[ MT ] Polska gildia "Blue Moonlight" zaprasza!

"Blue Moonlight"

NA serwer Mount Tyrannas

Nowo powstała gildia "Blue Moonlight" rekrutuje wszystkich chętnych graczy do wspólnej gry, nieważne czy jesteś doświadczonym graczem, czy też zaczynasz swoją przygodę z Terą.

Przyjmujemy każdego zainteresowanego, bez względu na level i online - każdy z nas jest człowiekiem, uczymy się, pracujemy, dlatego nie wymagamy ciągłego przebywania w grze.

Posiadamy również własnego TS'a, dzięki któremu można milej spędzić czas grając razem, rozmawiając na różne tematy i pomagając sobie wzajemnie.

Gildia powstała za sprawą poszukiwania przez kilka osób polskiej gildii na MT. Jako, że nie znaleźliśmy żadnej postanowiliśmy założyć własną :),

więc jeśli chcesz z nami pograć, spędzić przyjemnie czas, pośmiać się, zapraszamy na naszego TS'a theintouchables.net-speak.pl lub napisz do: Born.This.Way, The.White.Queen, Aspidiske, Virusopk,

Dojde do was jutro, też szukam gildi od dłuższego czasu

A jak wygladaja LVLe w ekipie?

Większość już wbiła 65 dzięki eventowi na expa, - ludzie przyjęci na low levelu już mają duże levele, także zapraszam bez względu na poziom :)

Dodam że na NA dostaje sie boost 100% expa na 10h chyba za wbicie 12lvla i potem dostaje sie Tera Club na 1 dzien na 20 którymś chyba i wtedy maxa można wbic w 2 dni.

Wobec tego zastanowie sie. Myslalem ze all maja low lvle. Po za tym nie interesuje mnie rush z lvlem bo to psuje caloksztalt. Do tery mam akurat sentyment bo gralem od bety ponad 2 lata. Szkoda ze psuja gre nowymi postaciami ktore nie sa zbalansowane. Sciagne po pracy gre i sie odezwe czy zagram czy nie.

Wobec tego zastanowie sie. Myslalem ze all maja low lvle. Po za tym nie interesuje mnie rush z lvlem bo to psuje caloksztalt. Do tery mam akurat sentyment bo gralem od bety ponad 2 lata. Szkoda ze psuja gre nowymi postaciami ktore nie sa zbalansowane. Sciagne po pracy gre i sie odezwe czy zagram czy nie.

Ale w Terze nie ma czegos takeigo jak rush z lvlem...tam poprostu maxa wbija sie 2 dni przy normalnej grze...

2dni czyli 48h grania bez przerwy z pt. Wtedy w dwa dni. Wg mnie to rush. Normalna gra to lvl cap w tydzien lub 2 tyg.

2dni czyli 48h grania bez przerwy z pt. Wtedy w dwa dni. Wg mnie to rush. Normalna gra to lvl cap w tydzien lub 2 tyg.

Przy normlanym solo expienie max lvl wbija sie 2 dni....a nie zadnym party eh zadne siedzenie 48h jet taki boost expa , ze lvl sam wpada :)Jak wie sie gdzie expic bo robienie uestow w TERZE jest bez sensu.

Teraz levelowanie usprawnili i skrócili część Lumbertown - Crescenia. Oczywiście jeśli chcesz iść wraz z linią story questów, grając sobie normalnie, to wiadomo, że nie wbijesz maxa w 2 dni ;) Sama jestem graczem z czasów bety, więc cie rozumiem. Każdy leveluje swoim tempem, nikt nikogo nie popędza i nie wypomina ilości onlinu w grze, także zapraszam zerknąć, sprawdzić, a potem podejmiesz decyzje :)

Sciagam i leci jak krew z nosa xD 3-5mb kpina troszku. 3 razy za wolno.

No to już jest losowa sprawa - jedni się męczą, a inni mają grę juz po godzinie ;)

Dla testu sprawdzilem to Tere EU pobralem w 45minut. A US w 3.5h. Hehe To wina serwerow. No coz jutro bd mial czas to ogarne.

U mnie właśnie jest odwrotnie - EU leciało jak krew z nosa, zaś NA szybko się pobrało xD

Ilu jest członków w tej chwili ?

Rowniez z checia bym pogral bo samemu to lipton ;)

Z dnia na dzień się zgłaszają i jest nas coraz więcej - było na początku 3 teraz jest już około 12-14, zależnie od pory dnia ( praca, szkoła itp ). Zapraszamy każdego chętnego do gildi - im nas będzie więcej tym lepiej, można będzie klepać gildiowo dungi i rajdy :)

Ja dopiero pobieram NA wiec bede gdzies za 1-2h dopiero ;)

Hmm do kogo mam sie odezwac w grze? Bo do Born.This.Way pokazuje ze offline ;>

Wystarczy dać aplikacje przez guild finder albo wejść na tsa ;]