Hanza

Otwieramy rekrutacje do gildii HANZA

Oferujemy dobrą zabawę w zacnym gronie, TS, stronę, na której umieszczane będą zarówno notki odnośnie gildii jak i samego ArcheAge'a. Czego oczekujemy? Ambicji, kreatywności oraz zaangażowania. Skill'a można zdobyć z czasem, informacje o grze podobnie, a to jak postępujemy jest w nas jako zwykłych osobach, takich jakimi jesteśmy na co dzień. Nie zależy nam na Twoim LvL'u, czy GS'ie. Chodzi o Ciebie jako osobę, bo wchodzimy do gry spędzić miło czas i się zrelaksować, a tego nie robi się ze zbroją tylko z człowiekiem. Zapewniamy pomoc zarówno jeśli chodzi o content gry jak i samo lvl'owanie, trade run'y oraz początkowy gear. Gildia się rozwija i szuka nowych członków. Jestem przekonany, że w każdej z osób, która to przeczyta drzemie ogromny potencjał. Uwolnijcie go! Dajcie się ponieść wyobraźni i walczcie o lepsze jutro razem z nami. Wznieśmy chwałę Nuian ponad błahe spory i waśnie.

Kontakt w grze: Sanroned>Metzt>Sztachet>Ravir & FB: Heniutek Sandhacker

Poniżej link do wyżej wymienionej strony: http://skillfactory.info/hanza-2/

530702 kopia.jpg

Siema Sanroned ^^ nie wiem czy mnie pamietasz. Powodzenia ;)

Pamiętam! A ja Cię zachęcam do dołączenia, jeżeli nie masz składu aktualnie ! :)

Będę Cię łapał w grze! I odpisz na face :D

Hanza? Czyżby nazwa od ligi hanzeatyckiej?

Jestem nowym graczem dziś zaczynam gdzie was mogę znalezc by dojść do Gildi ?

Kontakt w grze: Sanroned>Metzt>Sztachet>Ravir

Tylko musisz grać elfami lub ludźmi.

Jest ktos od Was online akutalnie?

dziś ściągnę i z chęcią dołączę

Powodzenia :)

Pytanie, Archeage żyje? dużo ludzi ma?

Otwieramy rekrutacje do gildii HANZA

Oferujemy dobrą zabawę w zacnym gronie, TS, stronę, na której umieszczane będą zarówno notki odnośnie gildii jak i samego ArcheAge'a. Czego oczekujemy? Ambicji, kreatywności oraz zaangażowania. Skill'a można zdobyć z czasem, informacje o grze podobnie, a to jak postępujemy jest w nas jako zwykłych osobach, takich jakimi jesteśmy na co dzień. Nie zależy nam na Twoim LvL'u, czy GS'ie. Chodzi o Ciebie jako osobę, bo wchodzimy do gry spędzić miło czas i się zrelaksować, a tego nie robi się ze zbroją tylko z człowiekiem. Zapewniamy pomoc zarówno jeśli chodzi o content gry jak i samo lvl'owanie, trade run'y oraz początkowy gear. Gildia się rozwija i szuka nowych członków. Jestem przekonany, że w każdej z osób, która to przeczyta drzemie ogromny potencjał. Uwolnijcie go! Dajcie się ponieść wyobraźni i walczcie o lepsze jutro razem z nami. Wznieśmy chwałę Nuian ponad błahe spory i waśnie.

Kontakt w grze: Sanroned>Metzt>Sztachet>Ravir & FB: Heniutek Sandhacker

Poniżej link do wyżej wymienionej strony: http://skillfactory.info/hanza-2/

530702 kopia.jpg