Prywatny Serwer

Witam :) piszcie jakie polecacie prywatne serwery :)

Polecam globalny serwer, trzeba płacić, ale przynajmniej nie ma bugów. Dla nowego gracza znajdzie się od groma rzeczy do roboty.

Wszystko zalezy od tego na jakim chcesz grac dodatku :) global fajny jak sie lubi casual i cholernie szybkie expienie :) ja osobiscie uwielbiam tbc/wotlk bo expienie tam do najllatwiejszych nie nalezy ;)

Zapraszam na Warmane. Bardzo dużo graczy (do 12k na jednym realmie)

Wszystko zalezy od tego na jakim chcesz grac dodatku  global fajny jak sie lubi casual i cholernie szybkie expienie  ja osobiscie uwielbiam tbc/wotlk bo expienie tam do najllatwiejszych nie nalezy 

Szybkie expienie masz wtedy gdy levelujesz na rafie lub masz heirloomy, gracz zaczynający przygodę z globalem leveluje tak samo wolno jak na waszym żałosnym i pobugowanym privie. Tak jak @Nvminer napisał, polecam globala jak zaczynasz z WoWem, przynajmniej masz gwarancję że go nie zamkną tak jak priva

Serio ? wolno ? kwestai wbicia 15lvla i spamow RDFow ? prosze Cie jak ktos chce wbic 100 to jest kwestia kilku dni bez jakiegos no-lifa wiem bo gralem na Wodzie co do bugow sa servery ktore ich maja tak sama duza ilosc jak sam official bo dodaja kontent po malu i pracuja nad servami dlugie czasy :) Autor posta pyta o priva wiec nie ma co mu z globalem wyjezdzac bo moze mu po prostu aktualny content nie odpowiada jak wielu graczom ktorzy spedzili lata w wowie

No dokładnie, spamując RDF jesteś w stanie wbić szybko maksymalny poziom (zakładając że grasz tankiem/healem, DPS czeka czasem ponad 10min), ale robiąc normalnie zadania w lokacjach już tak kolorowo nie wygląda i wszystko idzie dokładnie tak samo jak kiedyś. Polecam to zrobić, nie korzystać z tych udogodnień co wszyscy narzekają i zwyczajnie przelecieć te krainy, które po cata mają naprawdę ciekawe zadania. Ludzie narzekają, że mogą szybko wbić poziom bo rdf ale przecież nikt nie zmusza do jego używania. Można staroświecko lecieć jak komuś się nie śpieszy i podziwiać otaczający świat. Po co sobie niszczyć zabawę i omijać cały kontent?

Najłatwiej marudzić, kiedy mija się to troche z prawdą. Pierwsza postać każdego gracza nie ma heirloomów, nie ma potionów do expa, nie ma udogodnień, więc normalne robienie zadań potrafi stanowić wyzwanie po którymś tam poziomie (gdyż pierwsze to swoisty samouczek, gdzie many nam nie ubywa i nic nas nie bije)

Edyt

I nie, żaden prywatny serwer nie jest odbugowany. Każdy kto gra na globalu widzi od groma większych lub mniejszych błędów, których zwyczajnie nie umieją, nie chcą naprawić, bo nie warto.

Zapraszam na Warmane. Bardzo dużo graczy (do 12k na jednym realmie) 

Nie, warmane nie ma na jednym realmie 12k graczy, ani nawet na wszystkich razem. Licznik na stronie jest przekłamany. Wejdź do gry z addonem CensusPlus i niech policzy graczy. Warmane to najgorsze co można wybrać - sklep z przedmiotami za prawdziwe pieniądze.

Jak chcesz pograć na cata to Atlantiss.

hahaha posmialem sie ... expienie na WOLTKu mialo byc ciezkie ???? ciezkie dziecinstwo chyba miales. zajelo mi tyle samo czasu co teraz (jak dobijalem do 80lv)

polecam zagranie bez Heirloomow =) i skonczyc pier* o casual'owosci gry.

poza tym nie kazdy ma czas siedziec dzien w dzien przy kompie ;)

co do Globala, mam WoDa, po prostu mi sie nie spodobał... :)

co do Globala, mam WoDa, po prostu mi sie nie spodobał... 

WoD nie jest zły, największym minusem dodatku jest zapewne garnizon i Ashran, reszta jest na dobrym jak zwykle poziomie, nie wiem skąd tyle jadu na WoD'a, piszą że WoD jest casualowy, założę się że te osoby nie ukończyły raidu nawet na heroiku. endgejmem każdej gry jest w dużej części RAID a te stoją na dobrym stałym poziomie w WoWie i są wymagające

Mi osobiście WoD się podoba, nawet garnizony oceniam na PLUS bo dzięki nim nie muszę kupować już abonamentu :)

Wolę grać na globalu i mieć NOWY CONTENT co 2 lata niż siedzieć całe życie na privie bez żadnego nowego contentu, stary content przerabiałem jak wychodził kilka lat temu i nie mam po co do niego wracać bo już to robiłem kiedyś

Witam :) piszcie jakie polecacie prywatne serwery :)