Overwatch wspólna ekipa

Witam, jak wiecie lub nie premiera overwatch'a zbliża się wielkimi krokami a z racji tego, że nikt z moich znajomych nie ma zamiaru grać w OW poszukuje tutaj ludzi do wspólnej gry.

Szukam większej ilości osób aby zawsze było z kim zagrać (być może zmontuje jakiegoś ts'a) .

Dostępny jestem praktycznie codziennie od ok. 16:30 (praca) i zazwyczaj w weekendy cały dzień.

Jedyne wymaganie to wiek +18.

Battletag : sajlend#2747

derpblade#2842

Nie będę z pewnością grał 24/7, ale nie raz pewnie uda nam się zagrać, ze mną gra dwójka moich znajomych więc można powiedzieć, że już masz 4 osobową drużynę :P

Quanji#2215

Z chęcią popykam z wami :>

Cinek#2216 zapraszać :D milo będzie z kimś popykać

OGHR3N#2623

Też trochę pogram w dość nieregularnych godzinach (pracuje na 3 zmiany), na premierę mnie nie będzie bo akurat wypadają mi nocki, ale później jak najbardziej ; )

LeopardO#2335 będę grywał przeważnie wieczorami, dziś może do 2-3 nad ranem przysiąde, dodawajcie, co do tsa, podobno voice chat w grze nie jest taki zły

LeopardO#2335 będę grywał przeważnie wieczorami, dziś może do 2-3 nad ranem przysiąde, dodawajcie, co do tsa, podobno voice chat w grze nie jest taki zły

łatwiej sobie zebrać ekipę na tsie :)

Witam z chęcią się dołączę :) jestem dostępny prawie codziennie od godziny 15:30

LeonPL#2311

ktoś chętny na nocne granie ? nick:

DuDuSiEk #21954

z racji sporego zainteresowania zapraszam na pw po tsa :) .

Cześć, z chęcią pogram w nocy do rana, Wilu#2664, zapraszajcie. Zapraszam też na mój ts 31.186.84.130, pokój vip numer 9 "penta five team" a hasło to "kebab", będę tam siedział cały czas. :)

Chętnie pogram w nocy

Bielik#2332

RoQ#2595

Chętnie pogram

Rozesłałem zaproszenia. Jestem także na kanale team speak podanym wyżej, ale jakoś pusto ;p

pehowy#2790 :)

MrFisher#2403

Madirius#2600

Bogurodzica#2936

zapraszam na wspólne gierki!

Zullus#2630 Zapraszam do wspolnej gry TeamSpeak3: ts-zt.eu

Również zapraszam do wspólnej gry: Owocowy#21192