Firefall

Jakiś czas temu grałem w firefall. Gierka w sumie fajna ale odszedłem po krótkim czasie gry. Właśnie chciałem pobrać klienta na nowo, ale zobaczyłem, że ostatnim czasie na Steam zgarnęła dużo negatywnych opinii. Ludzie piszą, że gra się kompletnie zmieniła i jest już nic nie warta.

Mamy tutaj jakiś graczy Firefall? To prawda? Warto grać?

Gra była fajna do tego patcha co wyszedł skasowali jedną klasę bo im nagle do systemu nie pasowała bo stwierdzili nagle że przejdą na trójcę czyli tank, dps, healer. O ile tanki i healer się sprawdza to dps którym ma być raptor nagle dostaje nerfa damage mało tego całe dżewko engi nadaje się tylko do kopania teraz. gość który robił firefalla stracił szacunek u graczy firma która to robi musiała po ostatmich zmianach zwolnić cały dział co ten wadliwy patch zrobił z każdym rokiem firefall strasznie traci ludzi.

Jakiś czas temu grałem w firefall. Gierka w sumie fajna ale odszedłem po krótkim czasie gry. Właśnie chciałem pobrać klienta na nowo, ale zobaczyłem, że ostatnim czasie na Steam zgarnęła dużo negatywnych opinii. Ludzie piszą, że gra się kompletnie zmieniła i jest już nic nie warta.

Mamy tutaj jakiś graczy Firefall? To prawda? Warto grać?