Czy sie przegrzeje?

Witam witam witam, jako ze mi miga ekran w laptopie to skorzystałam z okazji i kupiłam monitor normalny, moje pytanie, czy jak ustawie zeby nic sie nie działo po zamknieciu klapy to nie bedzie sie bardziej przegrzewał? "Wydech" jest z lewej i od spodu ale dla pewnosci wole zapytać bo nie sprawdzam za często czy jest gorący i moge sie zapomnieć. Przegrzeje sie?

sprwadź :) Mój ma minimalnie wyższe temp, ale to pewnie zależy od kompa

Chodzi ci o przegrzanie, bo laptop będzie działał bez przerwy dłuższy czas, czy przegrzanie, bo pokrywa laptopa będzie zamknięta?

Jeśli to drugie- wątpię, że temperatury znacząca wzrosną (o ile w ogóle się zmienią), dużo zależy od modelu laptopa itd.
Na moim akurat, klawiatura (i cała ta strona) nie grzeją się pod obciążeniem, więc zamknięcie klapy nie zmieniłoby temperatur.

Ewentualnie możesz zawsze zrobić sobie do laptopa prowizoryczne chłodzenie wodne. czyli: idziemy do sklepu i kupujemy miedziana blachę, miedziane rurki, i wentylatory. z blachy robimy pudełko z jednej strony zostawiamy otwarte. Zalewamy całkowicie woda. I zamykamy pudełko dolutowując ostatnią ścianę. Lutujemy miedziane rurki a na ich końcach wentylatory. Ewentualnie może być bez rurek i wtedy na zbiornik który zrobiliśmy je dajemy. i teraz tak: wstrząsamy pudełkiem obracamy na każdą ze stron i patrzymy czy nie cieknie. Potem zostawiamy na jeden dzień. (patrzymy czy wilgoć się nie osadzi) jak all jest w porządku To: gratuluję zrobiłeś domowej roboty chłodzenie wodne do laptopa. Działa lipnie ale lepsze to niż nic ;)

Witam witam witam, jako ze mi miga ekran w laptopie to skorzystałam z okazji i kupiłam monitor normalny, moje pytanie, czy jak ustawie zeby nic sie nie działo po zamknieciu klapy to nie bedzie sie bardziej przegrzewał? "Wydech" jest z lewej i od spodu ale dla pewnosci wole zapytać bo nie sprawdzam za często czy jest gorący i moge sie zapomnieć. Przegrzeje sie?