Osoby chetne do stworzenia legionu

szukam chetnych osob do stworzenia legionu po stronie Asmo- Barus - legion bedzie dzialala na zasadzie wspolnej pomocy , zadnych grupek = wszyscy gramy razem.

Właśnie miałem pobierać Aiona. Nowy gracz jest w stanie się wybić w pvp grając f2p? A przede wszystkim jak wygląda populacja serwera Barus na dzień dzisiejszy? Tzn. czy serwer świeci pustkami? Pozdrawiam

Online jest caky czas staly czasem sie zwieksza czyli okolo 2,5 tys graczy wiczorami ;). Gra jest f2p wiec dlaczego mialbys sie nie wybic ? Wiadomo top 1 raczej nie bedziesz bo nie nafrobisz honorow ale gear bedziesz mial taki sam jak top 1 po czasie ;) bardzij liczy sie tu ogarniecie postaci niz gear ;)

Nie zalezy mi żeby w topce być ;) głównie chodziło mi o to żeby mieć możliwość z kimś robić mass pvp jeśli takie jest możliwe ;) jak pobiorę dam znać, może znajomych z Ts'a zachęcę ;)

Iczywiscie ze jest -mqss pvp jest tutaj codIennie na siege + open pvp w party lub rozne instancje pve/pvp od 6 do 2 / 24 osob ;) wiadomo najpierq trzeba sie ubrac by konkurowac z najlpszymi ale tak jest wszedzie ;)

Jako, że właśnie zacząłem grę, z chęcią bym zagrał z kimś i sie obeznał. Chyba, że nie poszukujecie świeżaków ;/

inF rowniez teraz zaczynam jkbc jestem chetny do wspolnego poznania gry :)

Jezeli ktos bedzie gm elgionu nie ma problemu jednak ja nie mam na to czasu z moja praca

zacząłem dzisiaj Asmo na Bachusie magiem , moj nick to Savosaren.

Nieaktalne.

honeylo moge zagrac z toba :)

to mozesz mnie dodac: Savosaren

Mnie też możesz dodać: Meltabi

szukam chetnych osob do stworzenia legionu po stronie Asmo- Barus - legion bedzie dzialala na zasadzie wspolnej pomocy , zadnych grupek = wszyscy gramy razem.