Serwery prywatne 2016

Siema, pogadajmy o aktualnych serwerach L2. Mozna podawac nazwy serwerow, nie mozna podawac linkow.

Zastanawia mnie jakie prywatne serwery teraz wiada prym? Gdzie gra najwiecej ludzi?

Jakie aktualnie sa godne polecenia low/medium/high exp serwery Interlude? - to moja ulubiona czesc. Pytam bo moze ktos sie orientuje, a ja gdzies w glebi siebie czuje glos - " zagraj w L2 " i chcialbym sie zorientowac za wczasu. Chodzi mi o opinie graczy, nie hopzony, topzony.

Jeżeli wracasz do L2 z sentymentu, by chwile pograć to wystartował niedawno L2 Dex (nie wiem czy jest to serwer, który chce nachapać się na popularności dawnego Dex'a, ale ja bawię się dobrze) - mamy do wyboru dwa serwery jeden Wrath x5 na High Five i Nana x75 na kronice Interlude (Nana ma najwięcej graczy).

Ta Nanna to nowy serwer, znaczy po wipe? Bo gralem jakis czas temu na takim serwie. Na poczatku bylo ok ale potem online drastycznie spadlo

Witam teraz pobieram tego Dexa mam nadzieję, że bedzie tam trochę ludzi... jak nie to możecie podać jakiś dobry priv?

Ja polecam L2 E-global 8K LUDZI lub RPG-CLUB 5K LUDZI i jeszcze L2 ABBYS

Witam!

A ja polecam The Best Priv Server Forever czyli L2Dawn i najlepsza kronika Interlude, raty x5 akurat na dłuższą i spokojną zabawę bez obaw, że serwer zamkną za 2-3 miesiące, jak to często z kiepskimi privami bywa. Serwer stoi od maja zeszłego roku czyli niedługo będzie pierwsza rocznica, na 100 % będzie imprezka z GM-ami w Giran i prezenty dla graczy :D Oczywiście nie bronie czy armory ani biżu, ale coś fajnego się dostanie :) Zapraszam wszystkich serdecznie na wymarzone Lineagowe Eldorado jakby co PM w grze do mnie nick Auriel. Proszę nie próbowac botowania, jest za to pewny ban, wiele osób się o tym przekonało, nie ma żadnych dotacji oprócz dowolnych na utrzymanie serwera za event coiny, które można wymienic na kapelusze, czapki i inne ozdoby głowy :) Według zapewnień GM-ów ten serwer przetrwa wiele lat i ja im wierzę, bo to nie jest projekt biznesowy, tylko że tak powiem miłośc do tej gry i pasja. Lepszego priva L2 nie było i nie będzie jestem tego pewny.

Troszkę odświeżę temat, nie chcę zakładać nowego o takim samym przeznaczeniu, chciałbym tylko o pomoc i odświeżenie informacji na temat serwerów :)

Interesuje mnie serwer stabilny, ze sporym Online, w tym spora ilością rodaków, żeby było z kim pograć, pogadać.

rpg club x3 startuje 21.11.2016 kronika H5, jesli chcesz interlude to zobacz L2 BnB wystartowal w piatek. Imo rpg club bedzie stal dlugo i jest wiecej do roboty na H5.

Witam,
chciałbym zaprosić Was na już dość stary (bo 4 lata) serwer L2 Freya x10.
Obecnie nie znajdziecie zbyt wielu aktywnych graczy, jednak staramy się to zmienić. Jest to serwer free to play co znaczy, że dotując wspomagasz serwer, jednak nie masz co liczyć na specjalne itemy. Brak GMshopu, więc za doty możesz sobie kupić kilka mniejszych, lecz czasem ważnych rzeczy, takich jak książki skilli (CC dla PP, SoS dla SK, BerserkerDance dla BD itp.).

Pozdrawiam,
Rau

Witam,
chciałbym zaprosić Was na już dość stary (bo 4 lata) serwer L2 Freya x10.

A link do serwera można prosić? :)

Jedyny prywatny serwer godny polecenie to L2classic.club Powrót do klasycznego linejdza, do grindowania, do potrzebnych krasnali, i bez ułatwieni jakimiś lokacjami...pozdrawiam ;)

Jedyny prywatny serwer godny polecenie to L2classic.club   Powrót do klasycznego linejdza, do grindowania, do potrzebnych krasnali, i bez ułatwieni jakimiś lokacjami...pozdrawiam 

klasyczne serwery privowe nie maja sensu, bo masz skeltha.

Obecnie privy to rozne alt serwery dexa jak global itd.

Tak to

skelth (classic)

nowy god oficial innovy wstaje 21 marca

privy to raczej eu tylko, bo na ru nie da sie grac po jakims czasie brak ludzi z eu, wiec l2shrine/l2dawn zostaje

Tylko że za Skeltha musisz płacić (w sumie dziwne posunięcie, żeby na grze f2p robić p2p) A te wszystkie nowe dodatki są słabe niestety. Ja to się ogólnie zatrzymałem na C5/Interlude gdzie mi się grało najlepiej.

Tylko że za Skeltha musisz płacić (w sumie dziwne posunięcie, żeby na grze f2p robić p2p) A te wszystkie nowe dodatki są słabe niestety. Ja to się ogólnie zatrzymałem na C5/Interlude gdzie mi się grało najlepiej.

Lineage 2 jeszcze kilka lat temu cały był p2p... ale to było za złotych czasów jak Innova nie miała do niczego praw.

Ja bym poczekał na nowy serwer 21 marca.

Witam, to jaki na chwilę obecną serwer polecacie? Zależy mi żeby byli tam rodacy.

Podłączam się do pytania wyżej . :) wgl jest jeszcze jakaś grywalność? Chciałbym pograć ponieważ mam duży sentyment do tej gry

Obecnie granie w l2 mija sie z celem jedynie off...na privach 80% ludzi jedzie na botach tak , ze granie na privie to smiechu warte + dozwolone jest po 5-10 duali gdzie za dobry chczasow mozna bylo miec 1 dual boxa teraz mozesz odpalic 10 postaci na raz i grac....

bez sensu, to Je*** to :)

Oczywiście, że są dobre prywatne serwery. Jeśli chcesz to znajdziesz coś fajnego. Ostatnio widziałem, że wyszło kilka niezłych a sam zacząłem wczoraj na lineage.ru- x75 Nanna serwer, interlude. 24 marca było otwarcie, online wczoraj wieczorem był na poziomie 5600. Widziałem też Polski klan który prowadził rekrutacje.

A teraz co do offow. Jest tam tyle samo botów co na privach a szkoda gadać w co l2 się przeobraziło.

Siema, pogadajmy o aktualnych serwerach L2. Mozna podawac nazwy serwerow, nie mozna podawac linkow.

Zastanawia mnie jakie prywatne serwery teraz wiada prym? Gdzie gra najwiecej ludzi?

Jakie aktualnie sa godne polecenia low/medium/high exp serwery Interlude? - to moja ulubiona czesc. Pytam bo moze ktos sie orientuje, a ja gdzies w glebi siebie czuje glos - " zagraj w L2 " i chcialbym sie zorientowac za wczasu. Chodzi mi o opinie graczy, nie hopzony, topzony.