Fable 3 Kupno

Witam!

Mam pytanie odnośnie Fable III, czy jest jakaś możliwość aby jeszcze gdzieś zakupić grę na PC? obojętnie czy w pudełku czy tam Kluczyk na Steam, ale żeby było po PL, bo z tego co widziałem istnieje spolszczona gra. Więc proszę o odpowiedź.

Dziękuję od razu za pomoc.

dał bym ci gratis ale zgubiłem klucz xD, ja kupowałem z allegro, za dużego wyjścia nie ma, tyle, że to ściągasz dvd do wypalenia ( koło 8gb) + klucz

Tylko na allegro nie ma ani 1 klucza na PC, tylko same na XBOX :/

dał bym ci gratis ale zgubiłem klucz xD, ja kupowałem z allegro, za dużego wyjścia nie ma, tyle, że to ściągasz dvd do wypalenia ( koło 8gb) + klucz

Wersja EU
Wersja Global

Ja bym się nie pierdzielił tylko ściągnął z torrentów. W sklepach nie ma, na steamie nie ma, a na torrentach pewnie będzie :D

Wersja EUWersja Global

dał bym ci gratis ale zgubiłem klucz xD, ja kupowałem z allegro, za dużego wyjścia nie ma, tyle, że to ściągasz dvd do wypalenia ( koło 8gb) + klucz

Jest wyprzedana :P

Ja bym się nie pierdzielił tylko ściągnął z torrentów. W sklepach nie ma, na steamie nie ma, a na torrentach pewnie będzie 

też bym ściągnął ale nie ma gdzie... żadnego obiecującego torrenta nie znalazłem.

Jest wyprzedana 

 

też bym ściągnął ale nie ma gdzie... żadnego obiecującego torrenta nie znalazłem.

Daj mi minutkę :D

Dziękuję wszystkim za pomoc :)

Temat do zamknięcia.

Witam!

Mam pytanie odnośnie Fable III, czy jest jakaś możliwość aby jeszcze gdzieś zakupić grę na PC? obojętnie czy w pudełku czy tam Kluczyk na Steam, ale żeby było po PL, bo z tego co widziałem istnieje spolszczona gra. Więc proszę o odpowiedź.

Dziękuję od razu za pomoc.