Sponsoruje Battlechesta + leveling :)

Witam, poszukuję osoby do expienia na RAF-ie, jestem skłonny zakupić komuś podstawkę do gry(czyli obecnie wszystkie dodatki do Draenoru włącznie) w zamian za wspólne wylevelowanie jak największej ilości postaci PRZED 1 Września.

Jeśli jesteś zainteresowany/a napisz tutaj lub na PW czemu właśnie Tobie miałbym zaufać.

Dodatkowe atuty i informacje to:

# Ile czasu dziennie i w jakich godzinach będziesz skłonny/a grać

# Preferowana klasa (ja bym chciał tankami głównie)

# Preferowany Realm (Realmy jeśli więcej niż 11 postaci)

# Wiek

# Teamspeak tak lub nie - nie jest wymagany ale może być plusem

# Dodatkowym atutem będzie też polecenie przez kogoś bardziej znanego z tego forum lub jakiegoś youtubera :)

Od siebie dodam, że gram w wowa już bardzo długo, mam wyexpionych ponad 10 postaci, mam też latanie oraz mounta na dwie osoby - co się przyda przy ewentualnym expieniu na questach.

Oczywiście jeśli trafi się ktoś nowy niezaznajomiony z Wowem (jakimś cudem) to oczywiście służę wiedzą i doświadczeniem.

Nieaktualne :)

Szkoda że się nie załapałem :v

no przykro mi, znalazłem już kogoś chętnego z reala, ale jak ktoś chce się pod nas podpiąć to nadal zapraszamy, z tym że już battlechesta na swój koszt kupuje ;)

także bym skorzystał z tej przyjemnej promocji no ale cóż za późno. Bravo za inicjatywę może znajdą się jeszcze takie osoby :) życzę Tobie i dla kolegi miłej gry

W teorii macie jeszcze inną możliwość wyjścia na zero.

Jeśli ktoś jeszcze nie zakupił legiona i jest nowym graczem lub nie szkoda mu poprzedniego progressu to robi tak:

NOWY gracz kupuje battlechesta i podpina się RAFem pod STAREGO gracza i umawiają się, że STARY gracz zakupi Token(lub inną formę na 30 dni abo) dla NOWEGO gracza, dzięki temu NOWEMU graczowi zwrócą się koszty za battlechesta + dostanie 30 dni gratis a STARY gracz nic nie traci gdyż jeśli nowy gracz zakupuje 30 dni abo to stary także dostaje 30 dni (tak działa raf). Oczywiście to tylko przy pierwszym zakupie.

W każdym razie jeśli znajdziecie starego gracza który wam zasponsoruje 30 dni abo to macie battlechesta gratis plus do tego w sumie 60 dni premki.

Natomiast stary gracz nic nie traci a zyskuje kompana do expa.

Ja bym może i na coś takiego mógł się umówić z tym że lecę już z kumplem na rafie więc on ma priorytet, więc jeśli ktoś chciałby się pod nas podpiąć to musi się dostosować do naszych godzin gry.

Gramy zwykle 16-23 w tygodniu i maratony w weekendy po 12h :D

Z chęcią bym mógł się podpiąć, zakupiłbym Battlechesta, podepnę rafa czy jak to się tam nazywa i dostane jeszcze +30 dni czyli razem 60dni gry na start, tak?

Zgadza się z tym, że drugie 30 dni dostajesz od weterana który Cię zaprosił do rafa (w tym wypadku ode mnie), dostajesz golda i kupujesz sobie token z AH na 30 dni.

Tylko jeszcze się upewnie czy użyty token u nowego gracza da 30 dni także staremu graczowi, ale z tego co pamiętam to tak jest.

Edit:

http://us.battle.net/wow/en/forum/topic/16953425452

Jednak działa, więc wszystko się zgadza, nowy gracz ładuje sobie token dostaje 30 dni i stary gracz także otrzymuje 30 dni.

wet.png

Witam, poszukuję osoby do expienia na RAF-ie, jestem skłonny zakupić komuś podstawkę do gry(czyli obecnie wszystkie dodatki do Draenoru włącznie) w zamian za wspólne wylevelowanie jak największej ilości postaci PRZED 1 Września.

Jeśli jesteś zainteresowany/a napisz tutaj lub na PW czemu właśnie Tobie miałbym zaufać.

Dodatkowe atuty i informacje to:

# Ile czasu dziennie i w jakich godzinach będziesz skłonny/a grać

# Preferowana klasa (ja bym chciał tankami głównie)

# Preferowany Realm (Realmy jeśli więcej niż 11 postaci)

# Wiek

# Teamspeak tak lub nie - nie jest wymagany ale może być plusem

# Dodatkowym atutem będzie też polecenie przez kogoś bardziej znanego z tego forum lub jakiegoś youtubera :)

Od siebie dodam, że gram w wowa już bardzo długo, mam wyexpionych ponad 10 postaci, mam też latanie oraz mounta na dwie osoby - co się przyda przy ewentualnym expieniu na questach.

Oczywiście jeśli trafi się ktoś nowy niezaznajomiony z Wowem (jakimś cudem) to oczywiście służę wiedzą i doświadczeniem.