DSIII vs low end pc, czy udźwignie?

... A raczej czy chociaż odpali? Gra nie wygląda jakoś mega pod względem graficznym ale ponoć optymizacja leży. w DS2:SoTFS grałem na najwyższych ustawieniach przy framerate'cie 40-60 chociaż strony typu systemrequirementslab nie dawały mi szans.

A tutaj mój biedny sprzęt:

Win 7 64bit
NVIDIA GTS450 GIGABYTE GV-N450-1GI (daje jeszcze rade nawet przy BF4 :lol:)
AMD ATHLON II 2X 245 BOX / 2.9GHz
ASROCK A780GHM/128M - AMD 780G, DDR2
GEIL DDR2 4096MB/ 800 (2 x 2048 MB) Black Dragon
SEAGATE 500GB, 16MB, SATA II - ST3500418AS
MODECOM FEEL 500 120mm - 500 W

Z góry dzięki za wypowiedzi, pozdrawiam ^_^

Karta graficzna powinna jeszcze uciągnąć ale z tym procesorem może być pewien problem strzelam że odpalisz grę w 20fpsach

Łap filmik z gry na lepszym procku (i3) od twojego z tą samą kartą

PS: Ta lokacja nie jest jeszcze tak duża i otwarta jak inne więc w innych lokacjach ten gościu może mieć nawet mniej fps

Optymalizacja nie jest wcale taka zła, a gra według mnie wygląda całkiem ładnie.

Ale wątpię abyś na takim sprzęcie komfortowo sobie pograł.

Czyli pograne. Dzięki za pomoc :lol:

Sprawdź sobie na piracie czy będzie Ci chodziło i jak Ci się spodoba to kup oryginał - proste. Jeżeli nie przeszkadza Ci słabsza jakość, a zależy Ci tylko na gameplay'u (Jak mi jako fanowi gier Souls), to może pójdzie Ci na najniższych ze zmniejszoną rozdzielczością. ^^

zapominacie że koleżka z youtube miałby więcej FPS bez nagrywania gameplay'a. Na twoim miejscu bym po prostu zrobił podejście, nie ma co piracić, po prostu kup na steam'ie, jak nie pójdzie to mają tam bardzo przyjazną dla użytkownika politykę zwrotów, jeżeli gra będzie chodzić zbyt słabo zwrócą ci kaske.

Nie polecam robić podejścia, Przy Intel core i5 6500, 8gb ram DDR 4 2133mhz i karcie Radeon HD 5670 na low detalach wyciągnąłem ledwo 30Fpsow. Gra potrzebuje lepszej karty niż te starsze z serii HD czy GT. Praktycznie do każdej nowszej gry trzeba posiadać nowsza kartę pokroju Gtx 750 czy Radeon r9 270 by pograć komfortowo.

Tak jak napisał killer625, myślę, że spokojnie warto wypróbować w taki sposób grę na steamie. Nie przekonasz się jak będzie śmigać ta gierka, dopóki sam nie spróbujesz. ;)

... A raczej czy chociaż odpali? Gra nie wygląda jakoś mega pod względem graficznym ale ponoć optymizacja leży. w DS2:SoTFS grałem na najwyższych ustawieniach przy framerate'cie 40-60 chociaż strony typu systemrequirementslab nie dawały mi szans.

A tutaj mój biedny sprzęt:

Win 7 64bit
NVIDIA GTS450 GIGABYTE GV-N450-1GI (daje jeszcze rade nawet przy BF4 :lol:)
AMD ATHLON II 2X 245 BOX / 2.9GHz
ASROCK A780GHM/128M - AMD 780G, DDR2
GEIL DDR2 4096MB/ 800 (2 x 2048 MB) Black Dragon
SEAGATE 500GB, 16MB, SATA II - ST3500418AS
MODECOM FEEL 500 120mm - 500 W

Z góry dzięki za wypowiedzi, pozdrawiam ^_^