Przedłużenie umowy w Play / abo 59.99 / dopłata maks 100zł

Może ktoś brał coś ostatnio i ma jakieś informacje co aktualnie opłaca się brać, lub może warto poczekać itp.

Umowa kończy mi się za 6 miesięcy, aktualnie mam abonament 60 zeta, mogę dopłacić maks 100zł do telefonu.

Telefon do internetu, muzyki i zdjęć - to główne wymagania, choć przyznam, że raz na jakiś czas jaką gierkę też by odpalił.

Póki co zainteresowany jestem telefonem Huawei P8 Lite, bo mój HTC Wildfire S już ledwo zipie.

</p>
<br>

Ostatnio zauważyłem, że kupowanie telefonów od operatora to średni interes - nie dość, że wybierasz jedynie spośród tych, które łaskawie udostępni Ci operator, to jeszcze dopłacasz zazwyczaj do ich ceny.

Osobiście mam zamiar wziąć teraz ofertę bez telefonu, a jak poczuję potrzebę zmiany, to wezmę coś za gotówkę lub na raty i myślę, że wyjdę na tym lepiej.

ja brałem LG G4C za dopłatą 199 (niby był za dopłatą 299) może dostałem dlatego że nie było modelu który chciałem za 150 zł bodajże.

Jak dla mnie dobra oferta, bo i tak trzeba doładowywać konto by dzwonić, a np takiego LG g4c nawet jak bym nie potrzebował to bym mógł za 600zł sprzedać (brany z 6 miechów temu)

teraz za 500zł bym puścił, Lecz ja sobie osobiście zostawiłem bo moja stara nokia była już zdezelowana.

Jeśli ci telefon niedomaga to bierz teraz, a jeśli wiesz że wytrzymasz jeszcze 6 miechów to bierz za ten czas, oferta zbytnio raczej się nie zmieni.

Może ktoś brał coś ostatnio i ma jakieś informacje co aktualnie opłaca się brać, lub może warto poczekać itp.

Umowa kończy mi się za 6 miesięcy, aktualnie mam abonament 60 zeta, mogę dopłacić maks 100zł do telefonu.

Telefon do internetu, muzyki i zdjęć - to główne wymagania, choć przyznam, że raz na jakiś czas jaką gierkę też by odpalił.

Póki co zainteresowany jestem telefonem Huawei P8 Lite, bo mój HTC Wildfire S już ledwo zipie.

</p>
<br>