Anime, coś jak Hellsing

Witam, poszukuję anime w stylu starego "Hellsing". Nie jestem jakimś wielkim znawcą gatunku, więc zwracam się do Was o pomoc. Bardzo bym chciał, by główny bohater, w jakimś stopniu odzwierciedlał styl bycia Alucarda. Zabijał z klasą, i bez zbędnych smutów, jak to ma miejsce np. w "Tokyo Ghoul", mimo, iż uważam, że jest to całkiem dobra produkcja. Lubię uniwersum świata gdzie ścierają się siły przedstawicieli różnych ras. Wampiry,Wilkołaki czy też inne stwory. Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Devil May Cry. Jedyne anime, którego się nie wstydzę. Dante to Dante, robi robotę bez zbędnego gadania. Do tego masz różnorakie demony, więc moim zdaniem pasuje. Jeśli dobrze pamiętam pierwszy odcinek jest (chyba) filmem pełnometrażowym, przez co wprowadzona zostaje pewna postać. Kolejne epizody to oddzielne przygody, które jednak łączą się w finale. Generalnie polecam.

Ja do tego dorzucę Blade, Berserk oraz Vamipre Hunter D. Jak sobie jeszcze jakiś taki "przyjemny" tytuł przypomnę to dopiszę ; )

Black Blood Brothers - anime starawe dosyć, ale bohater wygląda jak Allucard, jest wampirem i fabuła jest całkiem racjonalna.

Witam, poszukuję anime w stylu starego "Hellsing". Nie jestem jakimś wielkim znawcą gatunku, więc zwracam się do Was o pomoc. Bardzo bym chciał, by główny bohater, w jakimś stopniu odzwierciedlał styl bycia Alucarda. Zabijał z klasą, i bez zbędnych smutów, jak to ma miejsce np. w "Tokyo Ghoul", mimo, iż uważam, że jest to całkiem dobra produkcja. Lubię uniwersum świata gdzie ścierają się siły przedstawicieli różnych ras. Wampiry,Wilkołaki czy też inne stwory. Z góry dzięki za odpowiedzi :)