Punkty karne za nic

Slodx . wczoraj o godzinie 8:43 . dał mi punkt karny za "spam" w temacie " MMO dla wymagającego " gdzie napisałem tam tylko informacje do użytkownika Miroll "Jedyne co bym polecił to Elder Scrolls online bo to b.dobry MMORPG, wkręć się w niego i nie bedziesz potrzebował nic innego. " że twórca tego tematu już w to grał. nie mogłem wtedy kliknąć cytuj. bo byłem na telefonie a gdy klikam "cytuj" wywala mi stronę...

Punkt za spam z powodu niepotrzebnego komentarza,który nie wnosi nic do tematu.

Jeśli byś jeszcze dodał np. jakąś propozycję po tym to jeszcze ok.

Ale spam to jest niechciane wiadomosci i zasyp byle czego np 3 komenty z rzedu to juz spam nie wazne ze ciekawe ale 3 a tutaj ludzie maja swoj swiat i swoje kretki za dzien dobry dostaniesz po buzce az odechce ci sie odzywac. Takie realia tego portalu.

Prawda , karniaki za nic , a mentalnosc portalu widze jaka byla taka jest a raczej forum - karniaki i bany leca za nic a rangi zmieniane tylko znajomym ew wybrancom ^^ , ktorych na forum nie widac w dzialach o mmo tylko kawa na lawe lub hydepark...hallllo? ew ludziom , ktorzy wchodz ana forum raz na tydzien...

Post dalej wnosi do tematu tyle co nic, nawet jeśli jest cytatem. Założeniem odpowiadania w temacie jest przeczytanie oryginalnego postu, który tworzy temat. Masowe strzelanie podczas podawania tytułów gier to nie pomoc osobie poszukującej. Czytajcie czego autor poszukuje, podawajcie propozycje. Wszelkie kłótnie i zbędne posty zawsze będą usuwane.

az sie zalogowalem bo sie we mnie zagotowalo i zaczely mnie irytowac i wk........ rozne opinie i wielkie INTERPRETACJE jakze to "wielkiej" administracji, ktora jest ponad wszystkim.

pkt karne. przyznane za co? za jajco... jak by to F. Kiepski powiedzial

Czytajcie czego autor poszukuje, podawajcie propozycje. Wszelkie kłótnie i zbędne posty zawsze będą usuwane.

ot napisal to MODERADOR wiec interpretacja przepisow forum jest zalezna od JAK CHCE TAK MI PASUJE moderacji.

sa ludzie i ludzie... Ale jak to pokazal Slodx mozna byc czlowiekiem, ktory MOZE byc wyrozumialy i potrafi zrozumiec swoj blad gdzie najpierw wlepia karne pkt a potem pisze o usunieciu... nie mozna bylo tak od razu??

mam nadzieje ze Slodx pojdzie po rozum i jednak pokaze ze jest czlowiekiem a nie jak wiekszosc moderacji tego forum szuka pretekstu aby sie przyj.... przyczepic :)

z gory przepraszam za brak polskich znakow.

Piratoss

Po pierwsze, po co te nerwy? Tego typu sprawy można załatwiać na osobności, poprzez wiadomości prywatne. Nieporozumienia po obu stronach zawsze się zdarzały, zdarzają i będą zdarzać i nie dotyczy to jedynie tego forum jak niektórym z was zdaje się wydawać.
Po drugie, według mnie prawda leży gdzieś po środku. Z jednej strony można przyjąć, że post nie wnosi nic do tematu, bo istotnie nie dotyka nawet problemu wątku, a jedynie wtrąca drobne uzupełnienie będące częścią całkiem spójnej dyskusji. Z innej jednak strony, takie wtrącenie ma swoje zastosowanie, a ponadto byłoby totalnie akceptowalne w normalnej rozmowie. Mało tego, gdyby założyć, że cały wątek ma się ściśle trzymać określonych reguł, to i post Mirolla, który proponuje ograny już przez autora tytuł, również powinien zostać uznany za nieprzydatny.
Ostatecznie, po trzecie, nie ma jednak najmniejszego sensu rozbijać sobie głów i snuć pomówień. Punkt zdejmuję, bo wina, o ile w ogóle jest, to jest marginalna, o karykaturalnie małej szkodliwości dla forum, a poza tym totalnie ludzka i niezłośliwa - a przynajmniej mam taką nadzieję.

