Summoner/Warlock op?

Witam,
chciałbym się dowiedzieć od was czy Summoner i Warlock są dalej op klasami i tylko oni występują na pvp? Jak załączyć pvp 3v3 etc. Bo słyszałem, że dodali taką opcję. Windrest to dobry server(największa popularność)? Jak zmienić frakcje z Crimson Legion na tą drugą?

Dziękuje i pozdrawiam!

Witam,
chciałbym się dowiedzieć od was czy Summoner i Warlock są dalej op klasami i tylko oni występują na pvp? Jak załączyć pvp 3v3 etc. Bo słyszałem, że dodali taką opcję. Windrest to dobry server(największa popularność)? Jak zmienić frakcje z Crimson Legion na tą drugą?
Dziękuje i pozdrawiam!

Warlock i Summoner nadal są dobrymi klasami nie powiedziałbym OP ale na pewno wielu ludzi nie wie jak z nimi walczyć, jest ich dużo ponieważ jest to pójście na łatwiznę. PvP 3v3 było od samego początku, przecież to Tag Match w Lobby. Windrest nadal jest największy, a frakcje zmieniasz np. w Jadestone Village u Faction Changer (?) stoi on między reprezentantami obu frakcji (zaznaczonych masz ich na mapie) kosz to 10 srebra i musisz kupić nowy strój za 6,5 srebra.

B&S to gra w której Destroyer oraz Summoner niszczą każde inne na pvp. Grałem BM do około 37 lvl niestety szlag mnie trafił po tym jak nasza gildia po miesiącu była w 40% summonera. Co z tego jeśli summoner jest op i wszyscy go biorą jeśli takich samych lub podobnych jest czterdziestu innych.

Windrest to serwer z największą populacją jednak (dawno nie grałem) ogarnij czy są jeszcze kolejki do logowania.

B&S to gra w której Destroyer oraz Summoner niszczą każde inne na pvp. Grałem BM do około 37 lvl niestety szlag mnie trafił po tym jak nasza gildia po miesiącu była w 40% summonera. Co z tego jeśli summoner jest op i wszyscy go biorą jeśli takich samych lub podobnych jest czterdziestu innych. 

Windrest to serwer z największą populacją jednak (dawno nie grałem) ogarnij czy są jeszcze kolejki do logowania.

Nie ma kolejek, możesz wchodzić o której chcesz i ile chcesz.

Co do summonera i destroyera to tak, są one op, ale 90% ludzi nimi grającymi są zwyczajnie w świecie słabi. Wybrali te klasy tylko dlatego, że mają przewagę (summoner ma zasranego kota, a destroyer masę cc) i tak naprawdę kiedy przychodzi im zmierzyć się z graczem, który wie co jak i do tego który zmienia skill sety przed walką, to najczęściej gryzą glebę (przypominam, że na arenie nie występuje coś takiego jak przewaga z powodu itemów, możesz nawalać drewnianym mieczem a i tak będziesz miał tyle samo HP i DMG co przeciwnik) tak więc na arenie jedyne co się liczy to twój skill i znajomość reszty klas i tego co są w stanie zrobić. Sprawa inaczej ma się na open world pvp, tam już twój ekwipunek się liczy.

Nie patrz na innych tylko graj tym co Ci się podoba, masteruj swoją klasę (niektóre wymagają więcej czasu do perfekcyjnego opanowania) i na litość boską nie focusuj kota summonera ! Jest to podstawowy błąd graczy, bo kociak ma od zajebania HP i o wiele łatwiej jest skupić się na samym summonerze. Tak robią najlepsi.

Dodatkowo aby być efektywniejszym na arenie polecam zdobyć, jak ja to nazywam, legendary skille. To są te ostatnie skille w drzewku, które mają taką kropczekę. Są one najczęściej bardzo potężne i zdobycie książki powinno być twoim priorytetem, jeżeli masz zamiar wspinać się w rankingu.

No i oczywiście jak już będziesz rzygał arenami i pvp, nadal masz za***iste dungi, a walki z bossami nie należą do łatwych, dlatego wypada też mieć dobry team, polecam poszukać gildii. Na windreście są co najmniej dwie duże gildie polskie, jedna po stronie Crismon, druga po stronie Celuran.

Pozdrawiam.

