Archage czy warto?

Siemanko, mam do was pytanie nigdy nie grałem w ArchaAge ale słyszałem dużo złego na temat owej gry i dużo dobrego, i tutaj rodzi się moje pytanie, jak to jest z tymi botami, p2w itp.

Oraz jakbym zaczynał grać to jaki server, rasa aby spotkać najwięcej rodaków :).

Każdy poleca to co jego - ja Ci polecam Sirothe. Jest kilka mniejszych polskich gildii (Haranya - Nowa Husaria, Invictum, Nuia - Dragonborn, Hanza), mniej aktywnych na PvP. Ja jestem w Laughin Coffin, która nie jest strikte polska, ale mamy mnóstwo Polaków w gildii i robimy mnóstwo PvP i PvE. PvP jest głównie podczas contestu o PvE. Nie jest to serwer w pełni PvP jak Shatigon, gdzie wychodzisz z peace zony i dostajesz po tyłku, ale jest dużo PvP między głównymi gildiami. Botów już raczej nie ma, na starcie gry było masa. P2W istnieje, ale jeśli wiesz co i jak, to idzie łatwo się dorobić.

Rasa Haranya. Pisz maila do Vanirr (przez poczte w grze) lub Fenji, to podam Ci adres TSa i wprowadzę do gry.

P2w jest, nawet odczuwalne bo bez patrona się nie obejdzie chociaż możesz kupić go za gold w grze, chociaż ceny są takie że o jejuu...

Aktualnie jest martwa gra bo wczoraj sam wywaliłem AA z dysku mimo tego że ma świetny i super klimat który przypomina mi Runescape. Na serwerze jest miasto duchów.

Zapraszam do gildii HANZA>Serwer EU>Sirothe>Frakcja Nuian's

Tworzymy zgraną ekipę dążącą do zbudowania silnej polskiej społeczności na naszym serwerze. Rywalizacja jest coraz większa, tymbardziej, że w następnym pathu, będzie możliwość tworzenia nie tylko gildii ale nawet 200 osobowych nacji, które to będą mogły budować swoje miasto i swoją potęgę. Dołącz do nas i wesprzyj wspólną sprawę. Więcej informacji pod poniższym linkiem:

http://skillfactory.info/hanza-2/

Jak aktualnie z botami i innym crapem? I w ogóle jak z populacją?

Ta gra zmarla, dobilo ja p2w shit i nolifing, jak chcesz cos podobnego to masz BDO.

odpusc sobie, w archeage to nawet botting ci nie pomoze, bo w stosunku do karty kredytowej to malo moze.

Pustki i P2W nie ma z kim grać jak nie wydasz hajsu bo bedziesz gorszy.

Siemanko, mam do was pytanie nigdy nie grałem w ArchaAge ale słyszałem dużo złego na temat owej gry i dużo dobrego, i tutaj rodzi się moje pytanie, jak to jest z tymi botami, p2w itp.

Oraz jakbym zaczynał grać to jaki server, rasa aby spotkać najwięcej rodaków :).