Pomoc w Wyborze Klasy postaci

Witam, zaczynam jutro grać w TESO , dużo czytałem i mam problem z wyborem klasy postaci. słyszałem że sorcer to piczka... ale po gp z pvp wydaje sie całkiem ok. Myśle nad NightBlade pod Assasina 2 daggery i Bow, tylko irytuje mnie ten garb u niego z tego co widziałem na filmikach :P. Widziałem też dragonknight? czy jakoś tak?, fajnie zrobionego pod 2h sword i bow... i nie wiem na prawde czy to jaka klase wybiore czy to na prawde nie ma znaczenia czy musze isc jakas linia rozwoju np jak biore Nightblade to musi byc assasin itp.

Może wy napiszecie mi kim gracie i dlaczego? bo nie chcę zmarnować czasu na składanie złej postaci.

Siemka cóż powiedzmy, że każda klasa ma swój archetyp wzoru czyli Nightblade to Assassin Dragonknight jak sama nazwa wskazuje to rycerz, Sorceror to typowy Mag, a Templar to taki healer/rycerz, ale te archetypy są tylko jakimś wzorem, którego nikt nie każe się trzymać czyli każdą klasą możesz być healerem czy tankiem albo DPSem oczywiście najlepszym Tankiem będzie Dragon Knight ,a healerem Templar taka jest konstrukcja drzewek skili . Co do garba(?) nie wiem o co Ci chodzi powiedz coś więcej o tym, bo aż sam ciekaw jestem :D. Jeśli Assassina chcesz no to Nightblade jego skille najbardziej do tego pasują, bo może znikać i korzysta z ciekawych umiejętności typowych dla zabójcy sam gram NB od ponad roku i nie żałuję warto wspomnieć też o tym, że każdą klasę zrobisz pod magickę czy staminę czyli możesz latać ze staffami albo bronią białą i łukiem w zasadzie niby w TESO są klasy, ale wciąż można fajnie poeksperymentować jak na Elder Scrolls przystało tak więc klasa nie jest wyznacznikiem tego jaką rolę odegrasz.

sorc tank healer ;) , Dragonknight DPS Mag ;) templar DPS łucznik ;) nightblade Healer ;)

Nightblade healer? Na restro staffie coś tam da radę, Sorc na tarczach da radę stankować co nie co, Dragonknight pod magickę jest OP z Destro Staffem, Sorc na healu tak samo jak NB, Templar Staminowy z łukiem częsty widok na PvP ostatnio. Nie wiem czy próbowałes trollować czy odnosisz się do tego co napisałem, ale wszystkie możliwości działają nie są może jakieś ultra dobre, ale da się. :)

To np. Nightblade będzie dobrym wyborem jak chcem grać sztyletami i bowem?

Jasne, że tak ! Najlepsze rasy dla staminowców od najlepszej: Redguard, Bosmer i Khajiit. Jeśli będziesz chciał grać po stronie Ebonhearth Pactu zgłoś się do mnie w grze @Narivalth. W razie jakichś pytań odnośnie buildów, setów etc. też zapraszam do siebie czy to na priv tutaj czy w grze. Pozdrawiam.

Teraz mam taki problem.. Zatrzymałem pobieranie jak zostało 12gb do końca i zaczęło mi si e ściągać od nowa... A teraz wgl mam error 201 czy tam 210... A folder z plikami ma 35gb folder nazywa się depot i w nim jest patch data co waży właśnie 35gb

Niestety klient TESO bywa kapryśny i albo czeka Cię pobieranie od nowa albo dziwnym trafem pójdzie. Error 201 to błąd połączenia z serwerem. :)

sorc tank healer  , Dragonknight DPS Mag   templar DPS łucznik  nightblade  Healer 

Ty grasz w ogóle w tą grę, czy na ślepo tego posta pisałeś?

