Hejt, hejt, Hejt!

Witam,

napisze konkretnie, bo wydaję mi się że większość ludzi wie o co chodzi. Czytając newsy na stronie głównej, jak i forum waszej strony odnoszę wrażenie, że w zdecydowanej większość ludzi grających w gry MMORPG to sami hejterzy i trolle, bo jak tu się inaczej co do tego ustosunkować. W każdym poście, jaki by tylko nie powstał, po przeczytaniu go jedyne czego mogę doświadczyć to fala nienawiści płynąca do redaktorów, albo do każdego innego gracza który ma swoje zdanie. Jeżeli tak ma wyglądać środowisko graczy którzy dzielą jedno Hobby, to przepraszam, ale jest to bardzo przytłaczające i żenujące. Głownie przez was zastanawiam się codziennie, co ja robię w tym, przynajmniej dla mnie fascynującym świecie gier MMORPG, ponieważ spotykam się zazwyczaj z ludźmi pokroju krytyków wszystkiego na tym forum, jak i ludzmi krytykujących główne newsy strony. Wiem, że mój post może nic nie wnosić do tematu naszego Hobby, ale po prostu, społeczeństwo graczy jest strasznie frustrujące. W jakimś stopniu ta strona jest i będzie jakimś przekaźnikiem informacji na temat gier MMO, na których śledzenie osobiście każdy z nas nie ma czasu, dlatego uważam, że mimo wszystko trzeba docenić ludzi którzy to robią, a to że nie zawsze zgadzamy się z ich opinią nie oznacza, że trzeba ich za każdym razem mieszać z błotem. Najgorsza jest przykra prawda, że potem podobnych ludzi spotyka się na tychże grach i pewnie wielu z was to już doświadczyło takich spotkań. Niestety problem jest dość dużego kalibru.

Wnoszę po prostu o osobistą refleksję i przemyślenie, czy to ma sens. Czy sens ma to hejtowanie trolowanie, wytykanie błędów. W końcu codzienność codziennością, a tutaj chyba każdy z nas oczekuje odrobiny relaksu. Chyba że się mylę.

Pozdrawiam.

Niektórzy ludzie po prostu przez taki trolling czy hejt czuje się spełniona.

Dobrze prawisz! ale nic to raczej nie wniesie, ponieważ ten serwis MMOrpg jest zepsuty do cna. A redaktorzy też ludzie, także popełniają błędy, więc proszę o wyrozumiałość dla guru i innych redaktorów czy tam moderatorów, ale rozumiem także że czasami specjalnie chcą sprowokować czytelników, więc proszę o jedno... jak was obraził w jakiś sposób zignorujcie to.

Pozdrawiam.

Dam przykład jeden który mi przychodzi do głowy. Hejt na diablo 3 przez redaktora od newsów (bez nazwisk). Niżej komentarze by przestał to robić albo pisać chociaż w inny sposób. H U (yhm) na to kładzie i dalej obrażą te grę wychwalając inny produkt jego kosztem więc dlaczego użytkownicy mieli by nie kłaść wiadomo czego na regulamin ale to pewnie kropla w morzu więc trzeba żyć dalej.


To wszystko sprowadza się do jednej rzeczy że jesteśmy zawistnym narodem prostaków i chamów kiedy mamy za dobrze i szybko się to nie zmieni bo jak wpłynąć na ludzką naturę? Elektrowstrząsami? Bombą Atomową? Może grzecznie poprosić? A może nic nie robić? Najlepiej zajmijcie się życiem a nie komputerem

@up Dałeś sobie wmówić, że jesteś chamem i prostakiem twoja sprawa ale nie wypowiadaj się za innych bo to nie uprzejme, a jeżeli chodzi o sam serwis to jakoś strasznie poziom użytkowników nie odbiega od normy w porównaniu z niektórymi zagranicznymi serwisami np. HLTV. Po prostu słaba moderacja strony, która przyzwyczaiła użytkowników do zachowań, które prezentują obecnie w komentarzach i to właśnie moderacja odpowiada za aktualny stan rzeczy bo gdyby od samego początku wprowadzić trochę rygoru to myślę, że było by znacznie lepiej.