No muszę...
Pozwolę sobie cośtam powiedzieć o pvp, ponieważ sporo czasu na tym spędziłem, bez problemu radząc sobie w wyższych ligach. Choć przyznaję, że sporo sparingów z różnymi klasami pomogło... I tak, grałem scummonerem. :P
Ludzie tak narzekają, na kota tak naprawdę nawet nie wiedząc jak on działa. Jak najbardziej atakowanie futrzaka ma sens, ale tylko jeśli wiesz co robisz. Jeśli nie wiesz, to faktycznie lepiej trzymać się od niego z daleka... Po pierwsze tak, kot może być w dwóch trybach, tanka - masa hp, def, block, ale brak szansy na cryta. albo bojowym, czyli mniej hp, praktycznie zero defa ale za to dostaje szansę na crytyki. (to tak w skrócie) Choć raczej spotkasz się z tą pierwszą wersją... Chcesz walczyć z kotem? To nie jest takie trudne. Dla mnie wyeliminowanie przeciwnego kota to czasem jedno dobre combo, a bez niego summoner już wiele nie zrobi. Jak nie jesteś wstanie tego zrobić, to czasem lepiej sobie darować, bo podleczenie kota to też nie jest problem. (Co do leczenia, to działa ono w obie strony i kosztuje hp leczącego). Choć i takie walki idzie wygrać. :D To kot odpowiada za połowę cc'ków. Wystarczy obserwować co futrzak robi. Jak się skuli na ziemi, to olej, bo tylko go wyleczysz. (90% dmg reducion, leczenie bodajże 2% hp za każdy otrzymany cios). Wyjście z cc'ka to coś co warto oszczędzać na chwilę gdy kocur na Ciebie usiądzie, ale nim podrapie. Wtedy summonerowi wchodzi cd, a Ty nie dostajesz nieprzyjemnych debuffów... Ale o tym długo by gadać...

Destro jest podatny na podcięcia. Wszystko inne nie zadziała jak należy, a ze snarów się uwalnia bez problemu, tak że nawet nie zauważysz, że weszły.
Warlock... Bardzo podatny na obrażenia, gdy jego przywołaniec znika. To było chyba z 10-15 sekund czasu, ale mogę się tu mylić... Co tak czy siak jest spora ilością czasu.

Chcesz walczyć na pvp? Poproś znajomych choćby z gildii o sparing. Niech Ci wyjaśnią co jak działa, z jakiej odległości, jak długo. I obserwuj co Twój przeciwnik robi, a szybko dobijesz przynajmniej diament. Choć tak jak kolega wyżej pisał, główne co tam się liczy to Twoja wiedza i to jak masz rozdane skille. Co oczywiście wysokopoziomowe postacie stawie w znacznie lepszej sytuacji.

Szczerze? Nie rozumiem tych hejtow ze dana klasa jest op. Ja kung fu masterem ani blade dancerem nie mialem problemow z zadna klasa na pvp. Tak po prawdzie starczy ci tylko znajomosc WLASNEJ klasy. Sila KFM jest cc + contra ktora dziala (odbija dmg w przeciwnika) nawet przy atakach dystansowych! Efekt? Zasypujesz wroga jakims cc, on sie wyrywa to znowu i znowu i znowu. A jak masz juz te skille na cd? Do starasz sie TYLKO blokowac ciosy przeciwnika. I po paru sekundach znowu masz cc'ki :P. Sila BD? Mobilnosc, mobilnosc i chaos. Cudownym i czestym widokiem jest patrzenie jak przeciwnik bezradnie sie miota probujac cie zobaczyc i zaznaczyc a ty go obijasz, zwlaszcza vortex genialnie dziala zaslaniajac duza czesc ekranu animacja i to taka ze czesto myli wroga co do naszej pozycji :D.

A co do destro/summonera - wyklucz jakos kota (np KFM odrzucic i powalic), doskok do summonera i kombo na pysk. I po jego nedznym zyciu :D. A na destro rada jest prosta - nawalaj, nawalaj, nawalaj. Olej CC, olej obrone. Po prostu nawalaj. Bo wiekszosc destro jest brain dead i tylko uzywa kreciolka xd. A sorka ale kazda klasa ma wiekszy dmg uzywajac WSZYSTKICH skilli vs mlynek destro :D. Ale jak pokazesz niezdecydowanie to moze byc za pozno na podjecie walki i skonczysz trupem. Albo sa tez goscie co marnuja cc na destro... po co? Jak mozna go spokojnie dpsem przebic. A CC zostawic kiedy wpadnie w panike i przestanie sie krecic chcac nadrobic dps :D

Tłumaczenie, że summoner jest OP bo ma kota? Chyba źle ująłeś w słowa to, co rzeczywiście chciałeś przekazać. Summoner to summoner i przyzwańca mieć musi - taki urok klasy. Sęk w tym, że dobór skilli i ich zbalansowanie jest co najmniej dyskusyjne. Prawdą jest, że był OP (nie wiem jak jest teraz, bo już od dawna nie gram), ale kiedyś na 20 dueli wygrałem 18 - to pokazuje jego siłę. Na dodatek jest to klasa łatwa do ogarnięcia i w rękach ogarniętego człowieka można cuda działać.

Witam,
chciałbym się dowiedzieć od was czy Summoner i Warlock są dalej op klasami i tylko oni występują na pvp? Jak załączyć pvp 3v3 etc. Bo słyszałem, że dodali taką opcję. Windrest to dobry server(największa popularność)? Jak zmienić frakcje z Crimson Legion na tą drugą?

Dziękuje i pozdrawiam!