Dawn of War III - For the Emperor!

Dostalem maila od relic ze... moga z duma oglosic Dawn of Wara 3 :D. Trailer mocny jak zawsze :D. Oraz co wazne - widzimy na nim nasze standardowe rasy i jednostki : a mianowicie eldarow (fajny motyw z banshee :D), orkow no i oczywiscie marines. Mam tylko nadzieje ze dadza wiecej ras niz tylko te trzy klasyczne. Z mila checia ujarzalbym jeszcze np nekrosow czy chocby sily chaosu. A moze wojna totalna i wymieszanie wszystkich ras (od 1 czesci + dodatkow)? A co wy myslicie? Jakie odczucia? Co byscie najchetniej zobaczyli? A czego byscie zyczyli tworcom uniknac? :D

A tu i ten trailer :

Już wczoraj zapowiedzieli, że coś o 16 zostanie ukazane no i mamy DoW III. :v Pozostaje czekać do E3. Reszta ras pewnie w DLC bo wydawcą jest SEGA. Jak gra będzie wyglądać można poczytać tu: http://www.pcgamer.com/dawn-of-war-3-inside-relics-biggest-rts-yet/

Dobra wiadomość jest taka, że będzie budowanie bazy, oby powrót do typowego RTS'a, choć dwójka też była genialna. Czekam na więcej informacji, jak na razie najmilsza growa niespodzianka 2016 roku!

For the Emperor!

Tak bd zbieranie ekipy i szukanie coraz to lepszych jednostek legendy to tytany bd z tego co poczytalem pewnie do kontroli 1 hero a reszta jednostek do zdobycia bd noi ofc te jednostki bd lvlowac cos jak w world of battles 2-4 me gusta^^ ciekaw jestem pvp i ogolnie tej gry czekam na nia. Btw gothic armada tez ladnie wyglada latanie statkiem klanowym me gusta szkoda ze tak malo w pl sie zarabia nie mozna pozwolic sobie na jedna gre a co dopiero na dwie xD

Edit: inne rasy pewnie bd ale to dlc na 100% bd kampanie tych 3 ras co ukazali i to zapewne grubsza fabula bd zakonczenie czuje jak w ret czyli wykonujesz misje etc zeby do 1 momentu dojsc i zobaczyc inne napisy koncowe.. tego chcialbym uniknac:P moze bd powrot do 1 czesci bitwy maja byc jak w 1 zapowiedzieli moze nawet wieksze ale w ret na multi tez wielke bitwy byly:P

Jedynka z dodatkami to mój ulubiony RTS w tybie multi ( tak multiplayer ma się dobrze w 1 ). Dwójka już mi się nie spodobała przez to że nie budowało się tam bazy, dlatego mam nadzieje że rozgrywka będzie podobna jak w 1. Fajnie jakby były wszystkie rasy z pierwszej części, ucieszyło by to wiele osób przywiązanych do swojej ulubionej i również grę uczyniło by to o wiele atrakcyjniejszą, ja osobiście nie ruszę gry jeśli nie będzie tam grywalnej Gwardii Imperialnej.

bloodwolwo - polish plz

Chciałbym coś w stylu jedynki z tymi elementami rpg dwójki. Rozbudowa bazy itd. + rozwój bohatera. FOR THE EMPEROR!

Chciałbym coś w stylu jedynki z tymi elementami rpg dwójki. Rozbudowa bazy itd. + rozwój bohatera. FOR THE EMPEROR!

Bo tak będzie. Z jedynki armie, rozbudowa baz, multi, kampania bazowania na jedynce i Winter Assault. Z dwójki rozwój elitarnych jednostek.

Jeżeli ktoś piszę "że fajnie było by gdyby były wszystkie rasy", to uświadamiam że ras grywalnych w WH40K (tym figurkowym) jest 16! I uważam że to by była gruba przesada. Dla samych twórców rozgrywki byłby to wielki problem z balansem ras pod Multiplayer.

Imperium

  • Gwardia Imperialna (+ Marynarka, Adeptus Arbitres, PDF [Planetary Defense Forces] Wolni Handlarze [Piraci], Ogryni)
  • Kosmiczni Marines (+ Deathwatch, Imperial Knights)
  • Siostry Bitwy (+ Adeptus Mechanicus)
  • Inkwizycja (+ wszystkie powyższe Elitarne)

Przeciwnicy Imperium

  • Tyranidzi
  • Kosmiczni Marines Chaosu
  • Eldarzy (+ Starsi)
  • Mroczni Eldarzy
  • Nekroni
  • Orkowie (+ Gobliny)
  • Dominium Tau (+ Kroots, Vespids)
  • Skavens

Inni

  • Krasnoludy (Squats)
  • Przedwieczni (Old Ones)

Wymieniłem 14? To dlatego że z Kosmicznych Marines można wydzielić jeszcze 2 osobne grupy. Grey Knights oraz Mechanicznych (Adeptus Mechanicus bodajże).

