Chyba Powracam :)

Witam,

Kupiłem tydzień temu wowa, ale jakos jeszcze nie wzialem sie za granie, bo nie mam zbytnio czasu..
Zamierzam się w końcu trochę zmusić..
Powracam po WoTLK'u.

Gram TYLKO pvp..

Kogo aktualnie polecacie ?
Zastanawiam się pomiędzy hunterem, warlockiem, a rogue.

Czy dobry rogal dalej robi sporo zamieszania i daje mnostwo frajdy ?

Nie chce postaci monotonnej :)
Pozdriawiam i licze na odzew ;)

Witam,

 

Kupiłem tydzień temu wowa, ale jakos jeszcze nie wzialem sie za granie, bo nie mam zbytnio czasu.. 
Zamierzam się w końcu trochę zmusić..
Powracam po WoTLK'u.

Gram TYLKO pvp.. 

Kogo aktualnie polecacie ?
Zastanawiam się pomiędzy hunterem, warlockiem, a rogue.

 

Czy dobry rogal dalej robi sporo zamieszania i daje mnostwo frajdy ?
Nie chce postaci monotonnej 
Pozdriawiam i licze na odzew 

PvP sie bardzo zmieni wiec sprawdz sobie na championie co i jak z klasami bo leci calkowity rebalance'a od 30 sierpnia(legion).

Rogal zawsze byl skillowa postacia = fajna to sie chyba nie zmienia.

Hunterow jest zawsze masa, so easy i przez co sredniawi na jakies sensowne 3v3

Warlock najbardziej hardkorowa do opanowania ;)

Myślę, ze najbardziej pomocne okaże się tutaj : http://www.worldofwargraphs.com/stats-classesrepartition-0-0-0-0-0-0-2-0.html

zestawienie najczęściej granych klas z ratingiem +2200.

Tak jak wspomniał @Quaku w Legione na pewno dużo się zmieni. Jednak do tego czasu klasy z topki rankingu spotkasz najczęściej na PvP.

Od Ciebie @Anray teraz zależy czy wolisz klasy dps melee/ranged czy tez leczące ewentualnie takie z większa ilością cc.

WItam, od Legionu czyt. 30 sierpnia nastąpi wiele zmian przez duuuuże "W", ale na tą chwilę sprawa wygląda mniej więcej tak.

Rogal tak jak napisał Quaku, postać bardzo skillowa, więc musisz się liczyć z tym, że trochę Ci zajmie czasu zanim go opanujesz co najmniej do stopnia przyjemnej gry. Na RBG raczej zajmujesz się pilnowaniem bazy, na arenkach super CC, dmg też całkiem całkiem, z Magiem lub Druidem Bala można przyjemnie spędzisz czas na arenach.

Hunter, wystarczy zobaczyć rankingi, Survi wymiata na arenkach, do tego raczej łatwy do opanowania, na początek bym polecił.

Warlock, najbardziej hardkorowa do opanowania? Jak chcesz grać w Demo/Destro na arenkach to tak, ale Affi jest bardzo przyjemny, aplikujesz dotki, drainujesz, uciekasz za filarem, dużej filozofii nie ma.

Zastanów się jeszcze nad Druidem, bardzo OP postać w tym momencie w każdej formie. Jak lubisz rogala to Feral też powinien Ci się bardzo spodobać, aczkolwiek nie ma tylu zabawek co rogal, bardziej skupia się na dużym burst DMG. Bala ma kosmiczny burst dmg, a Resto topowy healer.

Do legionu niestety w rankingach PVP wymiatają ally(Ludzie mają Medalion w swoich skilach rasowych, dlatego możesz biegać z dwoma trinketami ofensywnymi), jak chcesz się skupić na PVP, to tam znajdziesz większość fanów tego typu rozrywki no i dużo łatwiej o team arenkowy, rbg itd.

Gdyby co to gram cały czas, podałem Battletag :)

a wlasnie od legionu juz rasa znaczenia miec nie bedzie wiec rob takajaka ci z wygladu pasuje

jak znasz angielski to odpusc sobie burning legion malo pvp graczy

outland twistingnether kazzak tauren mill kazzak

wybierz miwdzynaradowke , Bo jednak nie ma to jak tsik z 150 skilled pvp graczami

Znam angielski dosyć dobrze, takze co polecacie? Najbardziej jara mnie chyba rogal, lubię wyzwania. Druid niezbyt mnie zawsze krecil, chociaz zastanawialem sie nad balance. Jesli chodzi o rase, to lubię taurenow, z tego względu, że większe mounty lepiej dla mnie wyglądają :) ale znowu taureni nie maja ani rogala, ani locka.. a hunter dla mnie byl jednak zawsze trochę łatwy i dlatego szybko mi sie nudzil.. no, ale nie wiem jak jest teraz :)

Znam angielski dosyć dobrze, takze co polecacie? Najbardziej jara mnie chyba rogal, lubię wyzwania. Druid niezbyt mnie zawsze krecil, chociaz zastanawialem sie nad balance. Jesli chodzi o rase, to lubię taurenow, z tego względu, że większe mounty lepiej dla mnie wyglądają  ale znowu taureni nie maja ani rogala, ani locka.. a hunter dla mnie byl jednak zawsze trochę łatwy i dlatego szybko mi sie nudzil.. no, ale nie wiem jak jest teraz 

poczytaj na mmo champion co i jak w legionie i tym sie sugeruj imho.

