GW2- HoT Postac na poczatek

Witam, własnie zaczynam grac w GW2 z dodatkiem, kiedys grałem w sama podstawke. Mam pewne pytanie do kogoś doświadczonego. Czym będzie mi się w porządku grać tzn lvlować a później na pvp bym sobie dawał rade itd ? Taka uniwersalna klasa, jednak skłaniająca sie do DPS nie do tankowania, nie zależnie czy ranged czy meele. Może jakies ciekawe buildy ? Czekam na pomoc.

Jakby ktoś się orientował co do serwera to także prosze o pomoc bo miło by było gdyby była jakas polska gildia skora do pomocy itd :)

Dobra postać pod wszystko do dpsa?

Elementalista
buildy masz na metabattle.com

Dobra postac pod wszystko? Ten opis pasuje tylko do... wszystkich klas w gw2 :). Ale jakbym mial wybierac taka z nawieksza rozpietoscia buildow to bym wybral... thiefa. Mozesz zrobic go pod trucizny i znikajke (odpalasz trutki, bijesz po czym rozplywasz sie w mroku a trutki robia swoje), mozna go zrobic pod zwinnego wojownika (miecz + sztylet - grunt tutaj to dobre przygotowanie pewnego skilla sluzacego do teleportaci), mozna i pod ranged dpsa (krotki luk albo dwa pistolety). A mozna i pod uniwersalna maszyne zaglady (pistolet i sztylet lub na odwrot) :D. Dodatkowo ta klasa posiada ogromna przewage z prostego faktu ze ma najwiecej niewidek. I jak juz troche potrenujesz to nawet nie skapna sie kto ich uderzyl ani ile razy :D. A co do expienia... Niektorzy narzekaja ze dosc ciezko choc osobiscie... lotrzyka levelowalo mi sie naprzyjemniej - trucizny robia swoje, a przy tym maja wzglednie male cd. A w krytycznych sytuacjach zawsze mozna przyzwac wsparcie czlonkow gildii zlodziejskiej (umiejetnosc elitarna) :P

Ale generalnie kazda postac mozesz pod wszystko zrobic. Jedyne pytanie brzmi : co ty wolisz? Czym umiesz i lubisz grac? I nie sluchaj sie jak ktos bedzie ci mowil ze jakas klasa jest za slaba czy ze nikt jej nie bierze... Jak sie jest dobrym graczem to nawet nekrosem szlo wymiatac za czasow jego upadku (czytaj czasow kiedy byl tak nieprzydatny ze nikt go nei chcial). A tu niespodzianka - starczyl odpowiedni build i z 3-4 podejscia. Potem sam dostawalem invy do druzyn bez pytania :P

Nie rób z thiefa bożyszcza, klasa jak każda inna. Ogólnie każda klasa nadaje się do wszystkiego nawet thief do healania i ele do tankowania lecz w gw2 liczy się jedno: DPS! Jeśli chodzi o granie pve i pvp to lepiej od razu zdecydować w czym chce być się lepszym, bo gra oba aspekty traktuje osobno więc albo grasz pvp albo pve albo jesteś uniwersalny i grasz w każdy tryb. Jeśli chodzi o szybkie lvl to WvW, dungi i craft (choć ostatni sposób jest dobry jak masz kilka postaci i kilka setek golda, i też nie wylevelujesz do końca). Wybór klasy jest w dużej mierze zależny od charakteru twojego. Wolisz być potężnym magiem, zmysłową iluzjonistką, szemranym łotrem, szlachetnym rycerzem czy jeszcze kimkolwiek chcesz, to nie ma znaczenia gw2 na to ci pozwala. Jeśli chodzi o gildie polecam EgbA, przyjazna dla nowych i wspomagająca weteranów.

Spróbuj odezwać się do Hot.2480 albo GeorgeTramal.8926.

Okej dzieki za miłe i wyczerpujace odpowiedzi. Bardzo podobała mi sie gra rogue w wowa wiec tutaj tez moze byc fajnie bo zawsze omijałem go łukiem. Co natomiast z wyborem serwera ?

Serwer ma znaczenie pod WvW, jeśli nie zależy ci na mass PvP to nie ma znaczenia jaki wybierzesz. Jeśli jesteś zainteresowany WvW warto przed wybraniem serwera zajrzeć na tabele i zobaczyć jaki serwer dominuje. Oczywiście na takim serwie trzeba będzie liczyć się z kolejkami ale czego się nie robi dla masowego mordu.

Witam, własnie zaczynam grac w GW2 z dodatkiem, kiedys grałem w sama podstawke. Mam pewne pytanie do kogoś doświadczonego. Czym będzie mi się w porządku grać tzn lvlować a później na pvp bym sobie dawał rade itd ? Taka uniwersalna klasa, jednak skłaniająca sie do DPS nie do tankowania, nie zależnie czy ranged czy meele. Może jakies ciekawe buildy ? Czekam na pomoc.

Jakby ktoś się orientował co do serwera to także prosze o pomoc bo miło by było gdyby była jakas polska gildia skora do pomocy itd :)