Paragon

Jak tam wasze wrażenia z gry Paragon od Epic Games? Jak dla mnie to na początku wszystko robiło wrażenie, ładne widoczki, dobra optymalizacja, wielopoziomowość(żadna MOBA jeszcze tego nie miała) ale najgorszy element to te cholerne karty... Build jak i postać praktycznie wybieramy przed samym matchmakingiem a w trakcie gry kupujemy karty, które już wybraliśmy. I niestety te karty trzeba odblokowywać a ten kto już ich wydropił od cholery ma przewagę, więc gra nie jest wyrównana. Są może już jakieś polskie poradniki nt. tych kart?

Wszystko ladnie pod wzgledem graficznym i optymalizacja nie kuleje ale sam gameplay... wszystko jest tak toporone. Dalem rade zagrac 1 gre, gralem jakims tankiem i teamfigty potrafily trwac po kilka minut. Wszystko malo dynamiczne i ten caly system kart tez mi sie nie podoba. Ogolnie raczej juz nigdy nie odpale.

Ja uważam że jest to najlepsza moba jaka do tej pory wyszła a grałem we wszystkie dostępne. Świetna grafika , system kart niby się wydaje że kto ma lepsze ten kosi ale ja do 20 poziomu grałem na domyslnych i też kosilem bez problemu, teraz to jest bajka. Uważam że powinien być osobny temat do tej gry, użytkownicy z PC mogą grać z użytkownikami PS 4, ja gram na konsoli ale jak ktoś chce pograć to chętnie zagram, sam jakiś super ogarniaczem to nie jestem, ale w moby gram od x lat więc wiem ocb.

Jak tam wasze wrażenia z gry Paragon od Epic Games? Jak dla mnie to na początku wszystko robiło wrażenie, ładne widoczki, dobra optymalizacja, wielopoziomowość(żadna MOBA jeszcze tego nie miała) ale najgorszy element to te cholerne karty... Build jak i postać praktycznie wybieramy przed samym matchmakingiem a w trakcie gry kupujemy karty, które już wybraliśmy. I niestety te karty trzeba odblokowywać a ten kto już ich wydropił od cholery ma przewagę, więc gra nie jest wyrównana. Są może już jakieś polskie poradniki nt. tych kart?