Pytanie - Edge of the Mists

Witam po rocznej przerwie postanowiłem wrócić do Guild Wars 2 z tym że skasowałem swoje stare postacie i przeniosłem się na inny serwer.

Jak już wcześniej wspomniałem w tytule mam pytanie odnośnie Edge of the Mists. Kiedyś za eventy z nim związane zdobywało się całkiem sporo doświadczenia z czym wiązało się szybkie levelowanie zaś teraz widzę że dostaje tylko punkty karmy.

Wnioskuję że coś się zmieniło a nie mam się kogo poradzić więc pytam :)

Dodam tylko że konto jest jeszcze z przed przejścia na free to play. (Musze dokupić dodatek)

Pozdrawiam Kuflowy z Piquen Square.

Na Edgu nie dostaje się już normalnego expa, za to dostajesz tomy za każdy lvl na wvw, dodaj do tego reward tracki z których też są tomy i exp leci tak samo jak kiedys lub nawet lepiej.

Okey dzięki za info :)

Witam po rocznej przerwie postanowiłem wrócić do Guild Wars 2 z tym że skasowałem swoje stare postacie i przeniosłem się na inny serwer.

Jak już wcześniej wspomniałem w tytule mam pytanie odnośnie Edge of the Mists. Kiedyś za eventy z nim związane zdobywało się całkiem sporo doświadczenia z czym wiązało się szybkie levelowanie zaś teraz widzę że dostaje tylko punkty karmy.

Wnioskuję że coś się zmieniło a nie mam się kogo poradzić więc pytam :)

Dodam tylko że konto jest jeszcze z przed przejścia na free to play. (Musze dokupić dodatek)

Pozdrawiam Kuflowy z Piquen Square.