TeamSpeak 3 - Nie słychać mnie

Witam, moim problemem jest to, że nie słychać mnie na komunikatorze TS3. Na pozostałych typu Skype, Steam itp. słychać mnie bardzo dobrze. Próbowałem wszystkich opcji na TS oraz w systemie. Kiedyś w systemie przesunąłem suwak "microphone boost" na maksymalną wartość, a znajomy podgłosił mnie na TS. Rezultat był taki, że było mnie słychać, ale bardzo słabo. Proszę o pomoc, bo Skype do gier to słaby pomysł. Dodam, że reinstall nie pomógł.

Napewno ustawiłeś wszystko jak należy???

Napewno ustawiłeś wszystko jak należy???

Na pewno. Sprawdzałem wszystkie możliwe opcje. Pomagało mi już x osób.

Sterownik dźwiękowy reinstall /aktualizacja. albo format systemu

Mi pomogło uruchamianie TS'a jako administrator.

Nic z powyższych nie pomogło. Po zakupie słuchawek z mikrofonem na usb już działa. Dzięki wszystkim za pomoc.

Ja sie podepne jak moge, po zakupie minitora i podlaczeniu do lapka strasznie szumi jak mowie, jeszcze 1h temu jak korzystalam normalnie z lapka to bylo ok, jakies pomysly?

nie wazne juz ok xd

Witam, moim problemem jest to, że nie słychać mnie na komunikatorze TS3. Na pozostałych typu Skype, Steam itp. słychać mnie bardzo dobrze. Próbowałem wszystkich opcji na TS oraz w systemie. Kiedyś w systemie przesunąłem suwak "microphone boost" na maksymalną wartość, a znajomy podgłosił mnie na TS. Rezultat był taki, że było mnie słychać, ale bardzo słabo. Proszę o pomoc, bo Skype do gier to słaby pomysł. Dodam, że reinstall nie pomógł.