Serwer Interlude, ktoś coś?

Szukam jakiegoś serwera interlude, nie ważne jakie Rate, chodzi o to żeby znaleźć w grze jakąś Polską aktywną społeczność.

Po latach, jak zapewne wielu wracam do L2 z chęcią przeżycia znów tych wszystkich chwil spędzonych nad tą grą.

Na pewno jest tu jeszcze kilku maniaków którzy gdzieś grają :)

A jeśli nie Lineage, to jakaś alternatywa?

l2e-global online 1-3k mysle ze gdzies jest. Stoi jakies 2-3 tygodnie max sam gram i chetei z kims pogram.

W sumie też bym pogral sobie w l2 :P Niestety mało grałem na starszych kronikah więc jestem trochę noob. A jak na tym l2global wygląda sytuacja z botami?

W sumie też bym pogral sobie w l2  Niestety mało grałem na starszych kronikah więc jestem trochę noob. A jak na tym l2global wygląda sytuacja z botami?

tak jak wszedzie nic nowego . ale nie widac zeby biegalo po 10 botow polaczonych razem jedynie jakies spoile od czasu do czasu.

Gramy małym klanem , takim na luzie każdy pracuje ,uczy sie itp , ale jakieś party zawsze można skręcić . Jak coś to pm w grze taki sam nick jak na forum posiadam .

No to ściągam :P Akurat szukałem czegoś na wieczorki ^^

moj nick Domiq jak cos gram spsem 55 lvl i ee box 40

Nick Ryjobogins.

To też się skusiłem na tego Globala.

nick: YeBunnyFartPL

Zobaczyłem, że jest paru chętnych to uznałem, że też pogram. Minęło pare godzin i już skończyłem. Taki global, że wilk jest zbugowany, a skoro wilk to co jeszcze?. To nie ich pierwszy serwer, a od serwera interlude na oficialnych plikach spodziewałem się czegoś innego.

Zobaczyłem, że jest paru chętnych to uznałem, że też pogram. Minęło pare godzin i już skończyłem. Taki global, że wilk jest zbugowany, a skoro wilk to co jeszcze?. To nie ich pierwszy serwer, a od serwera interlude na oficialnych plikach spodziewałem się czegoś innego.

Dlaczego sadzisz , ze wilk jest zbugowany ?? nikt tu ztym nie gra bo jest to najwiekszy szajs jaki moze byc psujacy pvp w l2.

Mam prawie 60 lvl i nie narzekam na nic :> i inni tez:)

Poprostu powiedz , ze grales na pseudo serverach na , ktorych 90% ludzi biegalo z wilkami i expily za nich ... to /emoticons/default_smile.png" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20">

wyexpienie wilka trwa sto lat i tak pownno byc.

Nie, to znaczy, że wilk podosi przedmiot i z automatu unsummon, tak samo przy użyciu potka z jego ekwipunku, żebu mu buffa wrzucić.

Może i grałem na pseudo serwerach, może nie, ale takiego czegoś nie akceptuje.

UWAGA OGŁOSZENIE :D Niedawno to samo mi przyszło na myśl i testowo sciągłęm clienta L2DEX na interlude x50 który się ochrzcił CRAFT-PVP i po kilku chwilach w Giran zauważyłem ze jest spora społeczność Polska i ogólnie jest z kim grac aczkolwiek boli mnie GM Buffer bo polowe klas z gry eliminuje :( Widzę że się kilka osób nazbierało to można coś pomyśleć.

Polakow gra tu pelno jest tez jakis pl clan ponoc

Czas chyba odwiedzić ten serwer i odświeżyć sobie nieco stare dobre czasy, gdy grało się w klimatyczne L2. ;)

server ok jednak to x7 na interlude strasznie wolno wpada exp wiec tzreba meic mega duzo czasu + botlandia . 20 startuje na epilogu x10 podajze ciekawa kronika.

Szukam jakiegoś serwera interlude, nie ważne jakie Rate, chodzi o to żeby znaleźć w grze jakąś Polską aktywną społeczność.

Po latach, jak zapewne wielu wracam do L2 z chęcią przeżycia znów tych wszystkich chwil spędzonych nad tą grą.

Na pewno jest tu jeszcze kilku maniaków którzy gdzieś grają :)

A jeśli nie Lineage, to jakaś alternatywa?