Na ten moment najlepsze rasy pod staminową postać to: 1. Redgard [Adrenaline Rush działa ZBYT dobrze] 2. Imperial [Nie musisz nic dawać w HP ze względu, na jego pasywkę co daje 12% HP].

Zastanów się jakim graczem docelowo chcesz być, PvE scrubsem czy graczem PvP, gdyż buildy oraz możliwość rozwijania postaci w przypadku PvP jest znacznie większa. :]

Grałem w tę grę i odnosiłem się do kilku możliwości jakie są w grze ;)

Dlatego zwykle nie wchodzę i nie piszę na polskich forach, panuje tu zasada "nie znam to się wypowiem". Oczywiście JEST możliwość zrobienia wszelakich set upów, aczkolwiek ich opłacalność jest wielce wątpliwa. :P

Ty grasz w ogóle w tą grę, czy na ślepo tego posta pisałeś?

Na ten moment najlepsze rasy pod staminową postać to: 1. Redgard [Adrenaline Rush działa ZBYT dobrze] 2. Imperial [Nie musisz nic dawać w HP ze względu, na jego pasywkę co daje 12% HP].

Zastanów się jakim graczem docelowo chcesz być, PvE scrubsem czy graczem PvP, gdyż buildy oraz możliwość rozwijania postaci w przypadku PvP jest znacznie większa. :]

Zapomniałeś o rasach o których ja wspominałem czyli Bosmerze i Khajiicie :) dlatego, że Imperial owszem jest bardzo dobrą rasą, ale z regenem u niego krucho :) za to max staty ma solidne 12% HP i 10% Staminy. Polios odniosłeś się w taki sposób, że do tematu nie wniosłeś nic, bardziej Twoją wypowiedź uznałem za trolling niż coś co mogłoby tutaj pomóc. Właśnie dobrze, że o tym Adeshalu wspomniałeś są możliwości, ale niekoniecznie warte zachodu.

A jak wygląda endgame? Ciężko o najlepszy set?, co można robić oprócz pvp?

Za pierwszym razem możesz mieć małe trudności ze zdobyciem surowców, aczkolwiek z dobrą gildią i dodatkiem Imperial City nie będzie to problem. :] Co do endgame POZA PvP to do czasu następnego dodatku, gdzie będą przeskalowane stare Triale [odpowiednik raidów, ale na 12 osób] to pozostaje solo Veteran Maelstorm Arena [najtrudniejszy element PvE na ten moment].

A jak z ilością graczy?, ostatnio pogrywalem w gw2 i bylem zdumiony ze po takim czasie w każdej lokacji nawet tych na lv 1-15 jest masa osób, co chwilę ktoś zaczyna grę. Jak jest tutaj?, tez jest sporo nowych dzień w dzień?

Ludzi jest już teraz sporo, ale wraz z postępem gry ciągle dołącza jeszcze więcej także populacja rosnąca.

Co do ilości graczy na początkowych poziomach jest sporo na każdym kroku kogoś spotkasz a w miastach to już w ogóle. Sam zacząłem grę dwa dni temu :). Po prostu jest z kim grać i samotności w tej grze nie doświadczysz ^_^. Jak chcesz to dodaje mnie do przyjaciół może w party razem coś podziałamy mój nick @choszczyk.

Dzięki wszystkim za odp. Gra mi się ściągnie dzisiaj wiec zaczynam przygodę. Myślę że w końcu coś oprócz metina wciągnie mnie na dłużej niż pół roku :)

tez tak macie ze po zalogowaniu na konto " nie przez steam" czekacie z 30min na dalsze czynnosci?.

bo jak na razie to tylko udalo mi sie zalogowac na nazwe i haslo konta i dalej czekam juz z 30min...

a komp powinien ogarnoc bo procek i3, 6gb ram i karta 2gb.

Nie żebym był nie miły, ale możesz dostać ostrzeżenie za pisanie postów jeden pod drugim dlatego edytuj i zrób z tego jeden post. :)