Tibia - Xylana - Droga do 1000 level'a

Znowu ten koleś co nie potrafi po polsku mówić xD

Znowu ten koleś co nie potrafi po polsku mówić xD

Dla Ciebie nie potrafi mówić, a dla innych, którzy wychodzą z domu i są obyci ze światem rzeczywistym, jest to coś godnego uwagi i wyróżniającego się na tle innych filmików.

Wracając do samego gameplayu. Nowa seria z kultowej gry jaką jest Tibia, to strzał w dziesiątkę. Wiele osób wspomina ten tytuł z sentymentem i na pewno chętnie popatrzy i powspomina. Pomimo, że Tibia nie jest czymś nowym na Twoim kanale, to 'Xylana - Droga do 1000 level' wprowadza coś świeżego i ciekawego :) Aż chce się oglądać. Powodzenia!

Dla Ciebie nie potrafi mówić, a dla innych, którzy wychodzą z domu i są obyci ze światem rzeczywistym, jest to coś godnego uwagi i wyróżniającego się na tle innych filmików.

Wracając do samego gameplayu. Nowa seria z kultowej gry jaką jest Tibia, to strzał w dziesiątkę. Wiele osób wspomina ten tytuł z sentymentem i na pewno chętnie popatrzy i powspomina. Pomimo, że Tibia nie jest czymś nowym na Twoim kanale, to 'Xylana - Droga do 1000 level' wprowadza coś świeżego i ciekawego  Aż chce się oglądać. Powodzenia!

Byłem kilka razy poza domem i nigdy nie słyszałem takiego dziwnego języka, on te słówka to sobie chyba wymyśla.

Byłem kilka razy poza domem i nigdy nie słyszałem takiego dziwnego języka, on te słówka to sobie chyba wymyśla.

Poczytaj o stylizacji na gwarę(a najlepiej ogólnie o stylizacji języka), polecam wrócić do szkoły jeśli nadal nic Ci to nie mówi :) Może teraz jest rzadko spotykana, ale bez przesady... jakim trzeba być odludkiem, żeby zarzucać komuś, że wymyśla sobie słowa, a w rzeczywistości jest to gwara....

UP Wiesz on jeszcze bajki ogląda, więc o życiu nic nie wie :), z takimi to się nawet nie zaczyna rozmowy, a co do filmików świetny pomysł, zaraz obejrzę .

Aż mnie ochotka na Tibie wzięła :D

Bardzo dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze :D

Jakbyście zauważyli, to chłopak jest najprawdopodobniej ze śląska, i zaciąga charakterystycznie dla tejże gwary...

Poznajcie trochę kultury i zwyczajów w swoim kraju a dopiero potem się wypowiadajcie...

Ślązok :) (Dolnyśląsk Pozdrawia !!!) Wybaczcie tamtemu Panu za obrazę ale najwidoczniej swojej ojczyzny nie zna i pisze w dodatku głupoty na forum. Trzymaj tak dalej !!!

Jakbyście zauważyli, to chłopak jest najprawdopodobniej ze śląska, i zaciąga charakterystycznie dla tejże gwary...

Poznajcie trochę kultury i zwyczajów w swoim kraju a dopiero potem się wypowiadajcie...

Jedna osoba tego nie rozumie więc nie wiem czemu wypowiadasz się w liczbie mnogiej.

Materiał fajny, nawet sam go oglądam z przyjemnością chociaż o Tibii nic nie wiem :] Czekam na następne epizody.

Lubie filmiki z tej serii, a to, że koles troche słabo, to w niczym nie przeszkadza ;)

I co, po drodze ? :< A tak fajnie się zapowiadało !