Wildstar szukam ekipy

Szukam ludzi chętnych do wspólnej gry w to oto mmo, z racji tego, że zawita już niedługo na Steam, gra zapewne odżyję. Wcześniej nie grałem w Wildstar'a, ale z chęcią pogram ekipą. Jestem w stanie skołować jakiegoś ts'a. Zainteresowani niech piszą pod tematem to się jakoś ugadamy.

Najlepiej zacznij grać w dniu premiery, wtedy dojdzie sporo osób i nie będzie problemu ze znalezieniem

Zacznę choćby od zaraz, jako tester pokochałem grę już dawno dawno temu, z chęcią wrócę :)

Poczekaj na premierę na steamie to może uda Ci się jakieś dungi, bg itp. na low lvlu porobić, bo teraz bez szans :P.

po której stronie gracie, dominion czy exile?

Exile, Xanxus Emperor moj nick XD mozna cos pobiegac wspolnie

Kurcze, przejrzałem tematy na forum gry odnośnie rekrutacji do Gildii polskich i większość zdecydowana gra po stronie Dominion. Tam też chciałbym zacząć.

Nie widze problemu ze stworzeniem owej jak się parę osób znajdzie. Ale temat można obgadać.

Ja też chce jutro zacząć wildstara na steam jak macie już jakąś ekipe to dajcie PW. z (nickami , frakcja ,ts. , godziny grania itd)

Ja wieczorem będę, pewnie po stronie exiles, chociaż chua też mi się podoba sam jeszcze nie wiem kim będę grać :P

na steamie pewnie i tak będzie dostępny od ok godz. 19:00 do pobrania. Twórzcie ekipy zaludniajcie tą grę bo gra jest warta świeczki. Gra wyszła w feralnym okresie dwa miesiące później wyszedł dodatek do WoW-a i do tego posiadała abonament, teraz świat o niej zapomniał ale może przez steam odżyje ta gra :)

Zapraszam do Dominion, więcej osób jest u Exiles, trzeba poprawić balans :D. Po stronie Dominion jest na pewno polskie circle i gildia.

Hej jeśli znalazłby się ktoś chętny to zbieram ekipę do grania od 1 lvla, prawdopodobnie zaczynamy dzisiaj wieczorem około 9 lub jutro od rana. Chętnych zapraszam na priv ;)

Również zapraszam do Dominion :). Może i po stronie exile jest więcej graczy ogółem ale u nas napewno jest więcej Polaków.

Ja się dołączam widzimy się dziś wieczorem ;)

Ja mam już 7lvl, ale myślę, że szybko nadgonicie :)

Mój nick: Drobo Techi

EDIT: W sumie zrobię nową postać, dodajcie mnie na Steam
http://steamcommunity.com/id/RedgisPL/

Ja również chetny jestem do gry :D Moze jakis ts albo cus ? :D

Ja również gram i posiadam 22lvl medyk

Szukam ludzi chętnych do wspólnej gry w to oto mmo, z racji tego, że zawita już niedługo na Steam, gra zapewne odżyję. Wcześniej nie grałem w Wildstar'a, ale z chęcią pogram ekipą. Jestem w stanie skołować jakiegoś ts'a. Zainteresowani niech piszą pod tematem to się jakoś ugadamy.