Mako | Video Poradniki Black Desert

Witajcie w kolejnym poradniku na moim kanale, dziś przygotowałem dla was podstawowy poradnik z łowienia rybek :) Zapraszam!

Siema, wszystko jasno wyjaśnione, dobra robota.
Zrobiłbyś jakiś poradnik jak zdobyć, crafcić jakieś ciekawe bronie i armory?

Dzięki! Nie specjalnie za craftem przepadam, ale pomyślę o tym, być może w przyszłości :)

Czekam na część dla zaawansowanych :)
W ogóle jak ktoś z Was ma pytania, albo pomysły odnośnie następnych poradników, to możecie pisać wszystko do @Mako.

Cześć! Dziś dla odmiany poradnik skierowany dla osób chcących rozpocząć grę w Black Desert, lub tych co grają dość krótko i nie wszystkie podstawowe rzeczy są dla nich jasne :) Miłego oglądania!

Cześć, dziś przybliżę temat node'ów, zapraszam! :)

Hej! Dzisiaj mam dla was poradnik w temacie bossów/scrolli czyli generalnie pokaże wam łatwy sposób na blackstony :)

Hej, dziś troszkę w temacie biżuterii :)

Świetny poradnik!

Siema! Dziś przed wami poradnik w którym objaśnię krok po kroku jak zrobic upgrade EQ, wiele osób o to pytało, więc w końcu postanowiłem to nagrać :) Nie wiesz jak zrobić niebieską Yurie? Zatem zapraszam do oglądania! ;D

Siemano, dziś 2 słowa w temacie kolorowania naszego ekwipunku, miłego! :)

Kilka rad w kwestii expienia :)

Dziś kilka słów o petach :)

troszkę w temacie AFK

Siemano, dziś coś dla grających Valkirią, w materiale omówię wam swój build, przykładowe kombosy, oraz zaprezentuję to wszystko na arenie, zapraszam! :)

7 porad, wskazówek, których być może nie znasz :)

https://www.youtube.com/watch?v=fNjv5cTe4Rg

Witajcie w kolejnym poradniku na moim kanale, dziś przygotowałem dla was podstawowy poradnik z łowienia rybek :) Zapraszam!