Guest Pass

Witam. Chciałbym poprosić kogoś o kluczyk Guest Pass.

Priv jak coś.

http://mmorpg.org.pl/forum/guidelines/

Punkt 4.7

Ktoś? Coś ?

Polecam większe fora nt. BDO

Kolega wczoraj napisał na kilku i dostał.

Oficjalne/MMORPG + reedit

Osobiście nie mam czasu ani cierpliwości prosić po forach wiec kupiłem od tych co go maja za 4zł na popularnym serwisie aukcyjnym. Cena to 5zl czyli jedno lepsze piwo lub hotdog z żabki.

Polecam takie rozwiązanie

Osobiście nie mam czasu ani cierpliwości prosić po forach wiec kupiłem od tych co go maja za 4zł na popularnym serwisie aukcyjnym. Cena to 5zl czyli jedno lepsze piwo lub hotdog z żabki.

Polecam takie rozwiązanie

ja nie polecam

To już lepiej kupić grę na nowym mailu ją zarejestrować i jak ci się nie będzie podobać to sprzedać.

Dając kase tym spekulantom za coś co normalnie jest darmowe tylko nabijacie rynek lewego obrotu guest passami

ja nie polecam

To już lepiej kupić grę na nowym mailu ją zarejestrować i jak ci się nie będzie podobać to sprzedać.

Dając kase tym spekulantom za coś co normalnie jest darmowe tylko nabijacie rynek lewego obrotu guest passami

Dokładnie, nigdy się na nic nigdzie nie załapiecie, gdybędą jakieś darmowe giveaway'e i Wam wszystkie klucze te pseudo firemki pozgarniają :P Najlepiej nie wspierać takiego dziadostwa, a jak nie chcą dać gry do potestowania, to ja nie będę kupował kota w worku i po prostu podziękuję :)

Jest popyt jest podaż proste jak budowa cepa.

Ideologicznie możecie się bronić rękami i nogami przed wspieraniem takich akcji.

Zdobycie Gieawaya zazwyczaj jest fartem, gdy po prostu natrafisz na info o dobrej godzinie lub gdy szukasz godzinami internety.

Jestem osoba pracująca, na granie i inne rzeczy mam niewiele czasu, 5zl za to że ktoś za mnie stracił czas na szukanie kluczyka to w zasadzie nic po prostu wygoda.

Nie wspierając tego "dziadostwa" mam możliwość kupić grę i później męczyć się z sprzedaniem jej jeśli mi nie podpasuje, albo wgl nie zagrać. wole dać te 5zl i mieć to po prostu gdzieś.

Jest ogólny problem z Guest Passami - tutaj macie 2 maile od szefa PR - Darum Europe

Jak widać twierdzi że serwery ledwo wyrabiają.

mail.jpg

nie oferują a dali ponad tysiąc guest passów wczoraj paru portalą aby rozdać za darmo. Więc coś się nie zgadza z tym co piszę a co się dzieje ;)

Nie będę kupować czegoś co jest za darmo. Dla mnie to mija się z celem. Po prostu liczę na kogoś dobre chęci.

nie oferują a dali ponad tysiąc guest passów wczoraj paru portalą aby rozdać za darmo. Więc coś się nie zgadza z tym co piszę a co się dzieje 

Może coś się zmieniło? :D

Ban hammer na cziterów? :D

NIE AKTUALNE. MIŁEMU PANU DZIĘKUJĘ :).

Witam. Czy posiada ktoś jeszcze zbędny kod np. z ostatniej puli? Chciałbym zobaczyć jak wygląda nasza wersja BDO przed jej zakupem.

Z góry dziękuje za pomoc ;-)

Witam. Chciałbym poprosić kogoś o kluczyk Guest Pass.

Priv jak coś.