Forumowicz- Oszust

Jestem frajerem, niestety, za bardzo ufam ludziom, zapominając że większość ludzi myśli tylko o swoich korzyściach :). Miało dojść do wymiany między mną a tym o to użytkownikiem ;) w zamian za 10 euro PSC miał mi podarować kody do GW1. Oczywiście mnie oszukał, czyste złodziejstwo i egoizym w jednym. Szkoda, że i ludzie zapominają, że kradzież przez internet czy w życiu realnym to przecież to samo. Ja biedny student przeboleje :) w końcu to kasa rodziców, raczej ciężko zarobiona, no ale gościu ma na to raczej wywalone, ważne żeby u nie go się wszystko w kieszeni zgadzało :). Nie płaczę z tego powodu, chyba jestem bardziej zawiedziony sobą, że nie rozegrałem tego w inny sposób. Jeśli napotkacie tego użytkownika " Forumowicz" i przyjdzie wam do głowy jakakolwiek transakcja z nim, nie popełnijcie mojego błędu.

Pozdrawiam was wszystkich uczciwych ludzi.

Ludzie są jednak naiwni, zarejestruje się taki na forum, świeżak bez żadnych postów. Przykładowo na targowisku jest wysyp takich kont że sprzedadzą BD, Paragon lub The Division za parę groszy. Ludzie się rzucają bo to nowe gry są, przecież wiadomo że to oszuści. Na chłopski zdrowy rozum, który gracz sprzedaje np: The Division czy Black Deserta kilka godzin po premierze ? kupił i nawet nie zagrał. Masz nauczkę na przyszłość, wszyscy liczycie złotówki byle by tylko jak najtaniej zdobyć grę, hasło "SPRZEDAM TANIO" sprawia że nie myślicie chyba racjonalnie :D

Lepiej wydać więcej i mieć swoje konto/grę niż wydać o połowę mniej i nie mieć nic. Czy wy naprawdę liczycie że ktoś sprzeda wam świeżą grę lub inną za połowę ceny ?

Ta gra ma 11 lat, mowie tu o guild wars 1, i wiem, że były klucze rozdawane rok temu, więc cena była normalna :).

Łoo Matko Bosko, widzialem wczoraj Twoj temat i tak mnie cos tchnelo, zeby Ci napisac zebys uwazal, bo nie ma nie uczciwych sprzedajacych tylko naiwni kupujacy... no i nie napisalem bo mi sie nie chcialo.. a dzisiaj taka niespodzianka :D sory kolego, dales sie zrobic w bambuko

Nie wiem po co ten temat, przeciez typ na pewnie z 20 troll kont na takie okazje.

radze zawiadomc organy scigania , niewazne czy too male grosze czy duze .. chodz o sam fakt dzialalnosc ...

Kolesi moze szukac wiecej naiwnych i trzeba ukrocic ten proceder... i ze nikt nie bedzie sie plul o tee 10 euro sadzi ze wszystko mu pojdzie na sucho .. .

Idziesz na policje i zglaszasz zawiadomienie osoba zastanie szybko namierzona .. po ip ..

Szkoda, że tego tematu nie zauważyłem bo mam gw1 z paroma dodatkami, tylko hasło i login bym musiał sobie przypomnieć, a tak czy siak nie gram :/.

Idziesz na policje i zglaszasz zawiadomienie  osoba zastanie szybko namierzona .. po ip ..

I od razu wysyłają Grom na chatę.... Nauczka na przyszłość...

I od razu wysyłają Grom na chatę.... Nauczka na przyszłość...

a nawet i grom na chate ..

Przywlaszczenie mienia nie swojego jest scigane i karane przez sad i policje ...

A jak chcesz zachowywac sie jak zwykly dresik too prosze bardzo

Prawdą jest że nie wolno bagatelizować takich rzeczy, zazwyczaj ludzie nie zgłaszają takich spraw bo mówią że "to tylko grosze". Jednak sam apeluje do autora by sprawę zgłosił na policję gdyż taki delikwent czuje się bezkarny i działa dalej.

Jest dużo takich przypadków, a owy jegomość który jest tutaj posądzany zapewne forum czyta. I mam nadzieję że autor napiszę że sprawa została zgłoszona, bo wtedy takiemu nie będzie już do śmiechu.