Jakby tak się postarać to armii chyba będzie koło setki :D (takich typowo grywalnych).

A wracając do Dawn of War 3 to prawdopodobnie pojawi się jeszcze 4 rasa (no przynajmniej powinna) - Chaos, Tyranidzi lub coś z wyżej wymienionych.

Sióstr bym nie wliczał bo GW sam nie wie co z nimi począć choć kto wie, Inkwizycja wątpliwa, Skitari możliwe, "Przeciwnicy Imperium" czyli Xenos (do Xenos nie wliczamy Chaosu) praktycznie wszyscy możliwi ze względu na pierwszą część i dodatki ale rasy w formie DLC lub jak Relic stworzy to jednak dodatki. Jedynie Skeevers - pierwsze słyszę o takiej rasie. Squats bardzo wątpliwi bo jednak to rasa na wyginięciu. Przedwieczni również wątpliwi.

A wracając do Dawn of War 3 to prawdopodobnie pojawi się jeszcze 4 rasa (no przynajmniej powinna) - Chaos, Tyranidzi lub coś z wyżej wymienionych.

Zastosują pewnie to co w Total War Warhammer - rasa w DLC, i będzie to na 75% chaos.

Zwroc uwage na dalsza czesc : wszystkie rasy od DaW 1 + dodatkow. Chodzi o rasy z gier, nie z uniwersum. I nwm jak tobie, ale mnie sie to wlasnie najbardziej podobalo w jedynce : ta roznorodnosc. A nie jak w dwojce gdzie non stop biles sie z tymi samymi wrogami :D.

A odnosnie DoW 3 to tez tak mysle ze bedzie jednak i 4 rasa. Jednak narazie nie pokazali nic na podstawie czego mozna by wnioskowac jaka to bedzie rasa, a szkoda. No i dzieki tam wyzej za linka do opisu, bardzo raduje me serce wiadomosc ze powracaja (w jakims stopniu) do korzeni :3

Jedynie Skeevers - pierwsze słyszę o takiej rasie.

Sorry, mój błąd (Skeever - Ślizgacz ze skyrim). Chodziło mi o Skavenów :D Też szczury, chociaż wrzuciłbym ich do Orków jako jakaś tam jednostka typu stealth.

Dzięki za przypomnienie - Skitari - to Ci od bogów maszyn.

Technicznie Eldarzy czy Chaotyczni Marines to też ludzie jednak nie należą do Imperium dlatego zawarłem ich w takiej grupie.

3 rasy to mało jak na podstawkę, zwłaszcza że zawsze były 4 rasy.

Sorry, mój błąd (Skeever - Ślizgacz ze skyrim). Chodziło mi o Skavenów  Też szczury, chociaż wrzuciłbym ich do Orków jako jakaś tam jednostka typu stealth.

Dzięki za przypomnienie - Skitari - to Ci od bogów maszyn.

Technicznie Eldarzy czy Chaotyczni Marines to też ludzie jednak nie należą do Imperium dlatego zawarłem ich w takiej grupie.

3 rasy to mało jak na podstawkę, zwłaszcza że zawsze były 4 rasy.

Skaveni zaliczają się do Warhammer'a Fantasy :v

Skitarii to zbrojne ramię Adeptus Mechanicus, oprócz wspracia Imperium ich głównym celem jest ochrona Forge World'ów oraz samego Marsa.

Eldarzy to nie tyle ludzie co starożytna rasa humanoidów, wymierająca.

Chaos Space Marines to owszem ludzie ale w Warhammerze nie zalicza się ich do Xenos czyli do wrogich ras obcych dla Imperium. Mają ładną kategorię: zdrajcy, heretycy, bluźniercy.

3 rasy to fakt mało ale wydawcą gry jest SEGA czyli DLC będą spotykane.

Dostalem maila od relic ze... moga z duma oglosic Dawn of Wara 3 :D. Trailer mocny jak zawsze :D. Oraz co wazne - widzimy na nim nasze standardowe rasy i jednostki : a mianowicie eldarow (fajny motyw z banshee :D), orkow no i oczywiscie marines. Mam tylko nadzieje ze dadza wiecej ras niz tylko te trzy klasyczne. Z mila checia ujarzalbym jeszcze np nekrosow czy chocby sily chaosu. A moze wojna totalna i wymieszanie wszystkich ras (od 1 czesci + dodatkow)? A co wy myslicie? Jakie odczucia? Co byscie najchetniej zobaczyli? A czego byscie zyczyli tworcom uniknac? :D

A tu i ten trailer :