Global od zera

siemka szukam pare osób do gry na globalu od zera

Gram jak lamus ale chciałem spróbować swoich sił w wowie

Mozemy zrobic rafa, jeśli nie masz jeszcze konta. Tak czy inaczej się polecam ;)

Mozemy zrobic rafa, jeśli nie masz jeszcze konta. Tak czy inaczej się polecam 

Tak a potem będzie płacz że global jest słaby bo szybko levele się zdobywa :)

Niech chłopak poleveluje normalnie a nie na rafach które dają +300% do expa :)

W sumie na rafie można i do 600% expa dobić, nie męcząc się za bardzo xd Trochę golda i raf.

Ja jestem zieloniutki w tej grze a gra naprawde mi się podoba :D

Jaki serwer?

Gra zaczyna się od 100 lvla, nie widzę powodu, by skazywać kogoś na lvlowanie na questach.

O ile nie interesuje Cię lore i nie zamierzasz czytać każdego questa, leveling nie będzie przyjemny.

Tu raczej chodzi o to że kolega jest 'zielony'.
raczej powinien sie nauczyc mechaniki gry, swojej klasy/rasy i rotacji skilli.

Zapraszam na serv Draenor masz tam gildie Orda oczywiscie Horda. SPOKO ludzie, ktorzy Ci wszystko wytlumacza I doradza. Raidy RBG Areny ogólnie granie bez spiny I dramy. Sam nie dawno wróciłem. Pozdrawiam.

Tak jak niektórzy tutaj napisali, polecam grę bez wspomagaczy. Skoro jesteś zielony w tej grze ten czas na pewno nie pójdzie na marne, przynajmniej nauczysz się podstaw jak ta gra działa :).

Gdybyś zaczął grać na Draenorze, śmiało możesz pisać do mnie pytania związane z grą (mój nickname to Grutusk, jak jestem online to wieczorami). Gdybyś grał shadow priestem również służę radą :).

W jaki sposób grając od zera i robiąc questy nauczysz się jak ta gra działa? I tak zapewne kolega korzystał będzie z gotowego buildu z jednej ze stron. Tam rotacja rozpisana jest co do jednego skilla. Moby podczas lvlowania maja za mało HP żeby wykonać na nich pełną instancyjna rotacje. Jeśli nie staniesz na kukle nie masz szans poznać swojej klasy i rotacji skilli. Co do samej mechaniki walki, to jakieś tam taktyki zaczynają się dopiero mniej więcej od 80 poziomu. Wtedy to, gdzieś coś trzeba przerwać, zaprowadzić bossa w odpowiednie miejsce etc. Do 80 poziomu lecisz tank&spank czyli nie uczysz się absolutnie niczego. Poza tym na instancji na 99,999% trafi się ktoś z heirloomami i będzie robił robotę za Ciebie. A co za tym idzie za duzo się na tych instach nie pobawisz. Moja propozycja jest taka abyś jak najszybciej nabił ten 100 poziom, bo w dzisiejszych czasach niestety do nauki podstawowej mechaniki gry służy LFR.

Z LFR się niczego nie nauczysz :) . Możesz stać w ogniu, a dmg jest tak niski, że nawet nie musisz się ruszać. LFR to jest wylęgarnia złych graczy, bo uczy złych nawyków.

Ja bym koledze jednak radził nie rushować do 100 jak najszybciej, jest koniec dodatku można sobie na spokojnie porobić questy i dobić w spokoju 100tkę przed Legionem. Może kolega chce poznać trochę lore Warcrafta, kto wie, a skoro to jego pierwsza postać w tej grze to tym bardziej powinien sobie na spokojnie wszystko dobić bez stresu :)

@Nehezbegar Jeśli zwrocisz dokładniej uwagę to napisałem, ze LFR służy do nauki podstawowej mechaniki gry. Uważam tez, ze jeśli chcesz się czegoś tam nauczyć to się nauczysz. Jeśli jednak chcesz stać jak d*pa to na normalu będziesz robił dokładnie to samo. Dużo zależy od człowieka i jego chęci do nauki. Na LFR możesz tez poćwiczyć rotacje w ruchu przy okazji unikając mechanik. Jednak jeśli coś Ci nie wyjdzie nie jest to aż tak zauważalne jak błędy na raidach normal+. Nie zapominajmy tez, ze w dzisiejszych czasach większość roboty za gracza robią addony typu GTFO czy DBM.

Z LFR się niczego nie nauczysz  . Możesz stać w ogniu, a dmg jest tak niski, że nawet nie musisz się ruszać. LFR to jest wylęgarnia złych graczy, bo uczy złych nawyków.

 

Ja bym koledze jednak radził nie rushować do 100 jak najszybciej, jest koniec dodatku można sobie na spokojnie porobić questy i dobić w spokoju 100tkę przed Legionem. Może kolega chce poznać trochę lore Warcrafta, kto wie, a skoro to jego pierwsza postać w tej grze to tym bardziej powinien sobie na spokojnie wszystko dobić bez stresu 

Dokładnie. Nowym też polecam bezstresową grę od zera swoim tempem i poznawanie całego świata. Nie ma co słuchać wszystkich tych, co proponują rafa świerzakom, ponieważ oni zazwyczaj myślą tylko o nagrodach dla siebie i o tym, czy nowy wykupi suba.

Hej moge zaczac grac od nowa bl sie mi znudzil wiec chetnie zmienie :) mi tam obojetne z rafem czy bez a nawet lepiej bez b ochociaz naucze sie grac moze jakas postacia dobrze :D byle bylo z kim wspolnie poexpic i sie pobawic ta gra a nie ze niby drugie zycie wiec jak bedziesz zainteresowany to pisz smialo tu badz battle tag moj to fsfesf#2680 wal smialo a jak cos z hierloomami moge tez pomoc przynajmniej z bronia :)

Witam, jak moge podpiac sie do tematu, BL mi sie przejadl cholernie, pytanie czy ktos ogarnia serwer gdzie dorwe polaków po stronie ally? Pozdrawiam

Pve Silvermon 3 gildie napewno

Pvp DB

Czy Burning Legion wchodzi w grę? Mógłbym zacząć od zera i rozważam tę opcję, najlepiej z kimś :P

mowisz od zera czyli na blu nie masz nic zgadza sie tak? bo pewnie jak chcesz tylko zagrac by miec kolejan postac do zarobku i my bedziemy musieli sie meczyc gdy ty bedziesz miec bagi itp to w takim razie nie rozumiesz sensu grania od zera na innym dajmy na to serwerze ja proponuje tylko bron z hierloomow dla jednej osoby i mozna grac na czyms innym a nie ze ciagle na blu

no mam tam jedna setke ale jak od zera to od zera, żadnej pomocy z highlvlowych postaci. Do tego nie grałem od kąd drugi raid na Draenorze wyszedł.

Chodzi o to, że tam gra najwięcej Polaków i gdyby się grupka sypneła to łatwo by można było kogoś znaleźć. Wiem, że polska społeczność potrafi być toksyczna ale byłem tam w nie jednej dojrzałej gildii już.

Nie mniej, zdążyłem już trochę pomyśleć i jestem co raz bardziej chętny na grę, mogę w sumie po tylu latach próbować na innym serwerze dla odmiany :P