Gdybym sobie przypomniał passy to mógłbym Ci konto zarzucić ze wszystkimi dodatkami ;) Ale raczej wątpię, że sobie przypomnę dane.

Przywlaszczenie mienia nie swojego jest scigane i karane przez sad i policje ...

 

A jak chcesz zachowywac sie jak zwykly dresik too prosze bardzo

Sprawa i tak zostanie umorzona, przerabiałem to i wiem jak to wygląda....

Miło, że się tak angażujecie :). Jednak trzeba zejść troche na ziemie, wiemy w jakim kraju żyjemy, policja za bardzo nie przejmuje się tkaimi sprawami. Wierzę trochę w karmę, każdy odpokutuje za swoje przewinienia. Na szczęście na forum tym są też i dobrzy ludzię :).

na przyszłość radze korzystać poważnych stron do handlu lub wymiany mmo jak https://mmoply.com ta strona korzysta z paypala i innych bezpiecznych lącz do handlu jak ktoś robi wała to wszystko można udowodnić.

najlepiej przez allegro. jak ktoś cie oszuka ale tak typowo a nie że czegoś nie doczytałeś. to wtedy piszesz do nich i to jest w ich interesie by on oddał kasę bo jak nie to sami muszą ci oddać.. ;)

przynajmniej ja tak miałem jak kupowałem raz konto po allegro.

Dokładnie polecam allegro. W razie problemów allegro wraca kasą poszkodowanemu a do winowajcy wysyła pismo o uregulowanie płatności w wyznaczonym terminie...

Dokładnie polecam allegro. W razie problemów allegro wraca kasą poszkodowanemu a do winowajcy wysyła pismo o uregulowanie płatności w wyznaczonym terminie...

 

Dokładnie polecam allegro. W razie problemów allegro wraca kasą poszkodowanemu a do winowajcy wysyła pismo o uregulowanie płatności w wyznaczonym terminie...

Co za pierdoly opowiadacie too nie allegro zwraca pieniadze a PayU jezeli dokonana zostala platnosc za pomoca ich serwisu ... jednym slowem zanim cos bedziecie polecac zapoznajcie sie szczegolowo .. boo zaraz kazdy pomysli ze jak kupi na allegro i zaplaci too ma sie czuc bezpiecznie ....

Po 2 osoba nadal powinna zglosic too na policje 10 euro jak nie patrzec too ponad 45 zl , i napewno jak autor mysli ze jego zgloszenie bedzie bagatelizowane ... przez policje ciekawe skad takie doswiadczenie i informacje .. o ile wiem z wlasnego doswiadcznia takie sprawy nie sa spychane , tylko przekazane doo sledczego ktory sprawa ma sie zajac ... .. i sie zajmuje ...

Co za pierdoly opowiadacie too nie allegro zwraca pieniadze a PayU jezeli dokonana zostala platnosc za pomoca ich serwisu ... jednym slowem zanim cos bedziecie polecac zapoznajcie sie  szczegolowo .. boo zaraz kazdy pomysli ze jak kupi na allegro i zaplaci too ma sie czuc bezpiecznie .... jezeli nie dokonal platnosc przez PayU too allegro na 100% nic ci nie odda ...

 

Po 2 osoba nadal powinna zglosic too na policje 10 euro jak nie patrzec too ponad 45 zl , i napewno jak autor mysli ze jego zgloszenie bedzie bagatelizowane ...  przez policje ciekawe skad takie doswiadczenie i informacje .. o ile wiem z wlasnego doswiadcznia takie sprawy nie sa spychane  , tylko przekazane doo sledczego ktory sprawa ma sie zajac ...  .. i sie zajmuje ...

Program Ochrony Kupujących pomoże Ci, jeśli napotkasz problemy po sfinalizowaniu transakcji.

 

Program zapewnia Ci rekompensatę do 10.000 zł w przypadku, gdy:

zapłaciłeś za towar, ale go nie otrzymałeś;
otrzymałeś towar, który znacznie różni się od opisanego w ofercie.
Jeśli realizacja umowy odbyła się przy użyciu usługi PayU, w skład rekompensaty może wejść również koszt wysyłki towaru do 100 zł.

mam ci podkreslic na czerwono payU