Optymalizaja

Mój komputer:

i5-6600k

16gb ramu

Amd r9 390 nitro 8gb

Kupiony został tydzień temu wszystkie sterowniki zainstalowane na dysku ssd.

Mam pytanie czy na ustawieniach ultra mogą być spadki FPSów gdyż co jakiś czas odczuwam pewne zacięcia.

Grając w overwatcha na ultra mam stałe 60 a w cs:go na ultra 270-290 i grając w te wymienione gry nie odczuwam dyskomfortu(spadków)

Tak, tu chyba chodzi o optymalizację gry, mi też wszystko ładnie śmiga, ale są momenty, że nagle robi mi się perfidny pokaz slajdów, dosłownie przez chwilę, ale to irytuje. :)

To chyba wina silnika jak się chyba nie mylę jest to silnik starcrafta 2 i to może być tego przyczyna :( Niby da się grać ale po części jest to irytujące

Sprawdźcie lepiej jak wygląda u was jakość połączenia internetowego, bo grając w SC2/HotS'a przy wysokim pingu, lub utracie pakietów doznacie stuttering'u, czyli takich właśnie dziwnych zacięć. Problem i tak po części został naprawiony, bo kiedyś nawet przy przewijaniu mapy i wcześniej wymienionych warunkach pojawiały się ''ściny''

Z internetem nie ma problemu ostatnio zmieniany był 100mb i 10mb uploadu a karta sieciowa w płycie msi b150 m3 jest bardzo dobra. Czytałem że jak się zmieni jakość muzyki to fpsy rosną ale nie wiem czy to jeszcze działa.

Mój komputer:

i5-6600k

16gb ramu

Amd r9 390 nitro 8gb

Kupiony został tydzień temu wszystkie sterowniki zainstalowane na dysku ssd.

Mam pytanie czy na ustawieniach ultra mogą być spadki FPSów gdyż co jakiś czas odczuwam pewne zacięcia.

Grając w overwatcha na ultra mam stałe 60 a w cs:go na ultra 270-290 i grając w te wymienione gry nie odczuwam dyskomfortu(spadków)