SOmBadi plej somfing?

USzanowanko, szukam paru osób do wieczornego pogrania w mmorpgi, najchętniej to BDo, three of savior lub też Blade and soul ( ale jestem też otwarty na propozycje ).

Ja Ewentualnie na TOS, mam tam kilka premium points itp za founderspack więc może wrócę bo coś mogli dodać :D

Gram w tos, jak jesteś chętny pośmigać razem na daily to http://steamcommunity.com/profiles/76561198031159761/

Ok dodam cie na steam, a co do innych mmo jak są jacyś ludzie którzy nudzą się grając samemu podawajcie propozycje, dalej poszukuje grupki do pogrania :)

Ja bym chętnie pograł wspólnie w Tere albo B&S najlepiej od zera fajnie jak by się utworzyła stała ekipa grająca o tej samej porze.

Witam, też bym z chęcią pograł z nowo utworzoną ekipą bo jak wiadomo samemu nudno

Jeżeli chodziło Ci w pierwszym poście o Black Desert Online to jestem chętny najlepiej od 0. Mam własny serwer TS3 więc z tym problemu nie będzie, dlatego też jeżeli ktoś jest chętny to piszcie na priv.

To można dzisiaj wieczorem zacząć w B&S od początku

Jeśli Blade & Soul to jest tu chyba tylko nas dwóch chyba, że jeszcze ktoś chętny

USzanowanko, szukam paru osób do wieczornego pogrania w mmorpgi, najchętniej to BDo, three of savior lub też Blade and soul ( ale jestem też otwarty na propozycje ).