10 dni WOW'a za darmo

Widzę, że wielu boli to, że nie dostali maila od blizzarda. Śpieszę więc z pomocą! Mail wcale nie jest potrzebny.

Zalogujcie się na battle.necie i wejdźcie w ustawienia konta.

3cdaea5fab.png

Wybierzcie sobie 'podkonto'

85fc01f3a9.jpg

I w prawym dolnym rogu są dwie opcje: do zakupienia gry i wprowadzeniu klucza. Będzie jeszcze jedna nazwana dziesięciodniową wersją próbną, której u mnie nie ma, bo już ją wykorzystałem.

Miłego powrotu do Azeroth c:

Mejl przyjdzie ale po jakimś czasie

Dzięki za info, będzie co robić na majówce :szczerbaty:

Ta promocja dotyczy tylko osób, które nie posiadają WoD?

Skoro to jest wersja testowa WoD to dziwne by było, aby ci, którzy mają ten dodatek mogli go testować... No nie? :P

Hola hola, ale wersja testowa polega na tym że maksymalny poziom jaki można wbić to (w przypadku wod) 90 i 1% do 91, dalej nie pójdzie. Chyba że tak już nie ma.

Tylko, że Blizzard wysyła darmową kopie WoD plus dodatkowe 7 dni grania. A wersja próbna 10cio dniowa to po prostu wersja której nie dostajemy na stałe(jak kupimy abonament to nie posiadamy WoD). Czy się myle?

No tak, maksymalny to 90.

Nawet jeśli nie dostaniemy na stałe tego dodatku to nawet lepiej... Sam w sobie kosztuje teraz ~40zł w wersji pudełkowej razem z trzydziestoma dniami gry.

Według mnie to dobra opcja.

Dodatek NIGDY nie zawiera w sobie czasu gry. To po prostu dodatek. 30 dni gry zawiera w sobie jedynie BC

A, to przepraszam... mój błąd.

Blizzard daje cos takiego kazdemu graczowi co pare miesiecy gdy ten jest nieaktywny, dostaje to od 2 lat ponad, wiec ameryki nie odkryłeś

ja dostalem WOD PST lol czy oplaca sie robic czy nie?

Czy Blizzard kasuje postaci założone przy takich okazjach? Kiedyś dawno temu kupiłam BC + Pandarię, pograłam z tydzień i rzuciłam grę. Jakoś rok później dostałam zaproszenie do powrotu do gry na kilka dni (chyba kiedy wchodził WoD), ale mojej postaci już na koncie nie było. Póki co nie sprawdzę co mi zostało na koncie, bo ściągam grę, ale może ktoś wie jak wygląda sytuacja z postaciami założonymi "na darmowych dniach".

Czy Blizzard kasuje postaci założone przy takich okazjach? Kiedyś dawno temu kupiłam BC + Pandarię, pograłam z tydzień i rzuciłam grę. Jakoś rok później dostałam zaproszenie do powrotu do gry na kilka dni (chyba kiedy wchodził WoD), ale mojej postaci już na koncie nie było. Póki co nie sprawdzę co mi zostało na koncie, bo ściągam grę, ale może ktoś wie jak wygląda sytuacja z postaciami założonymi "na darmowych dniach".

Blizzard nigdy nie kasuje postaci.

Widzę, że wielu boli to, że nie dostali maila od blizzarda. Śpieszę więc z pomocą! Mail wcale nie jest potrzebny.

Zalogujcie się na battle.necie i wejdźcie w ustawienia konta.

3cdaea5fab.png

Wybierzcie sobie 'podkonto'

85fc01f3a9.jpg

I w prawym dolnym rogu są dwie opcje: do zakupienia gry i wprowadzeniu klucza. Będzie jeszcze jedna nazwana dziesięciodniową wersją próbną, której u mnie nie ma, bo już ją wykorzystałem.

Miłego powrotu do Azeroth c: