Czy Hurtworld mi zadziała?

Witam mam jedno pytanie czy na kopmputerze o podanych niżej parametrach ruszy mi Hurtworld

Procesor: Pentium(R) Dual-Core E5700 2 rdzenie po 3Ghz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 430

Ram: 2GB (to jest akurat mało ważne bo ram moge dokupić)

Witam! Jako twórca polskiego tłumaczenia do gry znam ją całkiem dobrze. Gra po wyłączeniu paru wodotrysków powinna ci działać całkiem dobrze. Jeżeli tak by nie było wciąż możesz skorzystać z opcji refundu gry. Osobiście narazie odradzam kupna ze względu na dziwną politykę twórców i strasznie wolny rozwój. Ostatni patch który dodawał coś nowego był w styczniu. Cała gra to jeden wielki farmfest, przez co w weekend gra może z 3,000 osób.

Cała gra jest świetna i na pełnym spokoju będzie Ci chodzić. Osobiście polecam. Co do pana wyżej nie masz się kolego czym chwalić jeśli chodzi o tłumaczenie bo jest skopane. Ogólnie gdyby nie polityka tego forum to bym Cię kolego "wyjaśnił" :D

Jeśli chodzi o "wyjaśnił" i inne bekowe tłumaczenia to zrobił je mój kolega pod wpływem tego, że twórcy nie chcieli się z nim skontaktować :D.

Dzięki za pomoc. Naprawdę chętnie zagram w tą gre ponieważ zostałem zachęcony do jej kupna przez kolegów. Uzbierała się nam naprawdę niezła ekipa (około 6 osób) a jak wiadomo ze znajomymi zawsze gra się przyjemniej :)

Jeszcze jedno pytanie czy na tego samego typu. Czy zadziała mi na tym komputerze ARK?




Witam mam jedno pytanie czy na kopmputerze o podanych niżej parametrach ruszy mi Hurtworld

Procesor: Pentium(R) Dual-Core E5700 2 rdzenie po 3Ghz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 430

Ram: 2GB (to jest akurat mało ważne bo ram moge dokupić)