Wow a battlenet

Witam

mam takie pytanie posiadam na swoim koncie battlenet wowa z najnowszym dodatkiem wod. Problem polega na tym ze ostatnio gralem na tym koncie z 2 lata temu (nawet nie wiem skąd się wziął ten wod na moim koncie xd) i mój status konta to "starter" z ograniczeniami. Teraz chce wrócić do czynnej gry i moje pytanie brzmi czy jak kupie abonament ten status konta się zmieni i będę mógł normalnie na nim grać i levelowac

pozdrawiam :)

Czy kupowałeś battlechesta te 2 lata temu? Jak tak to teraz battlechest został ulepszony do najnowszej wersji (czyli wod)
Kupując normalnie prepaida/abonament będziesz mógł normalnie grać.
Dla pewności zrób jeszcze screena z zarządzania kontem ze strony tam gdzie masz listę gier. Tylko zakryj swoje dane(email itd itp)

@edit
903Q4Jn.png

Jeżeli masz tak jak ja to wtedy kupujesz prepaida do World of Warcraft® : Warlords of Draenor™ i grasz. Jeżeli masz tylko starter czyli tak jak to które jest aktywne na screenie, to wtedy musisz kupić dodatki(battlechesta) czyli kosz ~40-50zł i będziesz miał wszystkie dodatki + 30dni gry, a później już tylko prepaidy.

starter edition to nic innego jak trial

Kupowac Wowa wlasnie nie kupowalem ;p dlatego pytam jak to jest.

Czyli rozumiem ze teraz kupuje tylko abonament do wersji wowa "wow1" i ciesze sie cala gra tak ?

Pozdrawiam

fffff.png

asdasdasd.png

rttyrtyrye.png

Kupowac Wowa wlasnie nie kupowalem ;p dlatego pytam jak to jest.

Czyli rozumiem ze teraz kupuje tylko abonament do wersji wowa "wow1" i ciesze sie cala gra tak ?

Pozdrawiam

Tam gdzie masz Edycja standardowa to jest zwykły WoW z dodatkiem Warlords of Draenor. Kupujesz prepaida i grasz. Jeżeli nie kupowałeś WoW'a ale miałeś Diablo 3 to kiedyś tam była promocja - rozdawali za darmo dodatek.

OK dzieki za pomoc :)

Czyli jeśli posiadam Wod-a to posiadam tez wczesniejsze dodatki ?

Tak. Nie można dodać najnowszego dodatku bez posiadania poprzednich :P
A i pamiętaj że jak będziesz w battlenecie (w launcherze) to nad przyciskiem play/graj będziesz miał pasek do rozwinięcia i tam będziesz miał do wyboru tego WoWa z dodatkami i wowa starter. No i pamiętaj żeby do dobrego konta przypisać pre-paida :D

@edit
W sumie dla pewności wejdź jeszcze do wowa (na to konto na któryma czas upłynął WOW1)i jak masz ekran wyboru postaci zobacz czy masz w lewym górnym rogu możliwość "ulepszenia(upgrade)" wow'a lub czy jest opcja "reactivate" Jak będzie reactivate to git, to znaczy że masz wod'a, a jak będzie upgrade tzn że tego wod'a nie masz, chociaż w takim wypadku było by to głupie, bo masz napisane na koncie bnet że go masz.

mam ta opcje upgrade ;), dzieki wielkie za pomoc kupuje zaraz prepaida i gram !

hej, ja dostalem PST na WoD czyli oplaca sie grac? czy nie bardzo?

Dostęp do PST ma każdy, ale to nie jest miejsce do stałego grania. Jak każdy serwer testowy.

Dostęp do PST ma każdy, ale to nie jest miejsce do stałego grania. Jak każdy serwer testowy.

Aha czyli nie oplaca sie bo bedzie resetowac czy offline jo?

Nie, zwyczajnie nie jest to miejsce do grania, progresowania, zbierania czegokolwiek. Tak jak w diablo. Można niby normalnie grać, ale drop leci 100x szybciej, wszystko się ma na już i gra traci sens. PST służy do testowania nowych rzeczy, sprawdzenia co się zmieniło, zarzuceniem feedbackiem i powrotu do normalnej gry.

Witam

mam takie pytanie posiadam na swoim koncie battlenet wowa z najnowszym dodatkiem wod. Problem polega na tym ze ostatnio gralem na tym koncie z 2 lata temu (nawet nie wiem skąd się wziął ten wod na moim koncie xd) i mój status konta to "starter" z ograniczeniami. Teraz chce wrócić do czynnej gry i moje pytanie brzmi czy jak kupie abonament ten status konta się zmieni i będę mógł normalnie na nim grać i levelowac

pozdrawiam :)