Pytanie odnośnie FF XIV Heavensward PS4

Witam. W bardzo niedalekiej przyszłości mam zamiar kupić konsolę PS4.
Już dziś przeglądam jakie gry mógłbym na nią ograć. Oczywiście jedną z pierwszych było FF XIV.
Wiem, że jakiś czas temu wyszedł dodatek do gry zatytułowany Heavensward. Stąd rodzi się pytanie.
Czy wystarczy, że kupię pudełko z Heavensward i będę mógł grać, czy wymagane jest kupno po kolei podstawki a później drugiego pudełka z dodatkiem?

W ogóle się w tym nie orientuję :v

Podstawka musi byc :) Takze mussiz obie wersje kupic

Dodatkowo miej na uwadze, że o ile podstawka zawiera darmowe 30 dni gry, to dodatek nie przedłuża już ważności konta. Na początek spokojnie wystarczy Ci sama podstawka, czyli FFXIV: A Realm Reborn, no chyba, że koniecznie chcesz grać rasą Au Ra.

Właśnie o to mi chodziło, czy dodatek zawiera podstawkę. Dzięki ;)
Jeśli możecie, powiedzcie mi od razu jak tam wychodzi kwestia abonamentu. Ile mniej więcej płaci się za miesiąc?

Można kupić miesięczny abonament, lecz jest to mocno nieopłacalne bo jakoś 60zł wychodzi. Głównie inwestuje się w 2-miesięczne pre-paidy, które to kosztują 80-90zł (bliżej 90 jeśli nie ma żadnych promocji). Daje Ci to kasę rzędu 45zł/miesiąc. Osobiście uważam, że gra jest warta tych pieniędzy, sam zastanawiam się nad powrotem ;)

Witam. W bardzo niedalekiej przyszłości mam zamiar kupić konsolę PS4.
Już dziś przeglądam jakie gry mógłbym na nią ograć. Oczywiście jedną z pierwszych było FF XIV.
Wiem, że jakiś czas temu wyszedł dodatek do gry zatytułowany Heavensward. Stąd rodzi się pytanie.
Czy wystarczy, że kupię pudełko z Heavensward i będę mógł grać, czy wymagane jest kupno po kolei podstawki a później drugiego pudełka z dodatkiem?

W ogóle się w tym nie orientuję :v