Black Desert RU

Witam. Chciałbym się zapytać, czy ktoś ma jakiś sprawdzony sposób na ominięcie blokady IP na rosyjskiej wersji Black Desert'a. Próbowałem różnych poradników, ale zdają się już być nieaktualne - ktoś, coś? :)

PS: Tak. Wiem, że mamy europejską wersję, więc nie ma sensu się w tym temacie niepotrzebnie produkować, pozdrawiam :)
PS2: WTFast nie wchodzi w grę :P

Załączam screen problemu. Nie jestem specem od tego języka i nie wiem o co chodzi :P

asdasd.jpg

Masz orginalny windows?

Nie

Nie

No to już wiesz czemu ci nie działa. Musisz mieć aktualizacje zabezpieczeń.

Mhm, rozumiem. Nie da się tego w jakiś sposób ominąć?

Da się. Kupić oryginalnego Windowsa.

Zaktualizuj system.

Bzdury gadacie to nie ma nic do rzeczy, sam posiadam wersję RU kupioną jak tylko wyszła pograłem może dzień i wprowadzili ip blocka. Windows nie ma nic do tego mam oryginalny Windows 10 64bit i taki sam komunikat.

Tak właśnie myślałem, że to nie od tego. Chciałem sobie potestować grę na spokojnie zanim ją kupię, ale widzę, że ponad tydzień ściągania poszedł na marne - szkoda :P

Jak dobre poszukasz to znajdziesz. Na forum blackdesert polska masz w pomocy technicznej fix tego problemu.

A jednak sobie poradziłem. Wystarczyło zrobić aktualizację zabezpieczeń i tyle. Gra fajna, ale nie na mój komputer, więc zostaję przy B&S :P

Ktoś się orientuje czy istnieje jeszcze jakiś działający patch językowy?

Ja ściągnąłem jakiegoś english patcha, który tłumaczy głównie interfejs (nie cały, ale większość). Nie grałem za długo w grę, także nie miałem dużej okazji go przetestować :P

http://blackdesert.com.pl/?page_id=3488

Wie ktoś czy grę nadal można pobrać i grać przez proxy?

Wie ktoś czy grę nadal można pobrać i grać przez proxy? 

Tak da się cały czasy.

Przy użyciu WTFasta (zakładając co 14 dni nowe konta) lub przy użyciu innego VPNa ale mi sie grało najlepiej na WTFascie.

Pozdrawiam

P.S

Jeśli ktoś tak jak założyciel tematu chce sprawdzić swój sprzęt to dobry pomysł ale odradzam grać tam wiecej niż 5 minut poniewaz gra sie rozni od europejskiej !

ludzie na wersji RU jest wirus thorn.exe polecam unikać tej wersji

Można Zamknąć bo problem rozwiązany :)

Witam. Chciałbym się zapytać, czy ktoś ma jakiś sprawdzony sposób na ominięcie blokady IP na rosyjskiej wersji Black Desert'a. Próbowałem różnych poradników, ale zdają się już być nieaktualne - ktoś, coś? :)

PS: Tak. Wiem, że mamy europejską wersję, więc nie ma sensu się w tym temacie niepotrzebnie produkować, pozdrawiam :)
PS2: WTFast nie wchodzi w grę :P