Tak poza tym to od razu poczytaj na necie jaki realm bdzie da best mysle ze jeden z tych podanych wyzej (ale to wez pod nacje horde/ally) i milej zabawy.

Oby dwie postacie sa fajne, ale w przypadku Locka na konkretnym racie to bez programowalnej klawiatury/nostromo na makra sie nie obejdzie bo jest ponad 30 klawiszy do obslugi.

Grałem w obecnym dodatku affi lockiem areny 3v3 z rogalem i resto druidem więc mogę coś niecoś powiedzieć. Warlockiem gra się bardzo przyjemnie choć trochę trudniej niż innymi klasami. Dodatkowo musisz się nauczyć ogarniać swojego przyzwańca + fearować + narzucać i przedłużać doty + oczywiście spierniczać praktycznie cały czas. Zdarzało się, że po 5 minutowej arenie palms were sweating ;)) Co do rogala to kumpel mówił, że samo ułatwienie z dodatku warlords ( łączenie buffów i likwitacja niepotrzebnych skilli ) bardzo ułatwiło mu grę. Jak zwykle rogal robi świetne zamieszanie swoimi sapami, stunami, smoke bombą + oczywiście robi całkiem niezły dmg. Osobiście jeżeli nie miałeś nigdy doświadczenia z warlockiem i jego przyzwańcem to polecam rogala z racji tego iż będzie Ci się grało po prostu łatwiej.

@Re1Z Dzieki ;)
z Lockiem mialem do czynienia na WoTLKU, gralem wtedy destro, myslalem teraz nad affli..

ale z drugiej strony, zawsze jara mnie, kiedy widze, jak rogal stunuje, sapuje i wk$%*^ia innych przeciwnikow :).. Dlatego zastanawiam sie, czy nie sprobowac wlasnie jego :)
Na WoTLKU strasznie zamiatał swego czasu :)
Jest w stanie dalej położyć każdego ? (Rozumie się, że skilled rogal :))

Jeżeli dobry rogal trafi na słabego innego gracza to rozwali każdego, jeżeli są na równym poziomie to nie będzie już tak łatwo i będzie to zależało od wielu rzeczy. Ogólnie nie ma teraz klasy, która jest w stanie 1v1 zrobić każdego

@Nvminer Ale frajda z bycia rogalem pozostała ? :)

Aktualnie nawet więcej denerwujących umiejętności ma, biega jak szalony, doskakuje do przeciwnika. Ma to co miał, tylko jeszcze więcej i bardziej denerwujących. Jest to jedna z tych klas, zaraz po DK, z którymi jak walczyć to się frustrujesz. Przynajmniej dla mnie

@NvminerKim Ty aktualnie grasz :)?

Monk/Pala/Priest

Rogal jest strasznie męczący i nawet jak go zjedziesz do minimum i tak Ci ucieknie. Jeżeli czerpałeś przyjemność z gry rogalem kiedyś to będziesz dalej się cieszył.

W legionie wszystko sie zmienia. I o ile nie zmieni sie za dużo od teraz ( od tego co teraz prezentuje Legion) to już nie bedzie rogalem tak easy

Jeżeli dobry rogal trafi na słabego innego gracza to rozwali każdego, jeżeli są na równym poziomie to nie będzie już tak łatwo i będzie to zależało od wielu rzeczy. Ogólnie nie ma teraz klasy, która jest w stanie 1v1 zrobić każdego

Zgadzam się z tym postem. Jak wiadomo jedna klasa może mieć przewagę nad drugą. Znaczy to mniej więcej tyle, że Rouge może łatwiej pokonać destro locka niż np. prot warriora. Choć jak wiadomo skillowy gracz rozniesie w strzępy mniej ogarniętego od siebie.

Rogalem niby nigdy nie bylo zbyt latwo, przynajmniej na wotlku :) a mi bie chodzi o postać, która sie gra latwo, bo lubie wyzwania. Jesli po prostu jest nim dalej taka frajda, to wracam do niego :)... jak jest z rasami? Bo chciałbym pograć goblinem (bo kochany tauren nie ma rogala ; ()... u taurenow, tak jak pisalem, podoba mi sie, ze wszystkie mounty sa pod nim większe :).. a wzialbym goblina, ze wzgledu na to, ze mniejsze trudniej zaatakowac :P

Trzeba wspomnieć iż ze względu na zmiany moim zdaniem Hunter stanie się bardzo ciekawą postacią , ale może na początku być ciężko bo przecież suvrival hunter ma mieć skille do walki wręcz i do takiego rodzaju walki bonusy. Marksman ma bez peta więcej dmgu zadawać z zasięgowej broni, a beastmaster z petem u boku będzie też mieć pozmieniane skille. Reasumując wedle tego co pokazano hunter w legionie już nie będzie rangedowym beastmasterem z survi talentami, a takich na pvp teraz spotykasz.

@Perenir Weź mi nie mieszaj :D!

a co, jeśli chodzi o rogala? słychać coś?