ArcheAge - gdzie jest najwięcej polaków/polskich gildii, jak zacząć grę?

Witam wszystkich!

Poczytałem trochę wcześniejszych tematów na temat tego - czy warto zagrać, większość pisze że nie, lepiej BDO. Niestety dla mnie to niezbyt rzetelna ocena, ponieważ sam grałem w BDO i w ogóle to średnio ma się do MMO.

Ale do sedna, chciałbym rozpocząć grę wraz z dwójką przyjaciół na jakimś serwerze. Mechanika gry i inne rzeczy nie są dla mnie problemem. Lecz chodzi mi o to, że chciałbym grac na serwerze. na którym w miarę dużo osób gra, najlepiej polaków, którzy przybliżyli by do końca nam aspekty gry, może jakieś polskie gildie. Macie jakieś propozycje?

Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam!

Sanroned nie tak dawno szukał ludzi do AA

Witam wszystkich!

 

Poczytałem trochę wcześniejszych tematów na temat tego - czy warto zagrać, większość pisze że nie, lepiej BDO. Niestety dla mnie to niezbyt rzetelna ocena, ponieważ sam grałem w BDO i w ogóle to średnio ma się do MMO.

Ale do sedna, chciałbym rozpocząć grę wraz z dwójką przyjaciół na jakimś serwerze. Mechanika gry i inne rzeczy nie są dla mnie problemem. Lecz chodzi mi o to, że chciałbym grac na serwerze. na którym w miarę dużo osób gra, najlepiej polaków, którzy przybliżyli by do końca nam aspekty gry, może jakieś polskie gildie. Macie jakieś propozycje?

 

 

Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam!

Ujme to tak, w bdo masz prawie wszystko za 170 euro :) W ArcheAge'u to starterpack, gra ded, ludzi nie przybywa, gra sama w sobie byla super. Natomiast system freemium byl nie wydolny spowodowal p2w, a poza tym wyszlo szydlo z worka ze 90% jak nie wiecej eu/na community nie odpowiada tryb gry z korei, kto wiecej gra ten wiecej ma i ten kosi.

Tutaj raczej jest podejscie pod wowa/gw2 grasz masz +/- te same szanse (gearowo) - skill

Osobiście dodałbym tutaj jeszcze gigantyczny problem botów i hacków dzięki którym można obejść cały żmudny proces farmienia i losowości w grze a które są praktycznie niewykrywalne

Ujme to tak, w bdo masz prawie wszystko za 170 euro   W ArcheAge'u to starterpack, gra ded, ludzi nie przybywa, gra sama w sobie byla super. Natomiast system freemium byl nie wydolny spowodowal p2w, a poza tym wyszlo szydlo z worka ze 90% jak nie wiecej eu/na community nie odpowiada tryb gry z korei, kto wiecej gra ten wiecej ma i ten kosi.

 

Tutaj raczej jest podejscie pod wowa/gw2 grasz masz +/- te same szanse (gearowo) - skill

Szczerze to BDO mozesz na smietnik wywalic ... AA bije tego crap pod kazdym wzgledem ...

Chcesz zobaczyc niedaleka przyszlosc BDO prawdopodobnie juz jej nie bedzie opadly wszystkie hype ... spada juz sprzedazy gry a tworcy beda musieli szukac $$$ na pensje pracownikow i oplate za serwery i prad oraz na licencje..

Wiec jezeli kto chcial too juz kupil gree to skad firma ma brac dalej pieniadze ...z nieba ??

Zacznie sie wprowadzanie przedmiotow do Cash shopu P2W , i koncem konca graa stala sie B2P+P2W czyli tym coo tak niby system B2P mial was chronic .. jednym slowem CRAP!!!!!!!!

Po tygodniu gry moge stwierdzić, że AA zjada BDO. Mega wciągająca gra, problemów z botami nie ma, a przynajmniej jest co robić i się nie nudzić jak te wszystkie Aiony, Tery itp.

Właśnie pobrałem grę na jakim sewerze mogę znalezć tą PL Gildie ?

Sirothe :)

Sprzedam golda na europejskich serwach (procz rangora) xD

To jest serwer PvP?

Tak, to serwer PvP.

Jakie pvp ? na sirothe są same potato farmery :D

Siroth był PVP jak Piraci walczyli z LC/Guardianami/ PF a teraz jedna wielka stypa. Ale jest tu ok 50-60 polaków

Jeżeli ktoś szukałby nadal ekipy/ gildii to zapraszam na pw :)

Witam wszystkich!

Poczytałem trochę wcześniejszych tematów na temat tego - czy warto zagrać, większość pisze że nie, lepiej BDO. Niestety dla mnie to niezbyt rzetelna ocena, ponieważ sam grałem w BDO i w ogóle to średnio ma się do MMO.

Ale do sedna, chciałbym rozpocząć grę wraz z dwójką przyjaciół na jakimś serwerze. Mechanika gry i inne rzeczy nie są dla mnie problemem. Lecz chodzi mi o to, że chciałbym grac na serwerze. na którym w miarę dużo osób gra, najlepiej polaków, którzy przybliżyli by do końca nam aspekty gry, może jakieś polskie gildie. Macie jakieś propozycje?

Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam!