The Hunter

Czy gra The Hunter jest płatna? Słyszałem, że tak, a chętnie bym w nią pograł?

Jest grą darmową z nie obowiązkowym płatnym kontem premium. nie trzeba go kupować można grać full za free ale możesz polować tylko na jeden gatunek zwierząt. niby możesz kupić licencję na inne (licencje są czasowe) ale kosztują walutę premium której na początku nie zdobędziesz... Może po kilku miesiącach gry uzbierasz na jakąś licencję. Większość itemow jest za walutę premium. Więc masz za free koło 1% gry.

Ehh to kijiwo, co to za frajda zabijać ciągle te samo zwierzę...

Gra tak jak napisał kolega wymaga zakupu licencji. Niestety bez nich zostają Ci podstawowe zwierzęta. Z tego co się orientuje teraz na start dostajesz jeden karabin oraz shotguna. Poza tym darmowe licencje pozwalają na zabicie: niedźwiedzia polarnego, jelenia białoogoniastego, bażanta, i trzy rodzaje królików. Cała reszta do zakupienia za $$. Jakieś mniejsze transakcje można było zrobić kiedyś dzięki reflinkom. Gra oferowała kilkanaście miejsc gdzie w zamian za rejestrację/wejście/zalogowanie się dostawałeś pkt. Fake mail i coś tam sie farmiło w ten sposób. Nie jestem pewny czy aktualnie ten system funkcjonuje.

Polecam wykupić pakiet starter za 15 euro. Masz tam premium na 30 dni, zestaw ubrań, broni oraz trochę waluty premium.

Nie, za drogo.

No to nie masz czego szukać w tej grze. Bez wydawania około 15 euro co miesiąc nie masz za bardzo co tam robić.

Czy gra The Hunter jest płatna? Słyszałem, że tak, a chętnie bym w nią pograł?