Dam sobie rękę uciąć że hejty tudzież trolling to poniekąd rzucane słowa na wiatr, jestem w 90% przekonany że np: X gracz hejtujący daną grę sam w nią gra lub zagrałby bo fajna ale nie może bo płatna to pisze głupoty, gdyby takiemu osobnikowi grę zakupić to grałby 24/7

Sprawa wygląda tak, że gdy banujemy osobę, która - trolluje, wyzywa, hejtuje, to dostajemy w zamian PW: "Ból d*py macie", "To wolny kraj i mamy wolność słowa", "spier..... i tak zrobię kolejne konto" itp. Nie ma wciąż jakiegoś normalnego regulaminu na portal mimo, że miał się pojawić. Moim zdaniem trzeba trochę ogarnąć gębę niektórym, bo co innego krytyka a co innego zdanie pełne ironii, nienawiści i zazdrości. Wiem, że to zabrzmi prymitywnie i szablonowo ale 4-5 lat temu było tutaj lepiej a ostatnio co drugi komentarz jest syfem. Chętnie wskazałbym tu również jedną wiadomość od osoby, która w tej chwili na tym forum (nie na portalu) pełni funkcję moderatora a dostała się tam jedynie jako stary znajomy, bo biorąc pod uwagę to jaki poziom reprezentuje nie powinna wejść na to stanowisko nigdy i wie o tym calutka ekipa tego forum. Tym samym jeśli nie pojawi się konsekwencja i nie powstanie regulamin wklejany chyba pod każdym newsem na portalu w komentarzu, to skończy się niedługo odstraszeniem normalnych ludzi... chociaż to już się dzieje.

Administracja pisząca jago GOŚĆ

(... to dostajemy w zamian PW: "Ból d*py macie", "To wolny kraj i mamy wolność słowa", "spier..... i tak zrobię kolejne konto" itp. ...)

GG

Witam,

napisze konkretnie, bo wydaję mi się że większość ludzi wie o co chodzi. Czytając newsy na stronie głównej, jak i forum waszej strony odnoszę wrażenie, że w zdecydowanej większość ludzi grających w gry MMORPG to sami hejterzy i trolle, bo jak tu się inaczej co do tego ustosunkować. W każdym poście, jaki by tylko nie powstał, po przeczytaniu go jedyne czego mogę doświadczyć to fala nienawiści płynąca do redaktorów, albo do każdego innego gracza który ma swoje zdanie. Jeżeli tak ma wyglądać środowisko graczy którzy dzielą jedno Hobby, to przepraszam, ale jest to bardzo przytłaczające i żenujące. Głownie przez was zastanawiam się codziennie, co ja robię w tym, przynajmniej dla mnie fascynującym świecie gier MMORPG, ponieważ spotykam się zazwyczaj z ludźmi pokroju krytyków wszystkiego na tym forum, jak i ludzmi krytykujących główne newsy strony. Wiem, że mój post może nic nie wnosić do tematu naszego Hobby, ale po prostu, społeczeństwo graczy jest strasznie frustrujące. W jakimś stopniu ta strona jest i będzie jakimś przekaźnikiem informacji na temat gier MMO, na których śledzenie osobiście każdy z nas nie ma czasu, dlatego uważam, że mimo wszystko trzeba docenić ludzi którzy to robią, a to że nie zawsze zgadzamy się z ich opinią nie oznacza, że trzeba ich za każdym razem mieszać z błotem. Najgorsza jest przykra prawda, że potem podobnych ludzi spotyka się na tychże grach i pewnie wielu z was to już doświadczyło takich spotkań. Niestety problem jest dość dużego kalibru.

Wnoszę po prostu o osobistą refleksję i przemyślenie, czy to ma sens. Czy sens ma to hejtowanie trolowanie, wytykanie błędów. W końcu codzienność codziennością, a tutaj chyba każdy z nas oczekuje odrobiny relaksu. Chyba że się mylę.

Pozdrawiam.