Duch

Siemanko wszystkim!

Jestem nowym redaktorem na mmorpg.org.pl, wybaczcie proszę, że wcześniej się nie przedstawiłem, ale sam do końca nie byłem pewien czy zostanę z wami na dłużej czy nie, ale wszystko wskazuje na to, że chyba jednak tak.

Nie jestem zbyt wylewny jeżeli chodzi o moją własną osobę, więc musi wam wystarczyć tyle, że mam ksywkę Duch i jestem Polakiem ;)

Jeżeli chodzi o moje doświadczenia z sieciowymi grami to pamiętam te czasy, gdy z internetem łączyło się przez modem, a telefony komórkowe rozmiarem przypominały bochenki chleba. Mój pierwszy komputer to commodore 64 z "kasetowym napędem". Moje pierwsze prawdziwe MMORPG, które wessało mnie dokumentnie to World of Warcraft. Osobiście najbardziej cenię PvP, oraz Role Play, którego jestem fanem.

Mam nadzieję, że moje newsy was nie zamęczą, ale jako świeżak proszę was byście śmiało krytykowali moje wpadki czy gafy, w miarę możliwości w tym temacie, bo bez konstruktywnej krytyki nie będę wiedział w którą stronę mam się rozwijać. Osobiście jestem użytkownikiem portalu od lat, założyłem świeże konto na portalu i na forum do pracy.

Być może niektórzy już zauważyli, że nawiedzam portal głównie nocą i raczej tak pozostanie, bo ogólnie prowadzę nocny tryb życia jak nietoperz.

Pozdrawiam wszystkich graczy :D

telefon-podswietla-sie-w-nocy-bez-powodu

Witaj

Witamy

ELO

My się już witaliśmy, ale ponownie HEJ!

Najlepszy redaktor na portalu \o/ Witam, witam.

Cześć !

Siemanko

Witam Panie!

Witam

żegnajcie!

Pozdrawiam wszystkich :)

Szkoda, bardzo fajnie czytało sie twoje krótkie teksty. No nic, życze powodzenia w znalezieniu innej roboty, problemów nie powinieneś raczej mieć z tak dobrym stylem :)

Elo. Wybaczam wszystko.

Tango down!

Żegnaj przyjacielu.

Żegnam i chylę czoła. Najlepszy redaktor i aktywista jakiego ten portal widział. Świeża krew, ambitny, sympatyczny, komunikatywny. Współpraca z Tobą była fantastycznym doświadczeniem. Już tęsknię!

Jeden z najlepszych do tej pory, żegnaj Duchu

Pisałeś lepiej od guru, to dlatego. Szkoda, bo ostatnia nadzieja, na przyzwoity poziom portalu, umarła.

Bardzo lubiłem czytać twoje newsy, od razu można było rozpoznać, które są twoje po samym stylu pisania. Nie rozumiem dlaczego odchodzisz, ale cóż.
Powodzenia w dalszym życiu! :)

Prawda jest taka iż nie pasował do portalu. Zbyt dobre newsy pisał, za mało w nich żółci i brakowało nakręcania hypetrainu. See you later aligater.

Żegnaj, powodzenia.