80lvl

Witam. dzisiaj zainstalowalem DN i okazalo sie ze nie ma mojego warriora , mialem jakis tam niski lvl a mam teraz warriora na 80lvl.. hmm jest ktos kto moglby wprowadzic jakos do gry 80lvl;p

Z tego co pamiętam, to jakiś czas temu DN miał jakieś problemy z bazą danych (było to w trakcie pewnego update'u). Komplikacje związane z wprowadzeniem nowego patcha doprowadziły do usunięcia postaci i ich osiągnięć. W ramach rekompensaty, wydawcy postanowili "rozdać" wszystkim kontom darmowe postaci na 80lvl (na przykład, jeżeli miałeś warriora i archera na niskich poziomach, to obydwie postaci awansowały na 80lvl). Dosłownie każda postać, jaką posiadaliśmy na koncie, została zastąpiona postacią z 80lvl, jednak bez jakichkolwiek osiągnięć.

Edit: Znalazłem news'a: http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/dramat-w-dragon-nest-nowy-dodatek-skasowal-przedmioty-i-osiagniecia-w-ramach-przeprosin-dostalismy-jump-event-na-80-lvl-dla-wszystkich-postaci

mi to cofnęli w ogóle , potem hero nagle skasowali xD, nie wiem czy se pograsz :)

ja bym progral ta 80 teraz tylko nie ogarne sam teraz tak poznego etapu gry ;p poki co stworzylem nowa postac ale chcialbym ta 80 juz grac

Niestety nie doradzę, ponieważ nie gram w Dragon Nest'a (jakoś mnie nie wciągnął). Radziłbym poszukać jakiejś polskiej gildii i popytać ewentualnie co z czym się je. Podstawy można załapać po pierwszych kilku levelach, natomiast jeżeli trafisz na jakąś przyjemną i zgraną ekipę, to jestem pewien że w jakiś sposób Ci pomogą ;).

Po wipe zaczeto rozsylac rekompensaty, niektore maja okres waznosci na kilka, moze cos ci wyslali np eq +10 epic na 80 lvl ale watpie , pewnie bys zauwazyl, jesli masz golda to u berlina mozesz kupic bronie na nizzsze lvle, nie wiem dokladnie na jakie ale powinno starczyc.

Wraz z 90 capem usunieto prawie wszystkie nesty ale o eq nie musisz sie martwic , bo dropi z kazdego dunga, usunieto trudnosc abyss i wszystkie master runy sa latwe, tak wiec sam ocen gdzie dasz rade, i wydrop sobie jakies eq

Jesli chcesz polskie gildie :GandziaMafia- chyba , chociaz w niej nie bylem po wipe i nie widzialem jej

CzarneOwce- calkiem sporo ludzi jest online

Spokojnie dasz rade, nawet na abyssie po lekkim treningu (a to ze go usuneli to bzdura. Dalej jest tylko bodajze od 87 poziomu). Idziesz do typki od dziennych zadan w SH, obok niej masz portal. Idziesz ta mi wybierasz cos tam z "Mists". I wuala - wtedy podazasz za glownymi questami z fabuly ktore jesli beda robione na najwiekszym poziomie trudnosci daja expa tyle ze mozesz nie farmic zadnego dunga do 90 lvl :P. A jaka klasa dokladniej? :D

No gladiatora mam na 80 ale ciezko mi wejsc do gry bez eq i bez niczego ;] dzisiaj porobie sobie dark avangera powoli , widze ze i tak teraz jakos chyba lvl szybciej idzie

Hmm, a sprobowales pochodzic na jakies nizsze dungi? Niby bez eq ale starczy spokojnie by robic dungi na 50-60 lvl na samych skillach. Potem dropisz/kupujesz jakas lepsza bron. I na koncu reszte setu bo ciosow mozna uniknac, ale trzeba miec czym zadac dmg :)

Poki co Dark Avanger 20+ lvl , jutro sprobuje gladiatora ,, tylko na skille nawet mnie nie stac:D Tylko tu badziej mi chodzi o taka pomoc co gdzie jak ktory dung co zbierac ;] wiesz jak sie gra od poczatku to sie kojarzy dungi itp a jak zaczne od high vla to nie wiem gdzie chodzic :D mozna metoda prob i bledow ;] moze jutro poszukam gildi to ktos pomoze;]

Sorki za mały offtop ale czy po tym jak zmienił się wydawca musze ''zakładać'' u niego konto czy wystarczy sie zalogować w grze używając starych danych?

Na stronie dragon nesta jest coś takiego jak Bind you Account, przypisujesz stare konto do nowego i zakładasz w tym samym czasie na tym cherry konto. Chyba tak to wyglądało.

Witam. dzisiaj zainstalowalem DN i okazalo sie ze nie ma mojego warriora , mialem jakis tam niski lvl a mam teraz warriora na 80lvl.. hmm jest ktos kto moglby wprowadzic jakos do gry 80lvl;p