Szukam serwera L2 IL

Szukam serwera najlepiej pod IL (choć może być nowsza kronika do H5 ), bez dualbox / gm buff / itp jak się da ,oraz raty nie za niskie tak od x5 do x25 myślę będzie git :)Dodam na koniec aby był w miarę online dobry :)

Siemanko :D Właśnie pobrałem L2 e-global Interlude x7 w tej chwili 4,5k online

Nie dawno wystartował L2 e-global ten sam co kolega wyżej pisze, pełno ruskich ale fajnie się gra, jak grasz bez spiny. Problem jest taki, że szukasz serva bez dual boxa, a raczej takie nie istnieją, ale jak jakiś znajdziesz to daj znać bo pograłbym PP na mainie w cp łuków :D

Istnieje :) gram obecnie na l2globalNET :) na e globalu grałem 2 miesiace i nie polecam , ten online dzielcie minimum przez 5 ponieważ każdy lata prawie z całym suportem na boxie + sklepy offline . do tego przesadzili z IS dodając full b grade . Jak coś zapraszam na ten co podałem , dulabox tylko w mieście na trade , jest bardzo ciekawie bo grają wszystkie klasy :) Na dodatek prawdziwy online pokazuje

dokladnie...l2eglobal ma max 500 online...+ 50% botow

@Avaru 700+ to online z sklepami czy bez ?? jak w ogole online?? sa ludzie na spotach??

server ruski czy eu ? jakas szansa ze pozyje dluzej niz miesiac??

Miesiąc to on już chyba stoi :P, szkoda że miliard boxów można mieć bo tak to nawet by był ok serwer.

Miesiąc to on już chyba stoi :P, szkoda że miliard boxów można mieć bo tak to nawet by był ok serwer.

mowia o severze l2eglobal NET to inny serevr bez boxow .... i jest 11 dni dokladnie od startu

L2 eglobal com to już stoji miesiąc ponad IL x7. Jeżeli to nie ten, to jestem ciekaw tej podroby na której rzekomo nie można odpalać boxow. ( Pograł bym na takim ;*) A jeśli to ten to proszę o nie wprowadzanie ludzi w błąd kolego, bo na nim i się boxuje i łatwo na bocie bo prócz l2 towerów,z rangerów łapię nawet stare l2walkery, sam biegalem na swoim skrypcie pod exp party desek na mid-hi rb, i topowi gracze są już porobieni.

//Edit.

L2global net jest, niby online koło 1k~~real~~, i brak dualboxów. IL x6 hmm ciekawe, trza sprawdzić, jeżeli to prawda i serwer jest od teamu od ES'a to serwer może wypalić ;) (Mieli serwer który działał od około 2006 w głównej mierze dla hiszpanów, i z czasem updatowali go aż do h5, swojego czasu fajna konkurencja dla upadającego dragona)

Jeżeli nie podzieli losów l2 dragon tarantuli to jest szansa.

/serw hiszpanów

/planowany rozwój w późniejszym czasie na epilog i h5. (pewnie połączą serwy na końcu z pierwotnym starym projektem)

/host domeny Amsterdam z anty DDoSem /emoticons/default_tongue.png" srcset="/emoticons/tongue@2x.png 2x" title=":P" width="20">
Posprawdzam jeszcze jak zabezpieczenia przed botami/edycją klienta i dam znać xD

FULL P2W server i tyle w temacie z donate mozna kupic wszystkie scrole do enchantu + gceki ....zenada a dobry server sie zapowiadal. POmijajac kupna itemow do uestow zminy class itp....

FULL P2W server i tyle w temacie   z donate  mozna kupic  wszystkie scrole do enchantu  + gceki ....zenada a dobry server sie zapowiadal. POmijajac kupna itemow do uestow  zminy class itp....

Niestety w donate trochę za dużo wsadzili, żeby to jeszcze zwykłe scrolle były to ok, bo na takim racie trzeba krafcić, ale niestety są i blesedy i gcki :<. plusem jest to maj antybota i troch linijek kodu w serwer wgrane wi narazie boty nie dzia skrypt jednak si wystrzeg na starym phxie sobie latam semi-afku spoilem mag pickup herb jestem ciekaw jego onlinu za jaki czas.>

Mimo wszystko polecam, serwer dopracowany i na początkowych lokacjach nawet geodata jest dobrze zrobiona, co jest rzadkością w tych czasach :P

Nie dawno wystartował L2 e-global ten sam co kolega wyżej pisze, pełno ruskich ale fajnie się gra, jak grasz bez spiny. Problem jest taki, że szukasz serva bez dual boxa, a raczej takie nie istnieją, ale jak jakiś znajdziesz to daj znać bo pograłbym PP na mainie w cp łuków 

Lepiej poszkuja serwera bez bota xD Jak coś znajdziesz to napisz ^^

Nie marudzić tylko wbijać i grać :D co z tego że blesyy są , jak 1 coin kosztuje 7 ojro - to wcale nie mało :P I tak nie ma nic innego i raczej nie będzie .

Nie marudzić tylko wbijać i grać  co z tego że blesyy są , jak 1 coin kosztuje 7 ojro - to wcale nie mało  I tak nie ma nic innego i raczej nie będzie .

Po co grac ?jak za chwile beda latac z latarkami +20....pomijajac , ze online to jakies max 600

Gdyby dali zmiane klas za kase to jeszcze by dalo rade ale tutaj jest ewidentny p2w ...tak samo jak reszta questow w item shopie. Nie wspominajac o buferze gdzie jest wiekszosc buffow za donation coiny....

Ten serevr jest dobry ale nie z taka polityka jak prowadzi Admin , ktory jest nastawiony strikte na zarobek z donate

Bladek pograj trochę a nie gadasz głupoty ,nie ma już serwerów 3k to nie te czasy , tu chociaż prawdę pokazują i od godziny 15 online jest około 1000+,

Latarki - tak już to widzę każdy kupuje scroll blesy za 21 euro sztuka :) Nawet nie patrzyłeś dokładnie bo bufer jest za vote coin nie donate , do tego nie myśl że ci 10 bufów raz na 12 h starczy do expienia przy takim rate:) Boisz się questa zrobić na profke? , Pograj z tydzień chociaż zapoznaj się dokładnie a później rób opinie :)

Szukam serwera najlepiej pod IL (choć może być nowsza kronika do H5 ), bez dualbox / gm buff / itp jak się da ,oraz raty nie za niskie tak od x5 do x25 myślę będzie git :)Dodam na koniec aby był w miarę online dobry :)