Szukam ludzi na WotLK

Ostatnio wystartował serwer wotlka. Exp wysoki, drop wysoki. Otwarty na razie naxx i uldu (chyba) za jakiś czas otworzą toca i icc. Poszukuję osoby, lub osób by wbić 80lv i może stworzyć jakąś gildię. Jako wieloletni gracz wotlka mogę wspomóc radą i dobrym słowem ;) Pisać priv o nazwę serwera!

up

up

a ile ludzi gra?

150-200 ludzi, stale rośnie

Panowie zapodajcie jakieś linki to sobie obczaje co i jak :) Nigdy nie grałem konkretnie w WoW'a ale z chęcią bym zrobił jakieś podejście - uniwersum Warcrafta znam na wylot, ale jakoś nie potrafiłem się kiedyś przekonać do WoW'a :P Moze akurat się uda :D

to podaj nazwę serwa i tsa

Jaki serw i ktora nacja? Najlepiej napisz tutaj nazwe to ludzie nie beda musieli czekac na odp a juz pobiora.

Nie chcę łamać regulaminu.
Może inaczej. grajciemnyksiężyc.com, po angielsku. Frakcja obojętna, mogę zagrać nawet aliantami xd

Spoko - idzie się połapac :P Może jakaś data i TS na którym się można spotkać co ;p?

Za półtora godziny będę miał pobrane(21:15 około) i uruchomione ;) Jak coś to PW :)

drakean crees i inni zainteresowani.

Zaczynam gre tutaj wiem jakis serw znalazlem wczesniej juz dajcie tsa.

Gram horda. jesli juz zaczeliscie ally to zmienie dajcie znac to sie odnajdziemy.

Wlasnie jaka nacja gracie? Jesli horda chetnie sie przylacze oraz podajcie tsa i strone na priv :)

Jeżeli to ten serwer high rate dark..... to mam tam w hordzie postać już na bodajże 40+ lvl . Mogę pograć

ref

Jeśli nadal aktualne to chętnie zagram ale od razu mówię że w wowa nie grałem prawie wcale :D

Jeśli nadal aktualne to chętnie zagram ale od razu mówię że w wowa nie grałem prawie wcale 

Spokojnie Crees opanowal ta gre w 2 dni i teraz wymiata, a tez wczesniej w wowa nie gral :)

Jak by co gram hordą, mam 11 lvl a mój nick to Hargon (chyba xDD)

Ostatnio wystartował serwer wotlka. Exp wysoki, drop wysoki. Otwarty na razie naxx i uldu (chyba) za jakiś czas otworzą toca i icc. Poszukuję osoby, lub osób by wbić 80lv i może stworzyć jakąś gildię. Jako wieloletni gracz wotlka mogę wspomóc radą i dobrym słowem ;) Pisać priv o nazwę serwera!