Tutaj niestety musze sie zgodzic z administracja. Tematu ani postu nie sprawdzalem ale widzialem twoj cytat, tzn tego co powiedziales. I tak, to sie zalicza do spamu. Czemu? ot chocby za genialne uzasadnienie czemu akurat ten tytul. I nie, to nie jest az takie trudne sie wysilic troche i rozpisac o grze ktora polecasz. Mamy tu np typka (zapomnialem nicku xd) ktorego chyba wszystkie posty to "polecam ci DDO, bo bla bla bla". Spam? Nie, bo uzasadania zawsze czemu moze sie danej osobie spodobac ten tytul, co moze go zrazic (bo gdzies ktos szukal otwartego swiata i z 10 innych pkt, to wspomnial ze ta gra ma zamkniety swiat, ale sa tereny do eksploracji itd itp). I za takie cos sie nie dostaje ostrzezenia ani pkt karnych.

Mnie osobiscie tez wkurzaja takie odp "TESO", "sprobuj TESO, fajne!!11". skoro jest takie fajne to mozna sie rozpisac, nie? :P

Loor. Ten cytat to wypowiedź miroll. nie moja. Ja tylko napisałem że twórca tematu już w to grał ;)

Wypowiedź nie wnosi nic do tematu, bo autor wie że grał już w TESO. To czy w porządku jest dawanie ostrzeżenia za takie coś to inna kwestia, ale regulamin mówi że trzeba...

Ale patrząc się na to w ten sposób, wypowiedź Mirolla też nic do tematu nie wnosi, bo proponuje grę która jest wymieniona przez samego autora jako coś co go nie interesuje.

Popieram ludzi wypowiadających się tutaj na temat darmowych karniaków. Sam dostałem bana na 14 dni, mimo że nic nie pisałem, dosłownie nic. Wchodzę i ban, a po kliknięciu "skontaktuj się z nami" wychodzi, że nie mam uprawnień do odwiedzenia tej strony. Tutaj jedni mają większe przywileje od drugich. Na jednych się oko przymyka, na drugich z batem za byle gunwo. Można to zobaczyć chociażby podczas tworzenia tematu na "szukam mmo". Taki kowalski rozpisze się, opisze od A-Z wszystko i temat zostanie niezaakceptowany, a drugi typo napisze 2 zdania i temat accepted. Forum żyje własnym życiem i zapewne za jakiś czas będzie miało opinie jak forum MPC.

Slodx . wczoraj o godzinie 8:43 . dał mi punkt karny za "spam" w temacie " MMO dla wymagającego " gdzie napisałem tam tylko informacje  do użytkownika Miroll  "Jedyne co bym polecił to Elder Scrolls online bo to b.dobry MMORPG, wkręć się w niego i nie bedziesz potrzebował nic innego. " że twórca tego tematu już w to grał. nie mogłem wtedy kliknąć cytuj. bo byłem na telefonie a gdy klikam "cytuj" wywala mi stronę...

Ucz się zasad, abyś wiedział, jak złamać je we właściwy sposób.

Slodx . wczoraj o godzinie 8:43 . dał mi punkt karny za "spam" w temacie " MMO dla wymagającego " gdzie napisałem tam tylko informacje do użytkownika Miroll "Jedyne co bym polecił to Elder Scrolls online bo to b.dobry MMORPG, wkręć się w niego i nie bedziesz potrzebował nic innego. " że twórca tego tematu już w to grał. nie mogłem wtedy kliknąć cytuj. bo byłem na telefonie a gdy klikam "cytuj" wywala mi stronę...