Szukam graczy do wspólnego grania itp Nerana

Witam, tak jak w temacie. Szukam graczy do wspólnego grania na serwerze nerana. Mam tam parę postaci 202pallka, 120knighta i ~47druid. Posiadam jeszcze 20pallka na Aurora. Pozdr.

Witam, jestem nowym graczem i rozpocząłem grę na serwerze Nerana kilka dni temu. Doświadczenie mam tylko takie, że grywałem na Tibi 7.6 i to dość krótko, więc wiedzę w tym temacie mam nikłą :P Jeżeli nie przeszkadza Ci granie z newbie chętnie się przyłączę. Aktualnie lvl 12 skille 51/51 knight Facc (po lepszym ogarnięciu gry możliwość zakupu Pacc).

Ja zacząłem dzisiaj na Xylanie, przychodzę do najnowszej wersji z tibii 8.6, więc mogę śmiało powiedzieć że zaczynam przygodę z tibią od 'nowa', chętnych zapraszam:).

Ja zacząłem dzisiaj na Xylanie, przychodzę do najnowszej wersji z tibii 8.6, więc mogę śmiało powiedzieć że zaczynam przygodę z tibią od 'nowa', chętnych zapraszam:).

Xylana to chyba dość świeży serwer?? Jest już otwarty dla facców ? No i ostatnie pytanko czy duże kolejki :P

NIe ma takeigo serevra jak xylan.?

NIe ma takeigo serevra jak xylan.?

Taa ^^?

ad.JPG

Póki co, do gry potrzebny jest pacc, serwer nie jest jeszcze odblokowany dla wszystkich. Kolejek nie ma :).

Witam, tak jak w temacie. Szukam graczy do wspólnego grania na serwerze nerana. Mam tam parę postaci 202pallka, 120knighta i ~47druid. Posiadam jeszcze 20pallka na Aurora. Pozdr.