L2e global - osoby do gry

Poszukiwane Osoby do wspolnej gry . (od pcozatku ew niewysoki lvl)

Serevr interlude x7

ts3: grywamtu.pl kanal 631-gramyw lune - haslo luna123

POradnik jak sciaganc (waga clienta 3gb tylko)

http://forum.l2e-global.com/threads/how-to-start.52/

Online na poziomie 5-6k caly czas

Witam nie gralem w l2 chyba z 8 lat, warto jeszcze wrocic do tej gry ? duzo polakow na serwerach EU ? ciezko chyba sie dostac na serwer, same Heave.

Onlin est spore ale botow chyba nie brakuje chociaz na forum ostro je banuja i kazdego kto z botm jest w party.

własnie gram, serwer faktycznie ma duzy online, ale nie jestem wstanie powiedziec czy duzo botow

Jeśli pomożecie noobowi i powiecie co i jak to ja z chęcią. Jeśli przyjmiecie amatora pod swoje skrzydła to proszę na pw jakiś kontakt - steam, ts, czy coś :)

Gadalem z jakims polakiem i drazu napisal ze bedzie leciql na bocie ....pod cruma biega co chwile. 1 typ i 2 boxy ....czyli 2 osoby podpiete pod bota ew 2 boxy 1 grac . nie powinno byc mozliwosci odpalania wiecej no jednego boxa a tu mzna ich odpalic nawet 9 . wbjcie na tsa to mozemy pograc .

Gorszy problem to ci natrętni gold spamerzy ... na każdym spocie stoi ich ze 3 . A co do botów od czasu do czasu sprawdzić można czy bot bo w pvp nie radzą sobie , bardziej stawiam że ludzie leca na multi po to by mieć ful buff

spamerzy to nie problem bo mozna ich zablokowac wsumie to mozliwe ze multi ale to norma. boty ostro banuja z tego co pisza na forum

Ktos moze , wie dlaczego cient mi sie minimalizuje od czasu do czasu jak klikne obojetnie gdzie ??

Witam!

A ja polecam The Best Priv Server Forever czyli L2Dawn i najlepsza kronika Interlude, raty x5 akurat na dłuższą i spokojną zabawę bez obaw, że serwer zamkną za 2-3 miesiące, jak to często z kiepskimi privami bywa. Serwer stoi od maja zeszłego roku czyli niedługo będzie pierwsza rocznica, na 100 % będzie imprezka z GM-ami w Giran i prezenty dla graczy :D Oczywiście nie bronie czy armory ani biżu, ale coś fajnego się dostanie :) Zapraszam wszystkich serdecznie na wymarzone Lineagowe Eldorado jakby co PM w grze do mnie nick Auriel. Proszę nie próbowac botowania, jest za to pewny ban, wiele osób się o tym przekonało, nie ma żadnych dotacji oprócz dowolnych na utrzymanie serwera za event coiny, które można wymienic na kapelusze, czapki i inne ozdoby głowy :) Według zapewnień GM-ów ten serwer przetrwa wiele lat i ja im wierzę, bo to nie jest projekt biznesowy, tylko że tak powiem miłośc do tej gry i pasja. Lepszego priva L2 nie było i nie będzie jestem tego pewny.

Witam!

A ja polecam The Best Priv Server Forever czyli L2Dawn i najlepsza kronika Interlude, raty x5 akurat na dłuższą i spokojną zabawę bez obaw, że serwer zamkną za 2-3 miesiące, jak to często z kiepskimi privami bywa. Serwer stoi od maja zeszłego roku czyli niedługo będzie pierwsza rocznica, na 100 % będzie imprezka z GM-ami w Giran i prezenty dla graczy  Oczywiście nie bronie czy armory ani biżu, ale coś fajnego się dostanie  Zapraszam wszystkich serdecznie na wymarzone Lineagowe Eldorado jakby co PM w grze do mnie nick Auriel. Proszę nie próbowac botowania, jest za to pewny ban, wiele osób się o tym przekonało, nie ma żadnych dotacji oprócz dowolnych na utrzymanie serwera za event coiny, które można wymienic na kapelusze, czapki i inne ozdoby głowy  Według zapewnień GM-ów ten serwer przetrwa wiele lat i ja im wierzę, bo to nie jest projekt biznesowy, tylko że tak powiem miłośc do tej gry i pasja. Lepszego priva L2 nie było i nie będzie jestem tego pewny.

Pomijajac , ze na l2e-global realny online to max 1k o ile w ogole tyle osob tam gra.

Auriel a jaki online na L2Dawn i czy oplaca sie zaczynac od zera

Auriel a jaki online na L2Dawn i czy oplaca sie zaczynac od zera

jaki sens ma zaczynanie na serevrze na , ktorym wiekszosc ludzi w max gearze ?? lepiej poczekac do 20 na x10 epiloga

Witam nie gralem w l2 chyba z 8 lat, warto jeszcze wrocic do tej gry ? duzo polakow na serwerach EU ? ciezko chyba sie dostac na serwer, same Heave.

Grałeś 8 lat ? To po prostu już nie wracaj to tego gówna. Dobra rada, tez gralem 8 lat. Ta gra nie bedzie taka jak 5-6 lat temu. Teraz co drugi leci na bocie i community nastawione na ownowanie serwera, jak nie wyjdzie to za miesiac na nastepny. Po za tym kazdy serwer nastawiony na dotke zeby hajsy sie zgadzaly zanim ludzie uciekna ;)

Polecam spróbować jakieś inne mmo. Ale oczywiscie to twoj czas wiec, rób z nim co chcesz.

Pozdro

Grałeś 8 lat ? To po prostu już nie wracaj to tego gówna. Dobra rada, tez gralem 8 lat. Ta gra nie bedzie taka jak 5-6 lat temu. Teraz co drugi leci na bocie i community nastawione na ownowanie serwera, jak nie wyjdzie to za miesiac na nastepny. Po za tym kazdy serwer nastawiony na dotke zeby hajsy sie zgadzaly zanim ludzie uciekna 

Polecam spróbować jakieś inne mmo. Ale oczywiscie to twoj czas wiec, rób z nim co chcesz.

 

 

Pozdro

zalozyles konto zeby to napisac??

Wiekszosc serevrow nie ma nic wspolngo z p2w a jedynie jakies peirdolky czapki itp .....ZA COS MUSZA CHYBA UTRZYMAC TAKI SEREVR - normalne.

Co prawda to prawda na bocie leci wiekszosc topowych ludzi , ktorzy wbijaja na server i nikt jeszcze nie wymyslil antyacka do l2.

Konto na tej odslonie czy tych kilku wczesniejszych ?

witam i jak gracie na tym e-global i czy warto tam zaczynać ??

Nie. Jest dużo lepszych gier. L2 juz sie wypaliło dobre 3 albo i wiecej lat temu, teraz to tylko tlące się węgielki ^^ Oczywiscie mowie o Europie

Poszukiwane Osoby do wspolnej gry . (od pcozatku ew niewysoki lvl)

Serevr interlude x7

ts3: grywamtu.pl kanal 631-gramyw lune - haslo luna123

POradnik jak sciaganc (waga clienta 3gb tylko)

http://forum.l2e-global.com/threads/how-to-start.52/

Online na poziomie 5-6k caly czas