Eve Online kilka pytań

Cześć,

strasznie dużo czytałem,słyszałem i widziałem na yt odnośnie tej gry jednak mimo to chciałbym zapytać o kilka rzeczy których pewny nie jestem.

1. Czy jeżeli mam 2-3h dziennie na grę to czy starczy mi czasu aby troszkę sb pograć,pofarmić itd.? Bo słyszałem ,że np. ekspedycja trwa po 5-6h ok. (non stop?).

2. Czy dc wpływa jakoś na rozgrywkę (mam je często) tzn. czy w przypadku dc na 30 sec mogę zginąć i stracić wszystko?

3. Odnośnie "ginięcia" jak zginę tracę wszystko i rozumiem ,że zaczynam od nowa kompletnie?

4. Ile czasu zajmuję ogarnięcie ok. 90% gry z 2 tygodnie?

To chyba tyle dzięki wielkie z góry za odpowiedzi :)

2 tygodnie to Ty będziesz turorial robił xD

xD ok to powiedz o co chodzi ,że Eve jest tak czasochłonne bo nie łapie.

Czy czasochłonne to jednoznacznie Ci nie odpowiem ale jest inne od wszystkich innych gier i przez to sprawia pewne trudności. Ogólnie chodzi mi o mechanikę. Po zrobieniu tutoriala (kilka godzin....) sam musisz zdecydować co chcesz robić bo w grze nie ma questow. Jeśli jesteś w stanie zapłacić za 1-2 miesiąc gry to możesz na spokojnie się uczyć mechaniki.

Właśnie ta inność przekonuje mnie do tego tytułu i jego uniwersum które wydaje się wspaniałe , że questów nie ma to jeszcze bardziej mi się podoba bo jak sam piszesz jest inne niż większość MMO.

2 razy robiłem free triala i 2 razy po nim odpuszczałem, mimo że gra mnie totalnie wciągała.

Zwyczajnie wiedziałem, że przy wspaniałym ogromie gry, nie będę mieć na nią tyle czasu, żeby kalkulowało mi się płacić abonament :/

1. 2-3h to za malo na gre mmo, a na eve to sobie juz w ogole odpusc

2. Realnie bez kogos na ts z checia co cie bd prowadzil za reke przez miesiac po 4-5h dziennie to srednio to widze, jest pewien powod dlaczego gracze juz doo tej gry nie dochodza(chociaz gra dobra bo populacja sie trzyma)

W 2-3h dziennie, w 1 miesiącu nie dasz rady zrobić na abo, ale na spokojnie ogarniesz sobie grę, community jest miłe i pomocne, a ludzie są jeszcze milsi kiedy chcą cię zabić:p. Najlepiej znaleźć jakiś corp szkoleniowy jest parę polskich. Jeżeli zależy ci na szybkiej farmie kasy na starcie, to jakiś milicyjny. Jeżeli normalnie chcesz sobie poznac grę bez rushu to przejść samouczki industry,military,advenced mil..itd. od npcow w startowym systemie. To ci da trochę obraz gry i pokaze mniejwiecej co można robić,chodz to jest bardziej skomplikowane ;). Jeżeli umrzesz/statek w którym teraz lecisz zleci* to jesteś w kapsule i możesz uciec o ile zdazysz :D. Jeżeli giniesz w kapsule to twój klon umiera a ty "rodzisz" się na stacji którą ustawiłes jako home. W skrócie, tracisz statek wszystkie podzespoły w nim, caly ekwipunek jaki w nim miales i/oraz implanty ( szybsze skilowanie czegos, bonus do skilla) które miales wpisane w klona. Zależy jeszcze od klasy klona. Statek np mozna ubezpieczyc i dostajesz trochę kasy jak ci go zestrzela. Jak przejdziesz juz samouczki to pomysl co chcesz robić, i wtedy zacznij wpierw szkolenie postaci w tym kierunku. Przydaje się też revamp statow w konkretnym kierunku :)

Edit. Sporo graczy dochodzi po updatach ostatnich, online srednio trzyma sie na 25-30k. EvE zawsze ma spory online od zawsze.

@Kamyczek11 da radę zarobić grając te 3h dziennie wyfarmić na plexa, ale nie pierwszego dnia, po miesiącu skillowania postaci idzie w nullu zarabiać na afku te 16mil na ticka(20min) plus ewentualne bonusy w postaci eskalacji(czegoś w rodzaju dungeona) lub modułów frakcyjnych. Są specjalne korporacje szkoleniowe które uczą nowych graczy, jedną z nich jest akademia milicyjna gdzie nauczysz się podstaw gry i będziesz mógł nawet dobrze zarabiać, spodoba Ci się to jeśli lubisz pvp w grach, ogarnięcie gry w 90% to ciężko w ogóle zdefiniować, znam ludzi którzy grają już długo, a nie ogarniają np. produkcji, czy latania na pvp flotami kapitalowymi. Jeśli chcesz więcej informacji odezwij się na pw.

Cześć,

strasznie dużo czytałem,słyszałem i widziałem na yt odnośnie tej gry jednak mimo to chciałbym zapytać o kilka rzeczy których pewny nie jestem.

1. Czy jeżeli mam 2-3h dziennie na grę to czy starczy mi czasu aby troszkę sb pograć,pofarmić itd.? Bo słyszałem ,że np. ekspedycja trwa po 5-6h ok. (non stop?).

2. Czy dc wpływa jakoś na rozgrywkę (mam je często) tzn. czy w przypadku dc na 30 sec mogę zginąć i stracić wszystko?

3. Odnośnie "ginięcia" jak zginę tracę wszystko i rozumiem ,że zaczynam od nowa kompletnie?

4. Ile czasu zajmuję ogarnięcie ok. 90% gry z 2 tygodnie?

To chyba tyle dzięki wielkie z góry za odpowiedzi :)