Raidy w Wildstar

Cześć,

mam pytania odnośnie raidów w Wildstarze:

1. Czy jest ich wiele?
2. Czy różnią się czymś więcej niż teksturami?
3. Czy stanowią wyzwanie czy dam radę solo?

Będę wdzięczny za odpowiedzi.

1.Jest ich dość dużo

2. Fabułą i cutscenkami

3. Stanowią ogromne wyzwanie , bez ogarniętej ekipy ciężko będzie coś ugrać

1. Dużo

2. Fabuła, trud, piękno i mini eventy typu "doskocz po latających platformach do bossa"

3. Solo? haha - nie ma szans, często w większości wypadków całe party pada i tyle xD

chyba ci chodzi o te większe raidy? jeśli tak to raidów jest tylko 2 ale bardzo wymagające, bez tsa i dobrej komunikacji nic nie zdziałasz. Na raid może wejść 20 osób, a jeśli ci chodzi o dungeony to jest ich 6 i każdy jest wymagający.
Masz tu spis dungeonów i raidów.

Dungeony:

Protogames Academy

Ruins of Kel Voreth

Stormtalon's Lair

Skullcano

Sanctuary of Swordsmaiden

Ultimate Protogames

Raidy:

The Genetic Archives

The Datascape

Jeszcze są jakieś przygody czy jak tam się to nazywa... ale to się rzadko robi (także jest to trudne jak dungeony). Z tego co pamiętam to jeszcze dungeony dzieliły się na Weteran i Normalne, Weterany były dostępne na lvl cap.

EDIT: Znalazłem dodatkowe "podziemia" czyli Adventure:

Riot in the Void

The Hycrest Insurrection

War of the Wilds

The Siege of Tempest Refuge

Crimelords of Whitevale

The Malgrave Trail

Jeszcze są jakieś dungi solowe... ale tego to mi się nie chce pisać :P

Przygody w WS nie stanowia zadnego wyzwania juz od dluzszego czasu.

Instancje w wiekszosci sa tez mocno znerfione. Jak cale party ma gear z GA/DS i dobre sety run to nawet tanka i healera nie potrzeba tylko idziesz na samych DPS. 2 dobrze ubrane osoby potrafia zrobic carry dla pozostalej czesci druzyny.

Widziałem tez akcje na niektórych bossach gdzie jedna osoba zbijala czesto polowe zycia bossa sama bo reszta pt juz byla martwa.

Co do samych raidow początkowo sprawiają one dużo trudności. Jednak po czasie takie GA robi się praktycznie z zamkniętymi oczami . Niejednokrotnie raid GA robiłem z randomem i szlo szybciej niż z niektórymi gildiami. Duzo zależy od ogarniecia graczy.

Dla nowych osob ogarniecie jednoczesnie taktyk oraz rotacji na postaci czesto w biegu bedzie sprawialo duze problemy.

Gra z patcha na patch robi się coraz bardziej casual friendly.

Ostatni duży patch z ta cala Arcterra ułatwił znacząco ubieranie postaci nowym graczom.

Przygody w WS nie stanowia zadnego wyzwania juz od dluzszego czasu.

Instancje w wiekszosci sa tez mocno znerfione. Jak cale party ma  gear z GA/DS i dobre sety run to nawet tanka i healera nie potrzeba tylko idziesz na samych DPS. 2 dobrze ubrane osoby potrafia zrobic carry dla pozostalej czesci druzyny.

Widziałem tez akcje na niektórych bossach gdzie jedna osoba zbijala czesto polowe zycia bossa sama bo reszta pt juz byla martwa.

Co do samych raidow początkowo sprawiają one dużo trudności. Jednak po czasie takie GA robi się praktycznie z zamkniętymi oczami . Niejednokrotnie raid GA robiłem z randomem i szlo szybciej niż z niektórymi gildiami. Duzo zależy od ogarniecia graczy.

Dla nowych osob  ogarniecie jednoczesnie taktyk oraz rotacji na postaci czesto w biegu bedzie sprawialo duze problemy.

Gra z patcha na patch robi się coraz bardziej casual friendly.

Ostatni duży patch z ta cala Arcterra ułatwił znacząco ubieranie postaci nowym graczom.

O kurde, dawno nie grałem więc nie wiedziałem o takich zmianach... trochę słabo z strony NCsoftu, trochę się dziwię że takie zmiany nastały tak szybko... bo ja do końca gry p2p grałem, później to jakoś mi się odechciało.

nie ma się co dziwić, że znerfili insty/raidy, jak populacja niestety właśnie przez trudność tej gry (co kiedyś było normą nawet w WoWie) osiągnęła w grze tragiczny poziom. Teraz 3 czerwca premiera na steam, mam nadzieję , że ta akcja pomoże Wildstarowi, bo obecnie uważam go za jeden z najlepszych (razem z Aionem i Riftem) f2p mmo

Cześć,

mam pytania odnośnie raidów w Wildstarze:

1. Czy jest ich wiele?
2. Czy różnią się czymś więcej niż teksturami?
3. Czy stanowią wyzwanie czy dam radę solo?

Będę wdzięczny za odpowiedzi.