E-Mail

Witam. Chciałbym się zapytać kiedy ktoś mi odpisze na "majla" którego wysłałem do administracji trochę dawno, a dokładnie to 29.11.2014. Myślę że 2 lata to w sumie dość dużo czasu żeby odpisać na "mejla", nie sądzicie ?

Pozdrawiam i czekam na jakiś odzew. (w końcu)

eeee, to nie łatwiej było wysłać priva?

Priva? Nie, albo inaczej, nie mogłem napisać priva. Email był odnośnie bana który miał minąć jakieś 2.5 roku temu. Nie minął do teraz. Teraz znowu dostane bana za multikonto.

Z tego co wiem to miała być amestia, więc napisz do jakiegoś admina z tego konta i z nim to uzgodnij...

Nie wiem na jaki adres e-mail pisałeś, ale proszę o napisanie na mmoplaya.bans@gmail.com.

Nie wiem na jaki adres e-mail pisałeś, ale proszę o napisanie na  mmoplaya.bans@gmail.com.

Na jaki E-mail pisałem ? Na ten "admin@mmorpg.org.pl", ten e-mail był podany w kontaktach 2 lata temu.

Dobrze, napisze na ten E-Mail co podałeś, mimo wszystko jestem troszeczkę zdenerwowany Waszą ignorancją. Temat do zamknięcia w takim wypadku. Dziękuję za odzew.

Witam. Chciałbym się zapytać kiedy ktoś mi odpisze na "majla" którego wysłałem do administracji trochę dawno, a dokładnie to 29.11.2014. Myślę że 2 lata to w sumie dość dużo czasu żeby odpisać na "mejla", nie sądzicie ?

Pozdrawiam i czekam na jakiś odzew. (w końcu)