WoW - Chętne osoby

Witam, szukam osób do gry w WoWa od początku samego. Sam nigdy nie wbilem wyzej niz 10 lvl ponieważ tylko na starterze sie bawiłem i sprawdzałem czy chciałbym w to grać. Ja nie mam problemu do płacenia abonamentu lecz nie wiem jak inni. Ja o WoWie nie wiem prawie nic ale fajnie by było podczas rozgrywki wymienić się doświadczeniem miedzy sobą. Wymagany jest TS3 i jakaś tam aktywność. Nie chciałbym tak być rzucony na pastwę losu. Co wy o tym sądzicie. Mam też nadzieje ze wybierzemy sie na jakiś zaludniony serwer by grało się jak najprzyjemniej :)

Chętnie bym zagrał bo sam mam ochotę pograć tak z kimś od zera takim co-op , niestety dopiero za tydzień będę miał world of warcraft , ts 3 mam :)

Zacząłbym, ale po 10 czerwca, bo pójdę do kina na film i dostanę battlechesta.

Z przyjemnością pobiegam w grupce od początku, jeżeli tylko będzie zwarta i chętna do gry~

TS to nie problem, w razie czego mam też własny, prywatny.

Może zaczniecie korzystać z Discorda? TeamSpeak to przeżytek i na dodatek dosyć drogi w utrzymaniu.

Sam chętnie zagram ale także po 10tym. Zrobie sobie RAFa na multiboxie, mam już zaklepane 6 battlechestow xD

Nie jest drogi, jest bardzo tani, a i nie potrzebne nam jakieś dodatkowe funkcjonalności z discorda.

Sam właśnie zaczalem od zera w alliance ( na poczatek disco priest). Tylko moje granie zaczyna sie po polnocy polskiego czasu.

Wbijajcie na bl HORDA !!

Nie jest drogi, jest bardzo tani, a i nie potrzebne nam jakieś dodatkowe funkcjonalności z discorda.

discorda można używać w przeglądarce bez konieczności instalowania czegokolwiek, na moje już tylko ta opcja bije TS-a na głowę, nie wspominając o reszcie.

Wilander na przeglądarce w discord nie ustawisz "push to talk". Tak wiec wybacz ale większość ludzi nie lubi jak ktoś im mlaszcze jedząc obiad lub gdy musi wysłuchiwać jak matka/zona/dziewczyna naskakuje na faceta bo ten siedzi za długo przy kompie. Jesli chcesz być szanowany i samemu chcesz szanować ludzi, z którymi grasz to i tak będziesz to dziadostwo musiał instalować aby ustawić przycisk. Discord poza tym, ze ma całkiem niepotrzebne wg mnie dodatki social jest jak każdy inny komunikator.

Do WoWa wracam od lipca wiec wtedy chetnie pobiegam i cos jeszcze polvluje :)

Witam, szukam osób do gry w WoWa od początku samego. Sam nigdy nie wbilem wyzej niz 10 lvl ponieważ tylko na starterze sie bawiłem i sprawdzałem czy chciałbym w to grać. Ja nie mam problemu do płacenia abonamentu lecz nie wiem jak inni. Ja o WoWie nie wiem prawie nic ale fajnie by było podczas rozgrywki wymienić się doświadczeniem miedzy sobą. Wymagany jest TS3 i jakaś tam aktywność. Nie chciałbym tak być rzucony na pastwę losu. Co wy o tym sądzicie. Mam też nadzieje ze wybierzemy sie na jakiś zaludniony serwer by grało się jak najprzyjemniej 

Zrobcie sobie rafy a jak nie rafy to healer/tank + dps i bdziecie sie szybko na insty zapisywali:

Kazzak/Draenor/Twisting Nether/Tauren Mill TOP "EU" pop.

PL serwer to BL - atm tylko HORDA aktiv, duzo wiecej osob niz w ally

Inny serwer ze spora gildia polakow to Defias Brotherhood.

Expie w ally locka, jak by ktos chcial sie dolaczyc pisac pw :)

Burning Legion chętni pisać moge zacząć od nowa :D

Ja jak coś pykam na BLu po stronie Alliance. Co rusz tam klikam coś na nowej postaci, bo opracowuję roll na Legion. Zazwyczaj jestem koło 22:30, o tak pracuję :)

Cześć wam, od jutra wracam do wowa ( serwer Burning Legion ). Grałem na Pandarii więc jakieś tam doświadczenie mam. Jeżeli jest ktoś aktywny ( mam postacie zarówno po stronie ally jak i hordy ) to chętnie bym pograł. Teamspeak posiadam i zawsze jak jestem przy kompie to mam odpalony. Dodam tylko, że preferuję PVP, PVE tylko do transmogów.

Witam, szukam osób do gry w WoWa od początku samego. Sam nigdy nie wbilem wyzej niz 10 lvl ponieważ tylko na starterze sie bawiłem i sprawdzałem czy chciałbym w to grać. Ja nie mam problemu do płacenia abonamentu lecz nie wiem jak inni. Ja o WoWie nie wiem prawie nic ale fajnie by było podczas rozgrywki wymienić się doświadczeniem miedzy sobą. Wymagany jest TS3 i jakaś tam aktywność. Nie chciałbym tak być rzucony na pastwę losu. Co wy o tym sądzicie. Mam też nadzieje ze wybierzemy sie na jakiś zaludniony serwer by grało się jak najprzyjemniej :)